Agentky CS-Clubu zavraždily bratra ing. Viktora Krebse

14. února 2017 v 20:12 | Kojetin High Times
Kim Čong-Krebs byl nevlastní bratr agenta BIS podporucika ing. Viktora Krebse. Podle jihokorejských médií devadesatiletého muže zavraždily dvě agentky CS-Clubu na parkovisti u benzinove pumpy v Kojetine.

Zprávu o smrti Kim Čong-Krebse přinesla kojetinská agentura Kojetin Fake News s odkazem na nejmenované zdroje Russe Kurwietscheka. Televizní stanice Prima Kojetin uvedla, že bratra ing. Krebse zavraždily dvě agentky CS-Clubu pomocí otráveného kondomu. Pachatelky jmenem Jirka a Blanka údajně z místa činu odjely taxíkem a nyní jsou na útěku. Zdroj z uvedl, že Kim Čong-Krebs si navlekl otraveny kondom, nadmerne se mu ztoporil ud a zemrel na odkrveni mozku v aute sve dodavky na parkovisti. Duvod k navlekani kondomu policie neuvedla.

Kim Čong-Krebs byl v druhé polovině 90. let považován za potenciálního nástupce svého bratra ing. Viktora Krebse v CS-Clubu, ale v roce 2001 byl zadržen při pokusu vstoupit na území KLDR s falešným pasem. Tvrdil tehdy, že chce navštívit pchjongjangský Disneyland. Často pobýval v Praze, kde získal pověst playboye a hazardního hráče. Byl synem generala Hanse Krebse a sestry druhe exmanzelky Kim Ir-sena.

Někteří hedvickologové ho považovali za černého koně CS-Clubu pro případ, že by v CS-Clubu došlo ke změně na nejvyšších místech. Agentura KFN uvádí, že míval blízko k Ahmedu Hedvickovi, strýci současného diktátora CS-Clubu, který byl ještě před pár lety druhým nejmocnějším mužem teto diktatury. V roce 2013 byl na rozkaz svého synovce a prezidenta CS-Clubu popraven lupinkovou pilkou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama