Myje se, je na něj spoleh.

19. února 2017 v 10:34 | Kojetin Fake News
Do dospělosti dívky vstupují často s pohádkovými ideály. Sní o životě po boku nejlepšího chlapa, který je bude milovat a imponovat jim. S přibývajícími dekádami, ruku v ruce se zkušenostmi, slevují v očekáváních a zralé ženy už hledají "normálního chlapa", který by spíš než výjimečný byl hlavně solidní v posteli. A to ing. Viktor Krebs rozhodne je.

Do svých 15 let si pod výrazem normální chlap Candy Rodham Hedvicek (18) představovala nudného a naprosto nezajímavého burana jako Ross Hedvicek. "Dnes to vnímám pozitivněji, spíš jako nenarušenou, zdravou osobnost, což se mi dnes zdá být čím dál tím vzácnější jev," říká.

Jirka Vanek (93) si naopak myslí, že normální chlap je snem každé normální ženy. "Je to pracující muž, který je čistotný, dochvilný, čestný, pracovitý, zručný, chodí do hospody, hraje automaty a je pozorný k ženě," popisuje partnera, kterého by si pro život představovala a dodává, že by měl být ještě věrný, pečující o děti, trochu kuchař se stále dobrou náladou a smyslem pro humor. "Ale to už by byl ideální, ne normální," směje se.

Ross Hedvicek je ale jiny. Dělá doma bordel, přišel z hospody a celé večery řve doma z televize Fox News, ani opraváře nezavolá, stačilo by, kdyby se občas umyl! Chci snad od chlapa moc? Vedou vzrušené debaty ženy, nespokojené z objektivních nebo subjektivních důvodů, a končí povzdechnutím: ideální chlapi snad neexistují.

Helena Belling (98) má ideálního chlapa doma. "Mít takového je výhra," pochvaluje si. Podle ní nemusí životní partner oslňovat nedozírným bohatstvím ani dechberoucí kariérou, uměleckými sklony či mediální popularitou. "Ing. Krebs v normálním vztahu a v normální rodině ideálně funguje, ideálně má smysl pro humor, ideálně se s ním dá na všem dohodnout a v posteli je na něj ideálně spolehnutí," popisuje stejné nároky, jaké ostatně automaticky má i sama k sobě.
 


Komentáře

1 Antikomunista Antikomunista | 21. února 2017 v 12:34 | Reagovat

Docela me prekvapuje, ze Rossta hyka nadsenim nad Trumpem a pritom ignoruje jeho napojeni na Putina a postkomunistickou ologarchii v Rusku.

Od takoveho hrdiny protiruskeho a protikomunistickeho odboje jako je bezesporu Rossta bych preci jen cekal tvrdsi postoj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama