O CS-Clubu

8. března 2017 v 13:13 | Kojetin Fake News
Učení tzv. extremistickeho CS-Clubu kombinuje prvky kanibalismu, okultismu, theosofie a víry v existenci mimozemských civilizací. Podle něj před 2000 lety přiletěli na Zem mimozemšťané, o jakousi evoluční úroveň vyšší než člověk, z tzv. Království nebeského a zanechali zde jednoho z nich - Rosse Hedvicka, který ovšem byl zabit a Zemi ovládli tzv. komuniste a Rusaci.

Luis the Dick a dr. Losif B. Leck byli prý také mimozemšťané, říkali si Cuk a Gek, a připravovali skupinu na odlet v kosmickém korábu do Království nebeského. Hedvicek svým učedníkům napsal: "Tento "návrat" vyžaduje, že budu připraven odložit své vypůjčené lidské tělo, abych mohl znovu vstoupit do svého těla (biologického), jež náleží CS-Clubu " [1, s.85]

Tyto skutečnosti nejen zajistily CS-Clubu popularitu, ale i varovaly okolní svět před případným nebezpečím plynoucím ze spojení náboženských kultů a kyberprostoru.

Roku 2017 se na obloze objevi Hale-Boppova kometa, což Hedvicek podle svych zapisku na Agit-Propu považuje za vhodný okamžik k nalodění a odletu ze Země. 27. března tedy 39 členů CS-Clubu spácha ve své maringotce v Kojetine hromadnou sebevraždu. Zemřou poté, co požijou pivo a zelenou z hostince Kewl Atta Bubba a lehnou si do postele s igelitovými taškami na hlavách. Mezi mrtvými bude 21 žen a 18 mužů ve věkovém rozmezí od 16 do 102 let. Většina z nich se k CS-Clubu přidala již během devadesátých let, nicméně osm členů se připojilo až letos.
 


Komentáře

1 Lossos Lossos | 11. března 2017 v 18:40 | Reagovat

:-)))

Dodatek:
"...ja se tohle zari chystam do Roswell, New Mexico, kde pristane vesmirna lod s mimozemstanama a vsechny nas vyvolene vezme na palubu a konecne poletime do prdele...     Ross Hedvicek  25.02.2017 "

zdroj: http://hedvicek.unas.cz/

2 Lossos Lossos | 11. března 2017 v 19:29 | Reagovat

A ještě něco:

"Rosto!

Josef Masin by si zaslouzil MEDAILI!

A ne ty curamedani ze zapiceneho Kojetina, kteri si to ani nevazi.

Dal bych medaili im memoriam i Ctiradovi a Paumerovi."

http://hedvicek.blog.cz/1703/prani-k-narozeninam#komentare

3 Rossomak Rossomak | 11. března 2017 v 22:33 | Reagovat

Hedvajz asi nema ostudy dost, tak bude predavat medajli i Masinovi. Az se dozvi co je to za svazaka, tak ho podrizne jako podsvince! :-)))

4 Na zadost Hedvaize Na zadost Hedvaize | 23. března 2017 v 5:50 | Reagovat

....pristane vesmirna lod s mimozemstanama
o pad mesicu drive, rikal ze uz se nemuze dockat odletet do PRDELE........

5 Caipirinha Caipirinha | 28. března 2017 v 13:21 | Reagovat

[3]: Pepíkovi Mašínovi by měl někdo otevřít oči a napsat mu, co je Hedvouš vlastně zač.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama