Helena Belling: Po porodu sním placentu. Dělá to většina kojetinských celebrit

20. září 2016 v 15:46 | Prima Kojetin
Bývalá mluvcí kojetínske BIS, striptérka a příležitostná modelka Helena Belling (28) se považuje za kojetínskou celebritu a stejně jako některé ostatní hodlá po porodu dítěte ing. Viktora Krebse sníst placentu. Stejně tak to udělala i její budoucí švagrová Jirka Vanek.

Po porodu hodlá svou placentu zmrazit a úplně vysušit a poté přeměnit na prášek, aby se z něj pak daly vyrobit speciální kapsle, které sní.

"Mají zabránit tomu, aby žena trpěla poporodními depresemi. Je to skvělá věc. Je to přírodní a opravdu to funguje. Chci se po porodu cítit dobře, abych se mohla věnovat Viktorovi," sdělila.

Vanek si placentu také nemohla vynachválit. "Bylo mi díky tomu po porodu tak dobře. Mám s tím ty nejlepší zkušenosti. Některé ženy si tu placentu usmaží jako steak, ale to jsem neudělala. Nechala jsem si z ní udělat pilulky a ty jsem vyhulila v jointu. Doporučila bych to každé ženě po porodu," svěřila se Vanek po narození syna Ahmeda Sergejevice bin Vaneka.
"Konzumace placenty je dobrá pro matku i miminko, protože matka ho kojí. Placentu jedí i zvířata. Moc dobře vědí, že je to zázračná věc. I psi a kočky po narození mláďat placentu snědí," komentuje to dr. Chocholousek.

Tento poněkud bizarní krok Belling chvíli rozvažovala, ale pak si uvědomila, kolik slavných osobností to udělalo před ní a usoudila, že to bude přeci jen dobrý nápad. "Nebudu rozhodně první ani poslední. Je to zdravé, všechny slavné celebrity z Kojetina to dělají," dodala.
 


Komentáře

1 Michaela Michaela | 20. září 2016 v 17:10 | Reagovat

Lidi z CS Clubu jsou bizardni sestava.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama