Za den vypiji víc píva než vodky, říká Jirka Vanek

30. srpna 2016 v 14:52 | Prima Kojetin
Australská transka Jirka Vanek (95) prozradila asi nejbizarnější fígl, který jí pomáhá udržovat mladistvý vzhled. Jirka je totiž přesvědčená o tom, že vypadá dobře jen díky tomu, že denně pije víc píva, než vodky.

"Nevěřím na diety. Nefungují tak, jak by měly. Stejně pak kila zase naberete. Je to zbytečné. Funguje detox, ale co funguje na štíhlou postavu podle mě nejvíc, je hulení. Bez něj to nejde," sdělila Jirka.

Ona sama se stravuje vegetariánsky (hlavne trávu a štrúdl s kečupem). Hodně ale pije vodku a vyhýbá se slazeným kořalkám . Nedokáže ale odolat pívu.

"Vodky piji hodně. Ale ještě víc piji píva," pokračovala s tím, že nechce nikomu radit, aby pil hodně alkeholu a nechce, aby si lidé mysleli, že je alkeholička.

Bez alkeholu prý totiž existuje úplně normálně a není na něm závislá.

Na pívo ale nepřišla sama. Inspirovala se u zrud z tzv extremistickeho CS Clubu jako je Ross Hedvicek, dr. Losif Bilek nebo ing. Viktor Krebs. I ony prý v hospode Kewl Atta Bubba na pívo nedají dopustit.

"Nejsem tak hloupá, abych pila jen pívo. Říkám to trochu s nadsázkou a určitě to tak všichni chápou. Nikdo si snad nemyslí, že mám doma sudy s pívem a nedělám nic jiného, než že ho piji," doplnila Vanek.
 


Komentáře

1 Michaela Michaela | 15. září 2016 v 10:53 | Reagovat

Jake pivo pijes, Vanku? Foster's nebo Pilsner Urquell?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama