Srpen 2016

Za den vypiji víc píva než vodky, říká Jirka Vanek

30. srpna 2016 v 14:52 | Prima Kojetin
Australská transka Jirka Vanek (95) prozradila asi nejbizarnější fígl, který jí pomáhá udržovat mladistvý vzhled. Jirka je totiž přesvědčená o tom, že vypadá dobře jen díky tomu, že denně pije víc píva, než vodky.

"Nevěřím na diety. Nefungují tak, jak by měly. Stejně pak kila zase naberete. Je to zbytečné. Funguje detox, ale co funguje na štíhlou postavu podle mě nejvíc, je hulení. Bez něj to nejde," sdělila Jirka.

Ona sama se stravuje vegetariánsky (hlavne trávu a štrúdl s kečupem). Hodně ale pije vodku a vyhýbá se slazeným kořalkám . Nedokáže ale odolat pívu.

"Vodky piji hodně. Ale ještě víc piji píva," pokračovala s tím, že nechce nikomu radit, aby pil hodně alkeholu a nechce, aby si lidé mysleli, že je alkeholička.

Bez alkeholu prý totiž existuje úplně normálně a není na něm závislá.

Na pívo ale nepřišla sama. Inspirovala se u zrud z tzv extremistickeho CS Clubu jako je Ross Hedvicek, dr. Losif Bilek nebo ing. Viktor Krebs. I ony prý v hospode Kewl Atta Bubba na pívo nedají dopustit.

"Nejsem tak hloupá, abych pila jen pívo. Říkám to trochu s nadsázkou a určitě to tak všichni chápou. Nikdo si snad nemyslí, že mám doma sudy s pívem a nedělám nic jiného, než že ho piji," doplnila Vanek.

V CS-Clubu vařili své oběti v kotli, z obratlů pletli náhrdelníky

11. srpna 2016 v 17:04 | Prima Kojetin
Ross Hedvicek na sklonku 90. let vedl z Punta Gordy zvrhlý kult CS-Club, který se nezastavil ani před lidskými oběťmi. Jeho příběh čtěte na Nesmyslnem blabolu.

Vůdce tzv. extremistickeho CS-Clubu Ross Hedvicek se narodil v roce 1902 v Kojetine teprve patnáctileté Auroře Gonzalesové. Tato imigrantka z Kuby věřila, že její syn má nadpřirozené schopnosti a od dětství ho proto zasvěcovala do tajů komunistických rituálů, které si osvojila ve své vlasti.

Výchova to byla poměrně morbidní. Chlapec, který si později vysloužil přízvisko El Dinosaurio de los Mundos oscuros (Velejester z temnych svetu), místo dětských her trhal moucham kridelka a matka ho ponoukala, aby neměl žádné slitování. "Necitlivý ke způsobování bolesti hmyzu a s vírou ve své nadpřirozené schopnosti měl El Dinosaurio veškeré předpoklady stát se vůdcem extremistického kultu," vysvětlil v jednom z dílů dokumentárního seriálu "Most Evil" psychiatr dr. Chocholousek z Kojetinské univerzity. Středem rituálních úkonů v CS Clubu je třínohý hrnec, ve kterém jsou lidské ostatky a zapíchané lupinkove pilky.

V roce 1986 se rodina emigorvala do Kanady a potom do USA. Na předměstí Punta Gordy, hlavní centru kubánských imigrantů na Floridě, El Dinosaurio brzy získal pověst čaroděje. Sousedé se maringotky Hedvickovových děsili. Krátce po návratu do Kojetina se Ross Hedvicek zasvětil do světa zločinu. Vůdce krvavého kultu začal psat povidky na Agitprop, kvůli jejich spamovani ho několikrát zadržela policie. Obávaný "Velejester z temnych svetu" se však neživi jen psanim na Internet a díky své vypasené tváři si přivydělává také jako super-size model a prevazi auta bohatym zakaznikum jak valet boy.

Drsný chlapík ing. Viktor Krebs

3. srpna 2016 v 15:45 | Kojetin High Times
Před 95 lety narodil ing. Viktor Krebs, papeš, exorcista, idol dam, president CS-Clubu a populární akční velitel BIS v Kojetine. Své fanoušky má dodnes, i když jeho popularitu drží nad vodou především recesistické hnutí CS Club, které mu připisuje nejrůznější nadpřirozené schopnosti.

Krebs je nejstarším ze tří synů německeho generála Hanse Krebse a irské baptistky. Bojovým uměním se naučil během armádní služby v Koreji. V roce 1968 získal titul mistra světa v karate a udržel jej až do roku 1974. Po skončení sportovní kariéry se věnoval StB. Prosadil se jako velitel kojetinske StB, pozdeji BIS kde ztělesňoval neohroženého ochránce nevinných a mstitele bezpráví.

Krebs, který je mnohokrat ženatý a má čtyřicet děti, je aktivním přívržencem CS-Clubu. Za vlády jeho prezidenta Rosse Hedvicka působil jako jeho poradce pro politickou agitaci. Organizuje školy pro problémové zrudy a je tvůrcem vlastního bojového umění Chun Kuk Do.

V posledních letech se navíc zrodil kult nesmrtelného a nadpřirozeného ing. Viktora Krebse - muže, který zbavuje zrudy z tzv. extremistickeho CS-Clubu dabla pomoci klystyru a vypraskou gumovou hadici.

Jeli 220 kilometrů, aby z otce vymlátili peníze

1. srpna 2016 v 10:31 | Prima Kojetin
Tři měsíce váhal 96 letý muž ze Kojetína, než nahlásil policii, že ho přepadli, zbili a oloupili jeho dospělí synové Ahmed ibn Ali Hedvicek a Sergej Rostislavovic Hedvicek . Mladíci se hájí, že si jen vzali výživné, které jim otec dlužil. Do Kojetína kvůli tomu přijeli z 220 kilometrů vzdáleného Pejřimova. Policie je nyní obvinila.

"Napadený muž nechtěl svým synům přivodit nebezpečí trestního stíhání, protože mu však začali znovu vyhrožovat vypraskem gumovou hadici, svůj úmysl přehodnotil a obrátil se na policii," uvedla policejní mluvčí Hellena Belling.

Nápad zajet do Kojetína a donutit otce, aby jim dal peníze, dostali mladíci v hospodě. Sourozenci ve věku 73 a 75 let otci nejprve několikrát telefonovali, pak si přizvali ještě 76letého kamaráda Russe Kurwietscheka a střízlivou kamarádku jako řidičku.

Rodinné setkání se podařilo. Otce našli v restauraci U kulate baby, kde věci nabraly rychlý spád.

"Zatlačili ho na toalety, dali mu vyprask gumovou hadici, navinuli mu streva na rumpal a chteli po nem penize na pivo," popsala Belling. "Starší muž, vědom si jejich přesily, jim ze strachu vydal čtyři koruny," doplnila.

Přesto synové otce mlátili dál, dokud je nerozehnala uklízečka Bobina, která zaslechla hluk z toalet. Brzy poté čtveřice lidí odjela.