Zkažený chrup Rosse Hedvicka: Co na to psychiatr?

21. října 2016 v 12:50 | Prima Kojetin
Známeho kojetinskeho spisovatele Rosse Hedvicka (90), ktereho si můžete pamatovat například ze Psychouše na pláži nechává péče o svůj chrup nejspíš chladneho.

Jak jinak si totiž vysvětlit, že se na udílení americkych medaili v Kojetine Hedvicek zazubil tak, že nám z toho málem vypadla čelist z pantů. Spisovatel a kandidat do americkeho Kongresu se pro své zuby stal terčem kritiky již několikrát, aktuální stav už se však vymyká kontrole.

Zeptali jsme se proto zkušeného psychiatra, co za nepěknými zuby může stát: "Frustrace subjektu materializujici se v literarnim masochismu a zkazenem chrupu vychazi z hlubokych neresenych vnitrnich konfliktu pramenicich pravdepodobne z obdobi jeho zivota v komunismu. Muze se jednat o tak rozdilne prameny jako diskriminace komunistickou moci nebo nedostatek pohlavniho vybiti v mladi v dusledku zuzene predkozky. Skutecny zdroj frustrace a zkazeneho chrupu bude v dusledku pokrocileho veku subjektu velmi tezke urcit," rika dr. Zikmund Frojt.

"Subjekt v podstate touzi po obejmuti, litosti a usmireni. Zaroven jej vsak neresene vnitrni konflikty zenou k agresivnimu chovani vuci tem, se kterymi hleda smireni. Utvari se tak zacarovany kruh frustrace a agrese, ktery nadale prohglubuje v subjektu uz tak tezky pripad hedvickus perversis montgomeriae," vysvětluje dr. Frojt. Může tak jit o dusledek literarniho masochismu, kterym Hedvicek trpi a ktery popsal jeho floridsky psychiatry John C. Montgomery M.D.

"Nový chrup však s největší pravděpodobností není třeba. V tomto případě by nejspíš postačilo udělat pár korunek a chlapík může mít zuby znovu jako ze žurnálu, nicméně co se finanční stránky týká, pohybujeme se v tomto případě v řádech desetitisíců," uzavřel Frojt s tím, že by stačilo zalepit si hubu izolepou.
 


Komentáře

1 Otto Otto | 21. října 2016 v 19:44 | Reagovat

"... že by stačilo zalepit si hubu izolepou."
To je dobré! Opravdu.

2 Emil Emil | Web | 25. října 2016 v 11:04 | Reagovat

Z huby asi Hedvovi táhne jak z otevřeného hrobu. http://jdem.cz/chxbh3 - http://jdem.cz/chxbj6

3 kastrator kastrator | 28. října 2016 v 5:17 | Reagovat

a co sexuolog na tebe ty zoofilni pedofile ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama