Hedvickovi lidé pod palbou kvůli stykům s Rusy

3. března 2017 v 12:22 | Kojetin Fake News
V CS-Clubu neutichají spory ohledně šíře kontaktů zástupců administrativy prezidenta Rosse Hedvicka s ruskými agenty v době před volbami do CS-Clubu i po nich. Poté, co vyšlo najevo, že s ruským velvyslancem před volbami jednal hostinsky dr. Losif B. Leck, uvedl deník Kojetin High Times, že s velvyslancem mluvil i Hedvickův ritolezec Luis the Dick.

Zdroje z Kojetína uvedly, že se schůzka uskutečnila v hostinci Kewl Atta Bubba a měla zdvořilostní charakter. Byl na ní přítomen i Pepanos, ktery zrovna zasel na jedno, jehož už mezitím Hedvicek odvolal, protože tajil předchozí, zřejmě nezákonné kontakty s Rusy.

Bílý dům o setkání informoval pár hodin poté, co podporucik ing. Viktor Krebs s gumovou hadici v ruce oznámil, že bude dohlížet na vyšetřování BIS týkající se možných snah ruských hackerů o ovlivnění voleb do CS-Clubu.

Hedvicek označil zprávy o jednáních svých lidí s Rusy za hon na čarodějnice. Debata ale neutichá, naopak. V pátek televize Prima Kojetin informovala o tom, že Hedvicek prave na Agitpropu napsal, ze Cesi jsou pice.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama