Prezident Hedvicek rozdával vyznamenání

20. října 2016 v 16:44 | Kojetin High Times
Medailí Vaclava Havla Za boj s alkeholem ocenil president CS Clubu Ross Hedvicek pět zrůd z tzv. extremistickeho CS-Clubu, kteří v červenci padli do rybnika na kojetinske navsi po pitce v hospode Kewl Atta Bubba. Medaili dostali ing. Viktor Krebs (10 piv, 2 zelene, 4 fernety), Jirka Vanek (20 piv, litr rumu, 3 jointy), dr. Losif Bilek (caj s rumem), Russ Kurwietschek (15 piv) a Luis the Dick (magicke oko). Všichni dostali medaili za hrdinství v boji s alkoholem.

"Špína této země označuje tyto synky jako …áky. …ák je ten, kdo je z Prahy a pije za cizí peníze v cizí hospodě. …ák není ten, kdo pije za svoje v hospodě své vlasti Kojetin," rekl Hedvicek.

Druhým vyznamenáním, Řádem Tomáše Gariggua Masaryka, vyznamenal zpěváka Pepanose a spoluzakladatele Rakousko-české společnosti Eduarda Hedvicka za vynikající zásluhy o rozvoj pravdy a lásky. Stejný řád dostala za vynikající zásluhy o rozvoj humanity zpěvačka Zagorová.

Večer udělil Hedvicek Řád Hamršák bývalému předsedovi britské vlády Winstonu Churchillovi. Vyznamenání pro Churchilla převzal jeho papoušek Nicholas, ktery zaskuhral, ze Cesi jsou pice. Nakonec hymnu CS-Clubu Raining Blood od skupiny Slayer interpretoval Pepanos a šlo se na pivo.
 


Komentáře

1 Otto Otto | Web | 20. října 2016 v 23:37 | Reagovat

Ptejte se americkeho vojenskeho atase v praze (web):

Col. Mark A. Wootan

Jak je mozne ze Hedvicek vyznamenal jmenem americke vlady ceske vojaky.

2 Petr Petr | 23. října 2016 v 11:04 | Reagovat

Hedvíček si přece může dělat, co se mu zachce.

3 JIrka JIrka | 5. listopadu 2016 v 20:58 | Reagovat

Doufam ze kazdy soudny clovek poznal jak jak k teto akci doslo:
1. Hedvicek pouzil dve organizace US Veteranu,
a)‘Veterans of Foreign Wars”,VFW National Headquarters  406 W. 34th St. Kansas City, MO 64111, USA, pro podpis na certifikatu: Award Center, VFW, CC DAV.(Certifikat je napodobenina originalu) VFW Vyznamenani se udeluje jednou za rok pri statni konvenci. Jak to vypada je zde: https://www.vfw.org/Convention/  klik na “2016 Armed Forces Award”.
b) “Stars and Stripes”, http://www.stripes.com/ na oficialni LOGO/tiskovinu pro jmena vyznamenanych. Aby tomu dodal trochu verohodnosti tak tam pritisknul “CONFIDENTIAL”. Oboji stahnul z internetu coz si muze kazdy overit zde:      http://jdem.cz/cjt478      http://jdem.cz/cjqhu5
c) Kde Hedvicek nabyl medaile neni znamo, ale chybi jim bronzova hvezda za kazdou z nekolika Afghan kampani. Jeden ucastnik tam byl 3x, tak mel mit 3 hvezdy na stuzce medaile. Dale pri pozornem pohledu na medaili, je videt ze mapa Afghanistanu neni ve stejne pozici relativne k tisku jako je na originalu.
d) US Army Regulation 600–8–22. Clanek1/36 US kampaně a servisní medaile nebude udělena členům zahraničních vojenských zařízení. (Toto snad je dost srozumitelne)
e) Pravym duvodem neucasti oficialnich uradu je: CR a USA nemeli s touto privatni aktivitou nic spolecneho.

4 To je ale ostuda To je ale ostuda | 8. listopadu 2016 v 0:11 | Reagovat

[3]:Uz se zacina rikat "Lze jak Hedvicek z Kojetina"!

5 Lossos Lossos | Web | 19. listopadu 2016 v 14:37 | Reagovat

Za ty medaile by to chtělo nějakou oslavnou odu na Hedvíčka, ve stylu "Jak Kléma piješ ruskou vodku..."
http://jdem.cz/cnc2b9

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama