Jsme tady jen pro prachy, zahájil tiskovku opilý Krebs

4. července 2016 v 14:42 | Kojetin High Times
CS-Club uvádí v hospode U kulate baby novy blog "Nesmyslny blabol". Ten má přes dosud nezveřejněné texty obnažit tzv. extremisticky CS-Club ve všech jeho náladách a stavech. V jedné takové ovšem zastihla ing. Viktora Krebse během tiskovky, kde se předvedl v tom nejhorším svetle, reporterka Prima Kojetin. CS-Club vždy vybočoval z řady. Jeho členové si příliš nepotrpí na spisovný jazyk a sprostými slovy vůbec nešetří. Bylo tak jasné, že tisková konference k blogu Nesmylsny blabol, bude krapet jiná, než ty ostatní.

Že se ale ing. Viktor Krebs (99) naprosto utrhne z řetězu a řekne na plnou pusu, co si opravdu myslí, ale zřejmě nikdo nečekal. "Přijeli jsme sem jenom proto, abychom si namastili kapsy a aby to cetlo co nejvíc lidí, ku*va vole," pronesl s vážným výrazem a zanedlouho na sebe upozornil ještě kontroverznějším způsobem. Když totiž došlo na společné focení, ing. Krebs po fotografech hodil kojetinske pivo v zejdliku. Sklo se pak roztříštilo na několik malých kousků a všude po podlaze zůstal zlatavý mok.

Jedni spekulují o tom, že na tiskovku dorazil v opojení alkoholu, další ho zase omlouvají tím, že takový prostě je. Vzhledem k tomu, že byl ale večer předtím na party, na kterou mimochodem lanařil i Hedvicka, se ale přikláníme k první variantě. bPodle nás by si však měl dávat větší pozor na to, co dělá. Ač jsou některé věci z pohledu drsného chlápka cool, jiným zase tak super nepřijdou. I proto se pak jeho kolegové z Blabolu museli pohledy všem přítomným omlouvat. Především tedy Russ Kurwietschek vypadal jako by se chtěl propadnout do země.
 


Komentáře

1 Jaroslav IP99 Jaroslav IP99 | 4. července 2016 v 14:45 | Reagovat

Nesmyslny blabol je zase tady! Juchuuu!

2 Ahmed Punkhurst Ahmed Punkhurst | 5. července 2016 v 11:31 | Reagovat

[1]:Ty jeste zijes ty stara vojno? jak je v Sakramentu?

3 Ahmed Punkhurst Ahmed Punkhurst | 5. července 2016 v 14:38 | Reagovat

To se nedivim, ze jsou tu jen pro prachy, vsak Hedvajz je nejlepe placeny blogger na ceskem internatu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama