Park blízko centra Kojetína ovládají zrůdy

15. září 2016 v 16:00 | Kojetin High Times
Park v blízkosti hospody Kewl Atta Bubba ve vesnici Kojetína se proměnil v místo, kudy se lidé bojí procházet. Ti, co bydlí v blízkém okolí, si stěžují na neustálý hluk, zrůdy z tzv. extremistickeho CS-Clubu a pohozené odpadky. Strážníci z BIS pod vedenim podpraporcika ing. Viktora Krebse (94) tam budou častěji hlídkovat.

"Normální člověk si tam na lavičku nesedne, ty jsou totiž stále v obležení mutantů z CS Clubu a opilých pobudů. V blízké maringotce bývalého kulturního domu je ubytovna a její obyvatelé vyhazují odpadky z oken," stěžuje si ponocný Russ Kurvíček (97), kterej žije v sousedství.

Mnozí místem rychle projdou, sednout si tam je nenapadne. "I když je nějaká lavička prázdná, tak je pod ní hrozný nepořádek. Není tu ani nic pro děti, tak proč bych se tu zastavovala," přidala se mladá maminka Candy Rodham Hedvicek (15).

Vedení BIS o problému ví, podle velitele ing. Krebse jsou ale možnosti BIS omezené. "Mohu jim sice napleskat hýždě gumovou hadicí a navinout střeva na rumpál, ale když BIS odejde, zrůdy se tam zase vrátí", říká populární podpraporčík Krebs.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama