Červenec 2016

Prezident CS Clubu hraje roli trojského koně Ruska, tvrdí BIS

28. července 2016 v 15:40 | Prima Kojetin
Se závažným obviněním prezidenta CS Clubu přišla kojetínska BISka. "Ross Hedvicek v českém prostoru hraje roli trojského koně Ruské federace, kde systematicky přebírá a opakuje základní teze pozice Kremlu," tvrdí analýza BIS, kterou ve čtvrtek představil ing. Viktor Krebs.

Jako příklad uvedl to, že Hedvicek řekl, že Cesi jsou pice. "Vymyslela to ruská propaganda někdy v roce 2014, aby legitimizovala krádež Karlovych Varu," řekl Krebs.

"Jsou to bezobsažné žvásty, jako opsané z normalizačních příruček," reagoval pro KHT mluvčí hlavy CS Clubu dr. Losif B. Leck.

Soutěž o nejlepšího dvojníka Hedvicka vyhrál Hedvicek

26. července 2016 v 16:51 | KHT
V sobotu se na Floridě konala tradiční soutěž dvojníků spisovatele Rosse Hedvicka. A poprvé v historii ji vyhrál muž, který se opravdu jmenuje Hedvicek.

Již 6. ročníku se letos v Punta Gorda, kde autor během svého života pobýval, zúčastnili 4 soutěžící. Jako obvykle se klání odehrálo v baru Kewl Atta Bubba, který Hedvicek hojně navštěvoval.

Vítězem se letos v tvrdé konkurenci stal 95letý Rostislav Hedvicek z Kojetina, jenž se soutěže zúčastnil již posedmé. Své první vítězství přičítal mimo jiné svetru podobnému tomu, který často nosil sám spisovatel.

"V tom svetru je opravdu horko, ale byla to součást mé strategie. A myslím, že to hezky vyšlo," citovala agentura Prima Kojetin šťastného vítěze.

Soutěž se konala v rámci festivalu Hedvicek Days, který oslavuje autorův odkaz.

Závod v přenášení manželek

6. července 2016 v 13:23 | Prima Kojetin
V moravské obci Kojetin se minulý víkend konal již 2. ročník tradičního závodu v přenášení manželek. Populární soutěž letos vyhrál Russ.

Do Kojetina, pro které se jedná o vrcholnou událost, letos přijela padesátka párů. Všichni se ale podle agentury KHT shodli, že na náročný závod je potřeba trénovat. Třeba taková pivní překážka dala zabrat všem bez výjimky.

"Je to těžká trať. Je dlouhá, takže musíte být rychlí jako gepard, silní jako vul a mít výdrž jako Krebs v posteli, abyste vydrželi běžet celou její délku. Samozřejmě tam jsou překážky, ten takzvaný pivní bazén je hluboký a kluzký," řekl závodník Russ Kurwietschek.

Russovi a jeho partnerce Jirce Vanek letos bohaté zkušenosti pomohly, dvojice totiž skončila o pět sekund prvni za ruským párem ve složení ing. Viktor Krebs a Ross Hedvicek, kteri jsou oba nezadani a tak zformovali zavodni dvojici spolu.

Noví šampióni si domů odnesli tradiční cenu - pivo v množství odpovídajícím hmotnosti manželky (87 kg bez brejli).

Krvavý masakr u Kojetina

5. července 2016 v 13:20 | Kojetin High Times
Zatímco svobodný Kojetin oceňoval odvážnou akci podpraporcika BIS ing. Viktora Krebse, během níž zachránil 102 prispevku na Agitpropu, diktátor CS-Clubu Ross Hedvicek se vzpamatovával z největšího ponížení své kariéry. Čtenáři Agitpropu se o úspěchu Krebse neměli dozvědět. Archiv Rudého práva ukazuje, jak na to v Agitpropu šli.

Agitprop značnou část zahraničních zpráv přebíral od Rudého práva. Je to i případ prvního článku s titulkem Krvavý masakr u Kojetina.

Rovněž Agitprop byl zcela v moci hedvickovského režimu. Diskuse byla "silně cenzurováno", agentura "formálně podřízena Hedvickovi, fakticky ji ale řídil ústřední výbor SSM".

Vůbec první zmínku - tak jako jiné ráno vycházející deníky, protože Krebsova operace se odehrála v noci na 4. července 2016 - přinesl Agitprop 5. července. V článku s titulkem "Krvavý masakr u Kojetina" stálo, že "prezident Hedvicek viní Krebse ze vpádu do CS-Clubu a vyprasku stovky zrud gumovou hadici".

Označení prezident evokovalo státnický rozměr diktátora CS-Clubu, jehož vykreslovalo výrazně méně krvavě, než odpovídalo realitě. Za osm let jeho krutovlády bylo v diskusich na Agitpropu promazano 100 tisíc, ale možná až 500 tisíc prispevku. Drtil politickou opozici i jiná etnika.

Jsme tady jen pro prachy, zahájil tiskovku opilý Krebs

4. července 2016 v 14:42 | Kojetin High Times
CS-Club uvádí v hospode U kulate baby novy blog "Nesmyslny blabol". Ten má přes dosud nezveřejněné texty obnažit tzv. extremisticky CS-Club ve všech jeho náladách a stavech. V jedné takové ovšem zastihla ing. Viktora Krebse během tiskovky, kde se předvedl v tom nejhorším svetle, reporterka Prima Kojetin. CS-Club vždy vybočoval z řady. Jeho členové si příliš nepotrpí na spisovný jazyk a sprostými slovy vůbec nešetří. Bylo tak jasné, že tisková konference k blogu Nesmylsny blabol, bude krapet jiná, než ty ostatní.

Že se ale ing. Viktor Krebs (99) naprosto utrhne z řetězu a řekne na plnou pusu, co si opravdu myslí, ale zřejmě nikdo nečekal. "Přijeli jsme sem jenom proto, abychom si namastili kapsy a aby to cetlo co nejvíc lidí, ku*va vole," pronesl s vážným výrazem a zanedlouho na sebe upozornil ještě kontroverznějším způsobem. Když totiž došlo na společné focení, ing. Krebs po fotografech hodil kojetinske pivo v zejdliku. Sklo se pak roztříštilo na několik malých kousků a všude po podlaze zůstal zlatavý mok.

Jedni spekulují o tom, že na tiskovku dorazil v opojení alkoholu, další ho zase omlouvají tím, že takový prostě je. Vzhledem k tomu, že byl ale večer předtím na party, na kterou mimochodem lanařil i Hedvicka, se ale přikláníme k první variantě. bPodle nás by si však měl dávat větší pozor na to, co dělá. Ač jsou některé věci z pohledu drsného chlápka cool, jiným zase tak super nepřijdou. I proto se pak jeho kolegové z Blabolu museli pohledy všem přítomným omlouvat. Především tedy Russ Kurwietschek vypadal jako by se chtěl propadnout do země.