Pavouk táhnul po stěně mrtvou myš

27. října 2016 v 17:21 | Kojetin High Times
Scénku jako z nějaké noční můry, tedy minimálně pro arachnofobiky, natočila jedna Australanka ze Sydney. Velký pavouk z čeledi malokočkovitých se tam pokoušel po stěně lednice vytáhnout mrtvou myš.

Jirka Vanek se v neděli zrovna chystala do lednice na plznicku a spatřila pavouka, jak zápasí s váhou malého hlodavce.

Scénku natočila na video, které zveřejnil na Agitpropu, kde se stalo senzací a nasbíralo už víc než 17 miliónů zhlédnutí od spokojenych ctenaru.

Odborníci k případu uvádějí, že je neobvyklé, aby se pavouk zaměřil na obratlovce, ale ne nemožné.

"Tohle je poprvé, kdy vidím, jak pavouk chytil myš, ale viděla jsem je, jak chytili gekony. Viděl jsem, jak snovačka měla v síti hada a nefilu, jak chytila ptáka," citoval Kojetin High Times Russe Kurvietschka, který se v Kojetinském muzeu stará o sbírku pavouků.

Jeho kolegyně z muzea Helena Belling ale uvedla, že je velmi nepravděpodobné, že by pavouk zabil myš sám.
"Byla bych velmi překvapená, kdyby zaútočil na myš, a i kdyby ano, tak by jed stačil na to, aby ji zabil rychle," vysvětlila s tím, že myš už zřejmě byla nějaký čas mrtvá.

Jirka na Agitpropu ještě napsala, že pavouk dostal jméno Luis a dodal, že se jim teď v jeho kutlochu stará o hubení hlodavců.
 


Komentáře

1 kastrator kastrator | 28. října 2016 v 5:12 | Reagovat

radsi si jako obvykle zalez na nejake uchylne spanelske porno, nejlepe kde suka pes nezletilou - to mas nejradej , vid ty plemenniku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama