Utahování smyčky kolem Kojetina začalo, bašta CS-Clubu má být obklíčena

4. února 2017 v 13:03 | Prima Kojetin
Kojetinska BISka v sobotu zahájila novou fázi své operace u Kojetina. Hodlá dokončit úplné obklíčení teto třitisícove vesnice, které je hlavním stanem radikálů z tzv. extremistickeho CS-Club. Informovala o tom agentura KHT. Boje proti CS-Clubu v provincii začaly v roce 2000.

"Operace byla zahájená za stoupající podpory BIS, našim postupujícím jednotkám ozbrojenym gumovymi hadicemi, a to formou tiskové podpory nebo pomocí speciálních jednotek s rumpaly a klystyrovymi sety na bojišti," uvedl v prohlášení veliteloperace podporucik ing. Viktor Krebs.

Zástupce kojetinských milicí ponocny Russ Kurvicek již koncem ledna řekl, že boje v Kojetine vstupují do nové fáze, jejímž cílem je napleskat hyzde Rosse Hedvicka gumovou hadici a natahnout mu tluste strevo na rumpaljako soucast exorcismu. Abychom to dokázali, musíme se dostat k silnici mezi Kojetinem a Holomocem. To bude obtížné," sdělil tehdy KHT nejmenovaný zdroj Kurvicek.

Obrazek: Krebs a Kurvicek s gumovymi hadicemi se pripravuji na vyprask Rosse Hedvicka v prubehu bitvy u Kojetina:

Příslušníci Syrských demokratických sil zvedají své zbraně severně od Rakky. Kolem bašty tzv. Islámského státu hodlají utáhnout smyčku.


Velitel BIS v Kojetine ing. Viktor Krebs již dříve prohlásil, že se chce v Kojetine zamerit na boj proti zrudam. Koncem ledna podepsal nařízení, kterým dal BIS 30 dní na to, aby připravila plán, jak CS Club v regionu porazit.
 


Komentáře

1 Andy Bureš Andy Bureš | 4. února 2017 v 21:32 | Reagovat

Ten v tom pytli v rohu nalevo to je Hedvíček. A v pozadí jeho hovnocuc.

2 Ministerstvo pravdy Ministerstvo pravdy | 6. února 2017 v 17:10 | Reagovat

Fake news. U Kojetina se stale bojuje. Hedvickovci se zabarikadovali v prasecaku a vzduchem letaji shnile brambory.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama