Březen 2017

Účastníci reality show žili rok v CS-Clubu. Studio jim neřeklo, že už se nevysílá

30. března 2017 v 12:30 | Kojetin High Times
Reality show CS-Club kojetinské televize Prima Kojetin probíhala přesně rok a skončila letos 23. března. Když se soutěžící vrátili domu, čekalo je nepříjemné překvapení - televize odvysílala pouhé čtyři epizody, které pokryly jen první tři měsíce soutěžících. Na úvodní epizodu se dívalo 1,7 milionů diváků a na poslední čtvrtou už o milion méně. Televize Prima Kojetin zbylé epizody kvůli propadu ve sledovanosti nevysílala, ačkoliv to dopisu, ktery podala deníku Kojetin High Times, má stále v plánu. "CS-Club byl koncipován jako reálný experiment a když jsme začali natáčet, nemohli jsme vědět, co z toho nakonec bude. Zbylé epizody ale ještě tento rok vysílat budeme."

Dvacet tři účastníků se snažilo vybudovat fungující komunitu se zrudami z tzv. extremistickeho CS Clubu. To vše sledovali čtyři členové štábu a několik kamer. Projekt CS Club byl zároveň i sociálním experimentem. Kdyby účastníkům někdo řekl, že se CS Club již nevysílá, ohrozilo by to průběh experimentu.

I jako experiment ale CS-Club selhal. "Viděli jsme některé účastníky, jak jdou na návštěvu k k ing. Viktoru Krebsovi poté, co je Ross Hedvicek vyloucil z CS Clubu," sdělila KHT místní obyvatelka Helena Belling. Účastníci si také měli do tábora pašovat nezdravé jídlo a alkohol. Odmitali taky cist sebrane spisy Rosse Hedvicka, coz je povinnost clenu CS-Clubu.

V průběhu natáčení z CS-Clubu 13 účastníků dobrovolně odešlo. Bobina Cerna, která show opustila jako první, si stěžovala na šikanu od Rosse Hedvicka. Russ Kurwietschek po svém odchodu zase publikoval na Nesmyslnem blabolu "Nebylo to takové, jaké mi říkali, že to bude. To co vidíte v na Agit Propu je kravina."

Hedvíček zase řádil

14. března 2017 v 12:18 | Prima Kojetin
Ross Hedvíček byl zase v dobré náladě. Ostatně jako vždycky, on má špatnou náladu málokdy. Napsal dokonce novou básničku Píča Merkelová, prozradil na svém webu Agit-Prop umělec.

Následně promluvil o svém pozvání do pořadu Máte Slovo stanice Prima Kojetin, kde vystoupil v díle věnovaném americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. První pozvání prý odmítl, a proto druhý den volala moderátorka Helena Belling. "Já jsem říkal: "Paní Belling, rodina mi nadává, když se někde objevím: Dědo, vyser se na to. Nechoď nikam." Lidi nadávaj na Agitpropu ze to nestacim mazat, sluníčkáři, zmrdi, komunisti a Rusáci. Tak jsem jí řekl: "Slečno Belling," to jsem jí polichotil, "zavolejte mýmu synovi, a když ho přemluvíte, tak já do Primy přijdu."

Syn mu následně vystoupit dovolil a Hedvíček se na obrazovkách skutečně objevil. "Belling je ženská, která sedí v tom programu, jak se říká, jako prdel na hrnci. Ale je absolutně bez humoru. Vypadá tak přísně! Já jsem ji neviděl za celej ten program se usmát. Fakt je, že tam legračního nic nebylo," píše umělec a dodal, že Belling "je dominantní a určitě by mě i umlátila gumovou hadici."

Jedním z hostů byl i ing. Viktor Krebs, agent BIS z Kojetina. S ním si prý nerozuměl: "Je to rétorik a obratnej kecal, řečnil a řečnil, samý pitomosti."

Krebs mu podle jeho slov nabídl, aby nastoupil do voleb jako kandidát na viceprezidenta CS-Clubu v Kojetine. Lákalo ho to, ale doma prý dostal vynadáno. "Syn mi vynadal, dcera mi vynadala, vnuci mi vynadali, říkali: "Dědo, ty ses posral v kině. Už jsi tam jednou byl, byl jsi na infarkt a teď tam znova polezeš? Pálí tě dobrý bydlo! Chceš dostat klystyr?" To ho donutilo zavolat Krebsovi a nabídku odmítnout, což ho prý mrzí, ale do CS-Clubu už znovu nevstoupí.

O CS-Clubu

8. března 2017 v 13:13 | Kojetin Fake News
Učení tzv. extremistickeho CS-Clubu kombinuje prvky kanibalismu, okultismu, theosofie a víry v existenci mimozemských civilizací. Podle něj před 2000 lety přiletěli na Zem mimozemšťané, o jakousi evoluční úroveň vyšší než člověk, z tzv. Království nebeského a zanechali zde jednoho z nich - Rosse Hedvicka, který ovšem byl zabit a Zemi ovládli tzv. komuniste a Rusaci.

Luis the Dick a dr. Losif B. Leck byli prý také mimozemšťané, říkali si Cuk a Gek, a připravovali skupinu na odlet v kosmickém korábu do Království nebeského. Hedvicek svým učedníkům napsal: "Tento "návrat" vyžaduje, že budu připraven odložit své vypůjčené lidské tělo, abych mohl znovu vstoupit do svého těla (biologického), jež náleží CS-Clubu " [1, s.85]

Tyto skutečnosti nejen zajistily CS-Clubu popularitu, ale i varovaly okolní svět před případným nebezpečím plynoucím ze spojení náboženských kultů a kyberprostoru.

Roku 2017 se na obloze objevi Hale-Boppova kometa, což Hedvicek podle svych zapisku na Agit-Propu považuje za vhodný okamžik k nalodění a odletu ze Země. 27. března tedy 39 členů CS-Clubu spácha ve své maringotce v Kojetine hromadnou sebevraždu. Zemřou poté, co požijou pivo a zelenou z hostince Kewl Atta Bubba a lehnou si do postele s igelitovými taškami na hlavách. Mezi mrtvými bude 21 žen a 18 mužů ve věkovém rozmezí od 16 do 102 let. Většina z nich se k CS-Clubu přidala již během devadesátých let, nicméně osm členů se připojilo až letos.

Populární kojetinský hřebec se pochlapil a doma má čtyři ženské

4. března 2017 v 19:21 | Prima Kojetin
Při vší té práciv BIS a CS-Clubu stihl i poctivě plnit manželské povinnosti a díky tomu se může chlubit tím, že se svou manželkou a milenkami rozhodně nesnižují porodnost. Ba právě naopak! Podporucik ing. Viktor Krebs provokuje s tím, že má doma čtyři holky.

"Doma mám čtyři holky, jednu ženu a tři milenky. "Nejstarší Bobine Cerne je 97, Jika Vanek 95 pak Hellena Belling 90 a nejmladší Candy Rodham Hedvicek téměř 16. Mám to hezky rozvrstvené tak, abych se každé věnoval s něčím jiným. Každá má jiné preference," prozradil nám.

Jestli půjdou v jeho stopách, se prý ještě nedá odhadovat. "Candy pije brandy, Bobina je na pivo, Jirka hlavne hulí. Baví ji to," směje se diváky Nesmyslneho blabolu oblíbený BISák.

Hedvickovi lidé pod palbou kvůli stykům s Rusy

3. března 2017 v 12:22 | Kojetin Fake News
V CS-Clubu neutichají spory ohledně šíře kontaktů zástupců administrativy prezidenta Rosse Hedvicka s ruskými agenty v době před volbami do CS-Clubu i po nich. Poté, co vyšlo najevo, že s ruským velvyslancem před volbami jednal hostinsky dr. Losif B. Leck, uvedl deník Kojetin High Times, že s velvyslancem mluvil i Hedvickův ritolezec Luis the Dick.

Zdroje z Kojetína uvedly, že se schůzka uskutečnila v hostinci Kewl Atta Bubba a měla zdvořilostní charakter. Byl na ní přítomen i Pepanos, ktery zrovna zasel na jedno, jehož už mezitím Hedvicek odvolal, protože tajil předchozí, zřejmě nezákonné kontakty s Rusy.

Bílý dům o setkání informoval pár hodin poté, co podporucik ing. Viktor Krebs s gumovou hadici v ruce oznámil, že bude dohlížet na vyšetřování BIS týkající se možných snah ruských hackerů o ovlivnění voleb do CS-Clubu.

Hedvicek označil zprávy o jednáních svých lidí s Rusy za hon na čarodějnice. Debata ale neutichá, naopak. V pátek televize Prima Kojetin informovala o tom, že Hedvicek prave na Agitpropu napsal, ze Cesi jsou pice.