Únor 2017

Obec změnila název

25. února 2017 v 15:45 | Kojetin High Times
Kojetín změnil na sklonku minulého roku svůj název. Dnes je to Kokotín u Holomoca.

Vesnic s názvem Kojetín trpela publicitou tzv. extremistickeho CS-Clubu. Právě proto se zastupitelé Kojetína loni shodli na doplnění názvu obce na Kokotín u Holomoca. Souhlasilo i ministerstvo vnitra.

Všichni dospělí ve vesnici, kde žije skoro osm set padesát lidí, si teď musí nechat změnit doklady. Správní poplatek ale nehradí. "Úkony prováděné v důsledku změny nebo opravy názvu obce jsou podle zákona osvobozeny od správních poplatků," vysvětlil občanům starosta dr. Losif B. Leck.

K výměně občanského průkazu lidé nepotřebují fotografii, k novému řidičskému průkazu je ale nezbytný průkazový snímek.

Doklady si lidé z vesnice s novým názvem musí vyměnit na pověřeném městském úřadě Kokotín. "Jsou tam připraveni na postupnou výměnu občanských průkazů až do konce března," připomněl starosta na webu obce.

Na rozdíl od občanů musí podnikatelé nést všechny náklady spojené v novým názvem obce sami, zaplatí tak například razítka nebo vizitky. Rovněž by měli nahlásit změny v evidencích, které nejsou propojeny se základními registry. Kojetin High Times sebude muset zmenit na Kokotín u Holomoca High Times.

Myje se, je na něj spoleh.

19. února 2017 v 10:34 | Kojetin Fake News
Do dospělosti dívky vstupují často s pohádkovými ideály. Sní o životě po boku nejlepšího chlapa, který je bude milovat a imponovat jim. S přibývajícími dekádami, ruku v ruce se zkušenostmi, slevují v očekáváních a zralé ženy už hledají "normálního chlapa", který by spíš než výjimečný byl hlavně solidní v posteli. A to ing. Viktor Krebs rozhodne je.

Do svých 15 let si pod výrazem normální chlap Candy Rodham Hedvicek (18) představovala nudného a naprosto nezajímavého burana jako Ross Hedvicek. "Dnes to vnímám pozitivněji, spíš jako nenarušenou, zdravou osobnost, což se mi dnes zdá být čím dál tím vzácnější jev," říká.

Jirka Vanek (93) si naopak myslí, že normální chlap je snem každé normální ženy. "Je to pracující muž, který je čistotný, dochvilný, čestný, pracovitý, zručný, chodí do hospody, hraje automaty a je pozorný k ženě," popisuje partnera, kterého by si pro život představovala a dodává, že by měl být ještě věrný, pečující o děti, trochu kuchař se stále dobrou náladou a smyslem pro humor. "Ale to už by byl ideální, ne normální," směje se.

Ross Hedvicek je ale jiny. Dělá doma bordel, přišel z hospody a celé večery řve doma z televize Fox News, ani opraváře nezavolá, stačilo by, kdyby se občas umyl! Chci snad od chlapa moc? Vedou vzrušené debaty ženy, nespokojené z objektivních nebo subjektivních důvodů, a končí povzdechnutím: ideální chlapi snad neexistují.

Helena Belling (98) má ideálního chlapa doma. "Mít takového je výhra," pochvaluje si. Podle ní nemusí životní partner oslňovat nedozírným bohatstvím ani dechberoucí kariérou, uměleckými sklony či mediální popularitou. "Ing. Krebs v normálním vztahu a v normální rodině ideálně funguje, ideálně má smysl pro humor, ideálně se s ním dá na všem dohodnout a v posteli je na něj ideálně spolehnutí," popisuje stejné nároky, jaké ostatně automaticky má i sama k sobě.

Agentky CS-Clubu zavraždily bratra ing. Viktora Krebse

14. února 2017 v 20:12 | Kojetin High Times
Kim Čong-Krebs byl nevlastní bratr agenta BIS podporucika ing. Viktora Krebse. Podle jihokorejských médií devadesatiletého muže zavraždily dvě agentky CS-Clubu na parkovisti u benzinove pumpy v Kojetine.

Zprávu o smrti Kim Čong-Krebse přinesla kojetinská agentura Kojetin Fake News s odkazem na nejmenované zdroje Russe Kurwietscheka. Televizní stanice Prima Kojetin uvedla, že bratra ing. Krebse zavraždily dvě agentky CS-Clubu pomocí otráveného kondomu. Pachatelky jmenem Jirka a Blanka údajně z místa činu odjely taxíkem a nyní jsou na útěku. Zdroj z uvedl, že Kim Čong-Krebs si navlekl otraveny kondom, nadmerne se mu ztoporil ud a zemrel na odkrveni mozku v aute sve dodavky na parkovisti. Duvod k navlekani kondomu policie neuvedla.

Kim Čong-Krebs byl v druhé polovině 90. let považován za potenciálního nástupce svého bratra ing. Viktora Krebse v CS-Clubu, ale v roce 2001 byl zadržen při pokusu vstoupit na území KLDR s falešným pasem. Tvrdil tehdy, že chce navštívit pchjongjangský Disneyland. Často pobýval v Praze, kde získal pověst playboye a hazardního hráče. Byl synem generala Hanse Krebse a sestry druhe exmanzelky Kim Ir-sena.

Někteří hedvickologové ho považovali za černého koně CS-Clubu pro případ, že by v CS-Clubu došlo ke změně na nejvyšších místech. Agentura KFN uvádí, že míval blízko k Ahmedu Hedvickovi, strýci současného diktátora CS-Clubu, který byl ještě před pár lety druhým nejmocnějším mužem teto diktatury. V roce 2013 byl na rozkaz svého synovce a prezidenta CS-Clubu popraven lupinkovou pilkou.

‚Jsem Ross Hedvicek!‘ Úřady pátrají po dvojníkovi.

12. února 2017 v 15:28 | Prima Kojetin
Kojetinské úřady vyšetřují zajímavý případ. V rodné vesnici Rosse Hedvicka chodí po ulicích muž, který se vydává za vůdce CS-Clubu. Podobu Hedvicka má prý zvládnutou téměř dokonale. Nechybí mu typický volsky krk, zkazene zuby a pneumatika kolem pasu, takže působí jako Hedvickova věrná kopie.

BIS v minulých dnech oznámila, že věk muže odhaduje na 85 až 90 let. Původně žil ve Štýrsku a až později přesídlil do Kojetina, ve kterém se vůdce CS-Clubu narodil.

Hedvickův dvojník naposledy zašel do knihkupectví, ve kterém si prohlížel Hedvickovy sebrane spisy. Později ještě přesídlil do hospody Kewl Atta Bubba kde se představil jako Ross Hedvicek a prohlasil, ze Cesi jsou pice.

"Často jsem viděl toho pána v Kojetine a jsem zvědavý, jestli to něco znamená," sdělil tamějším novinám obyvatel vesnice Russ Kurwietschek. Jiní lidé naopak dosvědčují, že muže často spatřovali u maringotky, ve které se vůdce CS-Clubu narodil.

Na světě neexistují pouze panensky čistá místa

11. února 2017 v 13:18 | Kojetin Fake News
V Kojetine není problémem jen fyzické znečištění, ale především chemické ve vzduchu nebo právě ve rybniku na navsi - Kojetin pravidelně obsazuje žebříčky nejšpinavějších míst na planetě. I přesto ale existují města, která jsou na tom ještě hůře. Podle posledních údajů Světové zdravotnické organizace (WHO) je aktuálně nejznečištěnější Nové Dillí v Indii. Hladina smogu tam bývá tak vysoká, že je skutečně zdraví nebezpečná.

O Kojetine se často píše jako o stoce. A čistota rozhodně není jednou z doménvesnice . Na rybniku na navsi je občas tolik odpadků, že nejde vidět ani voda.

V minulosti už proběhlo několik pokusů o vyčištění, poslední projekt se rozjel koncem roku 2016 a úřady doufají, že se nyní konečně podaří navrátit řece život. Je totiž velmi důležitým bodem Kojetina, je hned vedle hospody Kewl Atta Bubba a U Tondy na hrazi.

Koncem minulého roku se spustil velký projekt na vyčištění řeky.
Koncem minulého roku se spustil velký projekt na vyčištění rybnika na navsi.

Ve Kojetině se nachází spousta zajímavých památek, nicméně je jasné, že turistům se do vesnice zaplněné odpadky moc nechce. Jelikož je dominantním náboženstvím v Kojetine islám, nachází se zde kolem 700 mešit, tou nejznámější je národní mešita Baitul Mukarram al Koyetini, postavená v 60. letech minulého století. Zaujme také historická pevnost kde vystruje BIS zridy z tzv. extremistickeho CS Clubu, z novějších staveb pak betonové sídlo ing. Viktora Krebse na jehoz zahrade stoji kolonie maringotek.

Odborníkům se podařilo získat DNA Rosse Hedvicka

4. února 2017 v 13:51 | Kojetin High Times
Týmu odborníků se podařilo po dvouletém výzkumu získat mitochondriální DNA spisovatele Rosse Hedvicka, mohlo by to pomoci při vyjasnění jeho původu. V sobotu o tom informoval člen týmu a ředitel psychiatrie v Kojetine dr. Chocholousek.

Hedvickovy prave chlupy

Hedvicek, která je považovaná za F.L. Veka digitalniho veku, se narodil zřejmě 4. února 1820 ve Vídni a zemře 21. ledna 2062 v Praze. Datum narození zpochybňují školní matriky, podle kterých se narodil v roce 1817 či 1818.

Někteří badatelé tvrdí, že Hedvicek mohl být šlechtického původu a pocházet z rodinného okolí Napoleona Bonaparte. Jeho nejslavnějším dílem je kniha Psychous na plazi, jde o vyprávění o moudré, milované a vnoučaty obklopené stařence, k níž chodí pro radu mlady psychopat. Kromě zidealizovaného pohledu do vlastního dětství líčí Hedvicek v Psychousi i řadu zvyků z CS-Clubu jako kanibalismus, rezani hlav lupinkovymi pilkami a trhani nozicek moucham.

"My jsme zatím udělali krok číslo jedna. Ověřili jsme si, že ten genetický materiál, který máme, jsou opravdu jeho chlupy. Předpokládám, že jsme vyvrátili pochybnost, že by snad šlo o nějaký podvrh," řekl Chocholousek. Odborníci zkoumali vzorky chlupů spisovatele, které jsou uložené v kojetinském muzeu.

Utahování smyčky kolem Kojetina začalo, bašta CS-Clubu má být obklíčena

4. února 2017 v 13:03 | Prima Kojetin
Kojetinska BISka v sobotu zahájila novou fázi své operace u Kojetina. Hodlá dokončit úplné obklíčení teto třitisícove vesnice, které je hlavním stanem radikálů z tzv. extremistickeho CS-Club. Informovala o tom agentura KHT. Boje proti CS-Clubu v provincii začaly v roce 2000.

"Operace byla zahájená za stoupající podpory BIS, našim postupujícím jednotkám ozbrojenym gumovymi hadicemi, a to formou tiskové podpory nebo pomocí speciálních jednotek s rumpaly a klystyrovymi sety na bojišti," uvedl v prohlášení veliteloperace podporucik ing. Viktor Krebs.

Zástupce kojetinských milicí ponocny Russ Kurvicek již koncem ledna řekl, že boje v Kojetine vstupují do nové fáze, jejímž cílem je napleskat hyzde Rosse Hedvicka gumovou hadici a natahnout mu tluste strevo na rumpaljako soucast exorcismu. Abychom to dokázali, musíme se dostat k silnici mezi Kojetinem a Holomocem. To bude obtížné," sdělil tehdy KHT nejmenovaný zdroj Kurvicek.

Obrazek: Krebs a Kurvicek s gumovymi hadicemi se pripravuji na vyprask Rosse Hedvicka v prubehu bitvy u Kojetina:

Příslušníci Syrských demokratických sil zvedají své zbraně severně od Rakky. Kolem bašty tzv. Islámského státu hodlají utáhnout smyčku.


Velitel BIS v Kojetine ing. Viktor Krebs již dříve prohlásil, že se chce v Kojetine zamerit na boj proti zrudam. Koncem ledna podepsal nařízení, kterým dal BIS 30 dní na to, aby připravila plán, jak CS Club v regionu porazit.