Krebs a pohlavní kost

9. ledna 2017 v 18:20 | Kojetin High Times
Nadsamec tzv. extremistickeho CS Clubu ing. Viktor Krebs ma pohlavní kost, tedy přesněji kost, která vede jeho penisem. Dovoluje mu tak jeho pověstnou nekonečnou erekci. Proč ji tedy nemají i ostatni zrudy z CS Clubu jako Ross Hedvicek a Luis the Dick? Odpověď je prostá - připravila je o ni příroda. Kojetinsti vědci přišli s teorií, proč se tak stalo.

V jednoduchosti se dá říct, že o tom, kdo má a kdo nemá pohlavní kost, rozhoduje délka pohlavního aktu. U Chlapů s velkym CH, kde kopulace trvá dlouho, je kost přítomna, ale u těch, kteří kopulují krátce, naopak chybí. Ross Hedvicek tedy patří do té druhé kategorie. Navíc na délku aktu zase má vliv to, jestli daný samec žije v pevných svazcích nebo zda provozuje polygamii. A tady opět mají zrůdy smůlu. Zatímco nadsamci, kteří mají více samiček a provozují tedy sex s více partnerkami, kost mají, zrůdy, ktere žijí na Internetu, ji podle matky přírody nepotřebují.

Takže zkrátka muži z CS Clubu nemají tuto výztuhu jednoduše proto, že ji nepotřebují. Milují se jen krátce a většinou jen s jednou partnerkou nebo s rukou. Pro Koječačky je tady ale kojetínský hřebec ing. Viktor Krebs. Zákony evoluce jsou v tomto nesmlouvavé.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama