Hedvíček spolkl dva bobky a mohlo ho to stát život

7. září 2016 v 14:02 | Prima Kojetin
Starí pardalove z CS-Clubu jsou zvědaví, mají tendenci vše ochutnávat, a tak není divu, že se jim to čas od času vymstí. Někdy jde o bagatelní záležitost, kdy spolknutý předmět odejde z těla bez problémů se stolicí, jindy je situace podstatně vážnější až fatální. Přesně to se stalo Hedvíčkovi, presidentu tzv. extremistickeho CS-Clubu, který zhltl dva bobky, jak se posléze ukázalo.

Naštěstí ho majitelé přivezli na exorcistickou kliniku ing. Viktora Krebse včas. Hedvíček totiž dva dny po sobě zvracel, byl smutný a malátný a nenapsal nic na Agitprop.

Na klinice ihned provedli rentgenové vyšetření, které prokázalo přítomnost dvou cizích předmětů v zažívacím traktu Hedvíčka. " Hedvíčkovi jsem provedl okamžité klystýr a navinuti střeva na rumpál," popisuje exorcista Krebs, který operaci provedl v šetrné rumove anestezii za plného monitoringu životních funkcí, aby se Hedvíček z anestezie rychle plně zotavil.

Při zákroku mu byly vyjmuty dva asi 2 cm velké bobky ze žaludku a střeva. Hned po operaci se měl čile k světu a ochotně začal přijímat speciální dietní pivo v podniku Kewl Atta Bubba. Měl štěstí, mohlo to dopadnout hůře, například pořadnym vejpraskem gumovou hadici.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama