Účastníci reality show žili rok v CS-Clubu. Studio jim neřeklo, že už se nevysílá

30. března 2017 v 12:30 | Kojetin High Times
Reality show CS-Club kojetinské televize Prima Kojetin probíhala přesně rok a skončila letos 23. března. Když se soutěžící vrátili domu, čekalo je nepříjemné překvapení - televize odvysílala pouhé čtyři epizody, které pokryly jen první tři měsíce soutěžících. Na úvodní epizodu se dívalo 1,7 milionů diváků a na poslední čtvrtou už o milion méně. Televize Prima Kojetin zbylé epizody kvůli propadu ve sledovanosti nevysílala, ačkoliv to dopisu, ktery podala deníku Kojetin High Times, má stále v plánu. "CS-Club byl koncipován jako reálný experiment a když jsme začali natáčet, nemohli jsme vědět, co z toho nakonec bude. Zbylé epizody ale ještě tento rok vysílat budeme."

Dvacet tři účastníků se snažilo vybudovat fungující komunitu se zrudami z tzv. extremistickeho CS Clubu. To vše sledovali čtyři členové štábu a několik kamer. Projekt CS Club byl zároveň i sociálním experimentem. Kdyby účastníkům někdo řekl, že se CS Club již nevysílá, ohrozilo by to průběh experimentu.

I jako experiment ale CS-Club selhal. "Viděli jsme některé účastníky, jak jdou na návštěvu k k ing. Viktoru Krebsovi poté, co je Ross Hedvicek vyloucil z CS Clubu," sdělila KHT místní obyvatelka Helena Belling. Účastníci si také měli do tábora pašovat nezdravé jídlo a alkohol. Odmitali taky cist sebrane spisy Rosse Hedvicka, coz je povinnost clenu CS-Clubu.

V průběhu natáčení z CS-Clubu 13 účastníků dobrovolně odešlo. Bobina Cerna, která show opustila jako první, si stěžovala na šikanu od Rosse Hedvicka. Russ Kurwietschek po svém odchodu zase publikoval na Nesmyslnem blabolu "Nebylo to takové, jaké mi říkali, že to bude. To co vidíte v na Agit Propu je kravina."
 


Komentáře

1 Robin Michal Robin Michal | 7. dubna 2017 v 14:25 | Reagovat

Hedvíček si prý koupil nový bílý kožich. No chápete to? Zvláštní vkus.

2 Caipirinha Caipirinha | 23. dubna 2017 v 23:24 | Reagovat

Asi aby vypadal mohutněji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama