Spal jsem s 12 775 ženami, přiznává ing. Viktor Krebs

29. září 2016 v 16:54 | the Kojetin High Times
Kojetínská legenda ing. Viktor "Bonobo" Krebs (99) měl pověst velkého svůdníka a sukničkáře. Autor Ross Hedvicek v knize Psycho on the Beach z roku 2010 uvedl, že Krebs během svého života spal se 12 775 ženami.

"Přemýšlejte o tom, vyspat se s 12 775 osobami. To nejen znamenalo, že to bylo více lidí za den, nýbrž že jsem s nikým nespal opakovaně," řekl Krebs pro magazín Prima Kojetin.

Se sexem začal kojetínský semenný hřebec v 16 letech, ročně se vyspal s 225 ženami, aby to stihl do roku 2010, kdy kniha vyšla. Navíc je od roku 1992 ženatý s Helenou Belling (58), s níž má čtyři děti a 2 fenky.

"S rodinou a manželstvím jsem si dal načas možná i proto, že jsem měl strach z jisté pomíjivosti vztahů," dodal Krebs, který se poprvé oženil v 84 letech.

Krebs uznává, že měl předtím v životě hodně lásek. Jeho partnerkami byly například Bobina Cerna, Cher, Barbara Streisandová, Candy Rodham-Hedvicek, Madonna, Marie Kabrhelová a Lady Gaga.

"I když jsem byla do Viktora šíleně zamilovaná, oba jsme si nesedli, protože potřeboval mít sex několikrát denně, což mě unavovalo. Nekonečné souložení mě vyčerpává," napsala ve svých pamětech z roku 2013 Pamela Andersonová .
 


Komentáře

1 Andel svetla Johannes Andel svetla Johannes | 30. září 2016 v 9:17 | Reagovat

Jsem rad, ze Nesmyslny blabol pravdive informuje o deni v Kojetine i jestircich z CS-Clubu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama