Maringotka, jakou svět neviděl

8. září 2016 v 13:28 | Prima Kojetin
Za prasečakem v Kojetine vyrostla maringotka, která připomíná Taj Mahal. Víkendy zde tráví dvojice manažerů, kteří fandí ekologickému zemědělství a swingerskemu životnímu stylu.

Od pondělí do pátku pracujete zavřeni v kanceláři BIS, ale vaše myšlenky stále ubíhají k víkendu, kdy se z vás stává někdo docela jiný. Takový pocit týden co týden zažívá i manažerský pár z Kojetina Ing. Viktor Krebs a Helena Belling.

Na lesním pozemku, mezi bujným porostem a vzrostlými stromy, si postavili maringotku, která je středobodem jejich života. Maringotka o celkové ploše 186 metrů čtverečních je rozdělena na pět hlavních zón. Každá z nich se tváří jako samostatná obytná místnost, kde o vikendu probihaji swingerske orgie.

Interiér domu je zařízen prostě a skromně jako prasečak, za kterym stavba stojí. Kraluje zde poctivé umakart, nábytek ze 70. let, jídelní stůl obklopují biče a dutky.

Rostlinky maryhuleny, které v okolí majitelé nasbírali, jsou zase zatavené do posuvných dveří z pryskyřice a těší tak oko manželů více, než kdyby jen v klidu čekaly na svou chvíli ve fajfce. Aby vydržely co nejdéle, je posuvná stěna opatřena i UV ochranou.

Před domem je další odpočinkové místo s otevřeným ohništěm, kde si majitelé také připravují pro sebe i četné návštěvy lahodné menu. Rádi se stravují podle pravidel paleolitické diety, syrove maso lesnich zivocichu zapijeji kojetinskym pivem. Právě dodržování všech ekologických pravidel dlouhodobé udržitelnosti je jedním z největších koníčků kojetinské dvojice.
 


Komentáře

1 Jindra Jindra | 14. září 2016 v 10:05 | Reagovat

Hedvicek's Bucket - http://jdem.cz/cdqw76

2 Michaela Michaela | 15. září 2016 v 10:51 | Reagovat

Hedvicek zase predstira na svem blogu v clanku o Gazdovi, ze byl politicky uprchlik. Jdu zvracet, velebnosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama