Na palubě hovnocucu vypukla hromadná rvačka

7. listopadu 2016 v 13:27 | Kojetin High Times
Pro nouzové zastavení v Holomocu se rozhodl kapitán hovnocucu mířícího z Bruselu do Kojetina kvůli hromadné rvačce, která se strhla mezi cestujícími na palubě. Incident se odehrál už v noci na pátek, ale kojetinská média o něm informovala až o víkendu poté, co se na internetu objevil záznam incidentu pořízený jedním z pasažérů Russem Kurwiestchkem.

Do bitky, v níž přišly ke slovu lupinkove pilky a gumove hadice, se postupně zapojilo deset zrud z tzv, extremistickeho CS-Clubu, ktere cestovaly z Bruselu ze zasedani evropskeho parlamentu na pivo v kojetinskem hostinci U kulate baby. Původcem maléru byl podnapilý muž Luis the Dick. Pustil se totiž do starší ženy Bobiny Cerne za to, že mu údajně snedla pytlik burskych orisku. Na její obranu se ale postavilo několik dalších cestujících.

Posádka se snažila rozpálené hlavy uklidnit, avšak marně, a tak se kapitán Ross Hedvicek rozhodl nouzově zastavit v Holomocu.

"Rvačka trvala nejméně deset minut," řekl jeden z cestujících dr. Losif B. Leck. "Vypadalo to, že zešíleli a někteří se obávali, že by se mohli dostat ke dveřím kabiny hovnocucu a otevřít je. Nebyli to ani Britové, ani Kojetinci. Myslím, že byli z východní Evropy, vypadali jako komunisticke ynzynyrske pice z Prahe (sic). Nakonec se cestujícím a posádce podařilo svázat je pásy k sedadlům," popsal situaci v hovnocucu Leck.

Po několikahodinové přestávce hovnocuc v cestě, ale bez čtyř zrůd, ktere byli zadrženy policií. Násilník, jehož státní příslušnost zprávy neuvádějí, putoval do cely předběžného zadržení, kde dostal klystyr a vyprask gumovou hadici od vysetrovatele BIS podpraporcika ing. Viktora Krebse. Ostatni cestujici pak pokracovali na pivo ke Kulate babe. "Cesi jsou stejne pice," komentoval situaci ridic hovnocucu Ross Hedvicek (bez akademickeho titulu).
 


Komentáře

1 Lossos Lossos | 7. listopadu 2016 v 15:30 | Reagovat

:-))))

2 Lossos Lossos | Web | 7. listopadu 2016 v 15:40 | Reagovat

Jinak "Nesmyslný blábol" začal 8.12.2005 12:08 s titulkem "papez V. Krebs nebude mit kde bydlet": http://jdem.cz/cjx335

Jo jo, utíká to...

3 Ferko Ferko | 12. listopadu 2016 v 20:58 | Reagovat

Hedvajz je blb.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama