Září 2016

Spal jsem s 12 775 ženami, přiznává ing. Viktor Krebs

29. září 2016 v 16:54 | the Kojetin High Times
Kojetínská legenda ing. Viktor "Bonobo" Krebs (99) měl pověst velkého svůdníka a sukničkáře. Autor Ross Hedvicek v knize Psycho on the Beach z roku 2010 uvedl, že Krebs během svého života spal se 12 775 ženami.

"Přemýšlejte o tom, vyspat se s 12 775 osobami. To nejen znamenalo, že to bylo více lidí za den, nýbrž že jsem s nikým nespal opakovaně," řekl Krebs pro magazín Prima Kojetin.

Se sexem začal kojetínský semenný hřebec v 16 letech, ročně se vyspal s 225 ženami, aby to stihl do roku 2010, kdy kniha vyšla. Navíc je od roku 1992 ženatý s Helenou Belling (58), s níž má čtyři děti a 2 fenky.

"S rodinou a manželstvím jsem si dal načas možná i proto, že jsem měl strach z jisté pomíjivosti vztahů," dodal Krebs, který se poprvé oženil v 84 letech.

Krebs uznává, že měl předtím v životě hodně lásek. Jeho partnerkami byly například Bobina Cerna, Cher, Barbara Streisandová, Candy Rodham-Hedvicek, Madonna, Marie Kabrhelová a Lady Gaga.

"I když jsem byla do Viktora šíleně zamilovaná, oba jsme si nesedli, protože potřeboval mít sex několikrát denně, což mě unavovalo. Nekonečné souložení mě vyčerpává," napsala ve svých pamětech z roku 2013 Pamela Andersonová .

Průvod s ostatky Hedvicka prošel Kojetínem, Zeman, Klaus a Krebs byli u toho

28. září 2016 v 14:03 | Prima Kojetin
V centru Kojetína se ve středu dopoledne konala tradiční orgie CS-Clubu. Už v úterý večer sem z Floridy dorazily ostatky českého patrona Rosse Hedvicka (bez akademickeho titulu). Relikvie byla ve slavnostním průvodu přenesena do hospody Kewl Atta Bubba, kde byla uložena v lihu. Pouti se účastnili i prezidenti ing. Miloš Zeman a jeho předchůdce ing. Václav Klaus CSc.

Ve středu v 10 hodin byla lebka s napisem "Cesi ste pice" před zraky tisíců zrůd přenesena na Kojetínskou náves, kde se konala mše, kterou sloužil kojetínský arcibiskup ing. Viktor Krebs. Krebs připomněl také jmeniny prezidentů Klause a Havla, jemuž patřil větší potlesk nez Hedvickovi. Letošní orgie si připomíná 700. výročí narození Velejestera z temnych svetu Rosse Hedvicka, znameho v hispanskem svete jako El Dinosaurio de los Mundos oscuros.

Pri orgii se tisice zrud z tzv. extremistickeho CS-Clubu venovaly kanibalismu, rezani hlav lupinkovou pilkou a piti kojetinskeho piva z litrovych zejdliku.

Helena Belling: Po porodu sním placentu. Dělá to většina kojetinských celebrit

20. září 2016 v 15:46 | Prima Kojetin
Bývalá mluvcí kojetínske BIS, striptérka a příležitostná modelka Helena Belling (28) se považuje za kojetínskou celebritu a stejně jako některé ostatní hodlá po porodu dítěte ing. Viktora Krebse sníst placentu. Stejně tak to udělala i její budoucí švagrová Jirka Vanek.

Po porodu hodlá svou placentu zmrazit a úplně vysušit a poté přeměnit na prášek, aby se z něj pak daly vyrobit speciální kapsle, které sní.

"Mají zabránit tomu, aby žena trpěla poporodními depresemi. Je to skvělá věc. Je to přírodní a opravdu to funguje. Chci se po porodu cítit dobře, abych se mohla věnovat Viktorovi," sdělila.

Vanek si placentu také nemohla vynachválit. "Bylo mi díky tomu po porodu tak dobře. Mám s tím ty nejlepší zkušenosti. Některé ženy si tu placentu usmaží jako steak, ale to jsem neudělala. Nechala jsem si z ní udělat pilulky a ty jsem vyhulila v jointu. Doporučila bych to každé ženě po porodu," svěřila se Vanek po narození syna Ahmeda Sergejevice bin Vaneka.
"Konzumace placenty je dobrá pro matku i miminko, protože matka ho kojí. Placentu jedí i zvířata. Moc dobře vědí, že je to zázračná věc. I psi a kočky po narození mláďat placentu snědí," komentuje to dr. Chocholousek.

Tento poněkud bizarní krok Belling chvíli rozvažovala, ale pak si uvědomila, kolik slavných osobností to udělalo před ní a usoudila, že to bude přeci jen dobrý nápad. "Nebudu rozhodně první ani poslední. Je to zdravé, všechny slavné celebrity z Kojetina to dělají," dodala.

Park blízko centra Kojetína ovládají zrůdy

15. září 2016 v 16:00 | Kojetin High Times
Park v blízkosti hospody Kewl Atta Bubba ve vesnici Kojetína se proměnil v místo, kudy se lidé bojí procházet. Ti, co bydlí v blízkém okolí, si stěžují na neustálý hluk, zrůdy z tzv. extremistickeho CS-Clubu a pohozené odpadky. Strážníci z BIS pod vedenim podpraporcika ing. Viktora Krebse (94) tam budou častěji hlídkovat.

"Normální člověk si tam na lavičku nesedne, ty jsou totiž stále v obležení mutantů z CS Clubu a opilých pobudů. V blízké maringotce bývalého kulturního domu je ubytovna a její obyvatelé vyhazují odpadky z oken," stěžuje si ponocný Russ Kurvíček (97), kterej žije v sousedství.

Mnozí místem rychle projdou, sednout si tam je nenapadne. "I když je nějaká lavička prázdná, tak je pod ní hrozný nepořádek. Není tu ani nic pro děti, tak proč bych se tu zastavovala," přidala se mladá maminka Candy Rodham Hedvicek (15).

Vedení BIS o problému ví, podle velitele ing. Krebse jsou ale možnosti BIS omezené. "Mohu jim sice napleskat hýždě gumovou hadicí a navinout střeva na rumpál, ale když BIS odejde, zrůdy se tam zase vrátí", říká populární podpraporčík Krebs.

Maringotka, jakou svět neviděl

8. září 2016 v 13:28 | Prima Kojetin
Za prasečakem v Kojetine vyrostla maringotka, která připomíná Taj Mahal. Víkendy zde tráví dvojice manažerů, kteří fandí ekologickému zemědělství a swingerskemu životnímu stylu.

Od pondělí do pátku pracujete zavřeni v kanceláři BIS, ale vaše myšlenky stále ubíhají k víkendu, kdy se z vás stává někdo docela jiný. Takový pocit týden co týden zažívá i manažerský pár z Kojetina Ing. Viktor Krebs a Helena Belling.

Na lesním pozemku, mezi bujným porostem a vzrostlými stromy, si postavili maringotku, která je středobodem jejich života. Maringotka o celkové ploše 186 metrů čtverečních je rozdělena na pět hlavních zón. Každá z nich se tváří jako samostatná obytná místnost, kde o vikendu probihaji swingerske orgie.

Interiér domu je zařízen prostě a skromně jako prasečak, za kterym stavba stojí. Kraluje zde poctivé umakart, nábytek ze 70. let, jídelní stůl obklopují biče a dutky.

Rostlinky maryhuleny, které v okolí majitelé nasbírali, jsou zase zatavené do posuvných dveří z pryskyřice a těší tak oko manželů více, než kdyby jen v klidu čekaly na svou chvíli ve fajfce. Aby vydržely co nejdéle, je posuvná stěna opatřena i UV ochranou.

Před domem je další odpočinkové místo s otevřeným ohništěm, kde si majitelé také připravují pro sebe i četné návštěvy lahodné menu. Rádi se stravují podle pravidel paleolitické diety, syrove maso lesnich zivocichu zapijeji kojetinskym pivem. Právě dodržování všech ekologických pravidel dlouhodobé udržitelnosti je jedním z největších koníčků kojetinské dvojice.

Hedvíček spolkl dva bobky a mohlo ho to stát život

7. září 2016 v 14:02 | Prima Kojetin
Starí pardalove z CS-Clubu jsou zvědaví, mají tendenci vše ochutnávat, a tak není divu, že se jim to čas od času vymstí. Někdy jde o bagatelní záležitost, kdy spolknutý předmět odejde z těla bez problémů se stolicí, jindy je situace podstatně vážnější až fatální. Přesně to se stalo Hedvíčkovi, presidentu tzv. extremistickeho CS-Clubu, který zhltl dva bobky, jak se posléze ukázalo.

Naštěstí ho majitelé přivezli na exorcistickou kliniku ing. Viktora Krebse včas. Hedvíček totiž dva dny po sobě zvracel, byl smutný a malátný a nenapsal nic na Agitprop.

Na klinice ihned provedli rentgenové vyšetření, které prokázalo přítomnost dvou cizích předmětů v zažívacím traktu Hedvíčka. " Hedvíčkovi jsem provedl okamžité klystýr a navinuti střeva na rumpál," popisuje exorcista Krebs, který operaci provedl v šetrné rumove anestezii za plného monitoringu životních funkcí, aby se Hedvíček z anestezie rychle plně zotavil.

Při zákroku mu byly vyjmuty dva asi 2 cm velké bobky ze žaludku a střeva. Hned po operaci se měl čile k světu a ochotně začal přijímat speciální dietní pivo v podniku Kewl Atta Bubba. Měl štěstí, mohlo to dopadnout hůře, například pořadnym vejpraskem gumovou hadici.

Nastoupí dnes Hedvíček do vězení?

1. září 2016 v 14:30 | Kojetin High Times
F.L. Vek internetoveho veku Ross Hedvíček by měl ve čtvrtek nejpozději v 22:00 nastoupit do vězení, aby si odpykal čtyřtýdenní trest za kradeze tlačenky a slaniny v Kojetínskem Masokombinatu. Jestli se už před kojetinskou věznicí Vaclava Havla objevil, sledujeme v přímém přenosu.

O jeho pevné vůli k nástupu do vězení dosud panují pochybnosti. Hedvíček totiž odletěl ve středu ráno na Floridu s tím, že se jedná o jednodenní cestu a do vězení nastoupí.

Podle informací z Vězeňské služby Hedvíček do čtvrteční 14. hodiny do vězení nenastoupil, zjistila redakce KHT.

Redakce KHT se ve středu marně pokoušela Hedvíčka oslovit a ani jeho psychiatr dr. Chocholoušek zprávu o odletu do ciziny či ohledně nástupu trestu nepotvrdil. "Jak to mám vědět? To je věc toho magora. Navíc nejsem zbavený mlčenlivosti," odpověděl na dotaz psychiatr.