Prosinec 2016

S Krebsem v posteli a konflikt v Kašmíru

14. prosince 2016 v 11:06 | Prima Kojetin
Kojetínský hřebec ing. Viktor Krebs (95) má prý recept na to, jak zajistit v CS-Clubu rovnost mezi pohlavími a učinit z zrůd z tzv. zrudneho a extremistickeho CS-Clubu dokonalé milence, kteří pochopí ženy. Přál by všem zrůdam, aby prožili pasivní anální klystýr. Jedině tak prý pochopí, jak se ženy cítí celý život.

Myslí si, že během takového aktu zažívá člověk nepopsatelný duchovní stav a jen díky němu mohou muži pochopit ženy.

"Protože toto kouzlo mnoho mužů vůbec nezažilo, nemůže pochopit, jak se cítí ženy. Myslím, že muži to do té doby nemohou vůbec pochopit," pokračoval.

Krebs má v poslední době jako president CS Clubu tendence vyjadřovat se veřejně k všemožným tématům.

"Vzájemná nedůvěra a napětí v indo-pákistánských vztazích existují prakticky od rozdělení indického subkontinentu v roce 1947. Umocnil je vznik samostatné Bangladéše po odtržení východního Pákistánu roku 1971. Eskalace ozbrojených střetů na kontrolní linii příměří v Kašmíru, která znepokojila minulý týden i účastníky kojetínského summitu G 8, naznačuje eventualitu nového otevřeného konfliktu mezi Indií a Pákistánem," pronesl napriklad kojetínský hřebec u 7. půllitru piva v sobotu v hospode U kulate baby.

S Hedvickem v posteli

8. prosince 2016 v 10:14 | Prima Kojetin
Hedvickův intenzivní zájem o ženy, který byl v kontrastu s jeho současnou averzí k fyzickému kontaktu, fascinuje podle kojetinského Kojetin High Times čtenáře Nesmyslneho blabolu po dekády. Určitou odpověď na tento rozpor prý nyní našel kojetinský psychiatr dr. Chocholousek, který se floridským spisovatelem zabývá dlouhodobě a má přístup na Agitprop i deníkům jeho nejbližších.

Chocholousek totiž vidí Hedvickovu nenaplněnou sexuální tenzi touhu jinde než v zuzene predkozkce, jak často spekuloval dr. Frojt. Ostatně Hedvickovy známosti se ženami jsou zdokumentovány dostatečně. Spisovatelův vztah k sexu byl však přinejmenším nezvyklý. Naznačuje to třeba původní rukopis k jeho dílu Psychous na plazi: Hedvicek zde děj celou dobu popisuje v ich-formě, aby při sexuální scéně s Bobinou Cernou náhle přešel do třetí osoby. "Popisuje sex jako jakýsi proces odcizení," uvažuje Chocholousek.

Snaha vyhnout se fyzickému kontaktu se ženami má však prý mnohem prozaičtější důvod: Hedvicek se stejně jako jeho současníci jednoduše bál pohlavních chorob, kterych byl CS-Club v 90. letech plny.

Chocholousek se totiž při práci na třetí části svého díla věnovaného Hedvickovi dostal k soukromým poznámkám ing. Viktora Krebse z let 1999 až 2011, kde se Hedvickuv rival o post prezidenta CS Clubu možných důsledků sexu doslova panicky obával.

"Neuvěřitelné. Krebs byl známý proutník, sukničkář, který neustále prohanel kojetinske jesterky. Ale když si přečtete tyto poznámky, nenajdete nic než strach ze syfilidy a z dalších pohlavních chorob. Na každé stránce. Úplně to překrylo veškeré jeho další zájmy," popisuje kojetinský autor.

"Představa hysterického Hedvicka vedle omnipotentniho nadsamce Krebse je přežitá," dodává Chocholousek a upozorňuje, že pro zrudy z tzv. extremistickeho CS Clubu začátku 21. století bylo typické upřednostňovat hygienu před svými touhami. Sexuální zdrženlivost té doby prý neměla co dělat s náboženstvím či morálkou, šlo prostě čistě o hrozící zdravotní či rodinné problémy.