Listopad 2016

Kojetinská televize radila zmláceným zrůdám, jak zamalovat jelita

28. listopadu 2016 v 16:58 | Prima Kojetin
Stovky zrůd z tzv. extremistického CS-Clubu rozlítilo vysílání Kanálu TV
Kojetín, která v pořadu BIS patra radila, jak zamalovat podlitiny na zadnici po
výslechu na stanici BIS pomoci moderních metod ing. Viktora Krebse výpraskem
gumovou hadicí a navinovani tlustého střeva na rumpál tak, aby se nemusely bát
vyjít na veřejnost. Televize po kritice záznam z internetu stáhla a omluvila se.

"Doufáme, že vám tyto kosmetické tipy pomohou ve vašem denním
životě," pravila moderátorka Helena Belling pořadu vysílaného ve
středu. Usměvavá maskérka při tom na zrůdě s napleskanými hýžděmi
demonstrovala, jak takové jelito make-upem zamaskovat.

Bez ohledu na to ale vyvolal především u zrůd z CS-Clubu pozdvižení a stovky
jich podepsaly petici žádající omluvu stanice a postih. Televize pak záznam že
svých internetových stránek odstranila a přiznala, že šlo "zcela
nevhodnou" záležitost v důsledku "chybného
úsudku" editora Russe Kurwietscheka. Editor Kurwietschek byl proto
zatčen a odveden podpraporčíkem Krebsem, který si významné popleskával dlaň
gumovou hadicí.

Tady je Krebsovo!

22. listopadu 2016 v 13:42 | Kojetin High Times
Zatímco Jirka Korčakovová (58) už se žhavými fotkami z Kojetina dávno pochlubila, její rivalka Candy Rodham-Hedvicek (18) odletěla na dovolenou teprve nedávno.

Myšlenky na CS-Club totiž mohla odložit až po vítězství ing. Viktora Krebse (98) v prezidentskych volbach CS-Clubu, kterým ukončil sezonu. Tak si konečně mohla zabalit jen plavky a vyrazit na dovolenou za zaslouženým relaxem.

Candy a Viktor si vybrali Bahamas, kde se potápeji s hamršáky . Na ostrově v oceánu našli vytoužený klid a pohodu. Na své fanoušky na Nesmyslnem blabolu však nezapomněli a na sociální síti se pochlubili sexy fotkou v bikinách (ona) a speedos (on)! Vysoká a štíhlá beach bunny zároveň vystavila na odiv svou parádní kérku "I Luv Viki" a Viktor ukazal sve nabušené svaly. Na snímku chybí rodinný přítel El Dinosario de los Mundos Oscuros aka "No. 2", který zřejmě tuto půvabnou kojetinsko-floridskou dvojici sám vyfotil.

Krebs nyní moderuje diskuze v CS-Clubu a vede kojetinskou BISku, ale i tak dokáže dát svému plážovému zajíčkovi několikrát denně pořádně za uši, seč mu jeho hřebecké síly stačí!

Ing. Krebs mi v osmapadesáti pochválil zadek, chlubí se Korčakovová

18. listopadu 2016 v 16:26 | Prima Kojetin

Jirka Korčakovová (58) je šťastná, že ještě nepatří do starého železa a je pro své kolegy z CS-Clubu stále přitažlivá. Ing. Viktor Krebs (96) mírně šílí z toho, že jeho někdejší partnerka vypadá tak dobře. Dokonce jí veřejně pochválil její šukézni prdelku.

"Ano, teď na kombinézách ujíždím. A víte proč? Protože je mi osmapadesát a myslím, že můj zadek vypadá v kombinéze dobře. Tohle přesně mi řekl Krebs o gumove kombinéze, kterou jsem si na sebe vzala," svěřila se Jirka na předávání medajli US Army U Tondy na hrazi v Kojetine a dodala, že je fajn, když ji kojetinsky hřebec sklání poklony v osmapadesáti letech. Časopis Kojetin High Times jej totiž vyhlásil nejvíc sexy mužem planety roku 2016. Zařadil se tak po bok hollywoodských hvězd Mela Gibsona, George Clooneyho či Richarda Gera, kteří titul získali v minulosti.

Krebs se také na zmíněných medajlich, kde obdivoval pozadí mnoha žen, zlobil, že přestože je Jirce 58, vypadá mnohem mlaději. "Mám depresi z toho, jak jsi mnohem zachovalejší než já," prohlásil známý vtipálek a proutnik Krebs.

Ing. Krebs a Jirka Korčakovová se potkali v roce 2004 při natáčení snímku Jak Paroubek kradl salamy. Byli tam tenkrat mileneckou dvojici. "Bylo to krásné. Moc ráda na to vzpomínám. Spousta skvělých lidí z CS-Clubu a Krebs. Byli jsme ještě celkem mladí, ale teď mám pocit, že kdyby se Krebs tenkrat nezamiloval do 15-lete beach bunny Candy Rodham-Hedvicek, tak by si vzal me."

Zvrhlý řidič hovnocucu dostal 75 let

16. listopadu 2016 v 15:52 | Kojetin High Times
S trestem 75 let vězení za literární delikty odešel od Nejvyššího soudu (NS) v Brně řidič hovnocucu R.H. Trest pro muže, který lakal zrudy z tzv. extremistickeho CS-Clubu do svého hovnocucu a tam jim predcital svoje sebrane spisy, je mírnější než 85 roku, které dostal u Vrchního soudu v Praze, ale ještě se může zvýšit. NS nařídil, aby se pražský soud ještě jednou zabýval částí obžaloby, která řidiče vinila z literárního sadismu.

Vyšetřovatelé také našli v jeho notebooku na 200 gigabytů clanku na Nesmyslny blabol a Agitprop, přičemž šlo o slataniny nejhrubšího zrna. Podle obžaloby se R.H. dopustil ohrožování mravni výchovy.

Za mravnostní delikty literarniho charakteru už byl R.H. stíhán v minulosti. Znalci u něj však nezjistili jinou deviaci vyjma literarniho masochismu.

Za hanobení prezidenta CS-Clubu rok vězení

15. listopadu 2016 v 15:35 | Prima Kojetin
Skupina šesti desítek zrůd z tzv. extremistickeho CS-Clubu navrhla vrátit do pravidel clubu čin veřejného hanobení prezidenta CS-Clubu. Za jeho spáchání by lidem hrozilo až roční vězení. Předlohu napsal Luis the Dick, byvaly clen KSČ. Před dalším projednáváním ji posoudí na Agitpropu.

"Kdo veřejně hanobí prezidenta CS-Clubu Rosse Hedvicka, ruší výkon jeho pravomoci a snižuje tak jeho vážnost, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, nebo výpraskem gumovou hadicí ," znělo by nové ustanovení.

Postih by hrozil lidem, kteří by znevážili postavení prezidenta CS-Clubu při výkonu pravomoci, napr. pri udelovani falesnych medajli. "Díky této novele trestního práva a práva přestupkového by v budoucnosti nemělo docházet k excesům na adresu
Rosse Hedvicka, k jeho hrubým veřejným urážkám," napsali autoři v čele se Luisem the Dickem (KSČ) v důvodové zprávě. Krom Luise se pod návrh podepsalo dalších 64 zrůd, namátkou Pepanos a M. Jakeš či poslanci Vítězslav Jandák, Stanislav Huml (ČSSD).

"Kupříkladu v Nizozemí je v platnosti zákon z 19. století, o urážce majestátu, který poskytuje ochranu královské rodině. Například dne 14. července roku 2016 uložil nizozemský soud vězení v délce 30 dní pisateli hanobného článku na facebooku na adresu královské rodiny.

Na palubě hovnocucu vypukla hromadná rvačka

7. listopadu 2016 v 13:27 | Kojetin High Times
Pro nouzové zastavení v Holomocu se rozhodl kapitán hovnocucu mířícího z Bruselu do Kojetina kvůli hromadné rvačce, která se strhla mezi cestujícími na palubě. Incident se odehrál už v noci na pátek, ale kojetinská média o něm informovala až o víkendu poté, co se na internetu objevil záznam incidentu pořízený jedním z pasažérů Russem Kurwiestchkem.

Do bitky, v níž přišly ke slovu lupinkove pilky a gumove hadice, se postupně zapojilo deset zrud z tzv, extremistickeho CS-Clubu, ktere cestovaly z Bruselu ze zasedani evropskeho parlamentu na pivo v kojetinskem hostinci U kulate baby. Původcem maléru byl podnapilý muž Luis the Dick. Pustil se totiž do starší ženy Bobiny Cerne za to, že mu údajně snedla pytlik burskych orisku. Na její obranu se ale postavilo několik dalších cestujících.

Posádka se snažila rozpálené hlavy uklidnit, avšak marně, a tak se kapitán Ross Hedvicek rozhodl nouzově zastavit v Holomocu.

"Rvačka trvala nejméně deset minut," řekl jeden z cestujících dr. Losif B. Leck. "Vypadalo to, že zešíleli a někteří se obávali, že by se mohli dostat ke dveřím kabiny hovnocucu a otevřít je. Nebyli to ani Britové, ani Kojetinci. Myslím, že byli z východní Evropy, vypadali jako komunisticke ynzynyrske pice z Prahe (sic). Nakonec se cestujícím a posádce podařilo svázat je pásy k sedadlům," popsal situaci v hovnocucu Leck.

Po několikahodinové přestávce hovnocuc v cestě, ale bez čtyř zrůd, ktere byli zadrženy policií. Násilník, jehož státní příslušnost zprávy neuvádějí, putoval do cely předběžného zadržení, kde dostal klystyr a vyprask gumovou hadici od vysetrovatele BIS podpraporcika ing. Viktora Krebse. Ostatni cestujici pak pokracovali na pivo ke Kulate babe. "Cesi jsou stejne pice," komentoval situaci ridic hovnocucu Ross Hedvicek (bez akademickeho titulu).