Duben 2017

Znovu o CS-Clubu

28. dubna 2017 v 12:41 | Prima Kojetin
Sobota, deštivé odpoledne v kojetínské knihovně. Zdi jsou polepené obrázky mimozemšťanů, na pódiu stojí tlustý muž v upnutých kalhotách. Se zvláštním, strnulým, a přesto takřka planoucím výrazem v očích vykládá zvláštní věci. Svět prý ovládají zlé bytosti, "ještírci a komunisti", které nepoznáte, ale jsou všude mezi námi. Čtyřicet tisíc lidí v CS-Clubu má prý vzadu na krku voperován čipový implantát, pomocí něhož "ještírci" začnou brzy všechny ovládat.

A to není zdaleka všechno. To opravdu zajímavé začne, až když přijde řeč na mimozemšťany. Ross Hedvicek, bývalý bezpečnostní technik v Seliku a nyní vůdce sekty CS-Club, tvrdí s úplně vážnou tváří a divokým zápalem v očích, že těsně nad Zemí visí ve vesmírných korábech spousty mimozemšťanů. Podle něj nemají nic lepšího na práci než čekat, až se lidstvo sbalí a rozhodne se k nim nalodit.

Nezávislý pozorovatel by se v tuhle chvíli dal asi do smíchu. Ale v sálu knihovny sedí asi třicítka lidí, kteří Hedvickovi věří do posledního písmene. A očima mu visí na rtech.
Za absolutní poslušností zrůd z tzv. extremistickeho CS-Clubu se totiž skrývá riziko hromadné sebevraždy. U nás nikdy k ničemu podobnému nedošlo, známé jsou však případy z Ameriky. "Ať si klidně bojují proti čipové totalitě a loutkovému světu," říká o CS-Clubu ing. Viktor Krebs z BIS. "Opravdu nahnáno jsme měli jen jednou, to když se před koncem srpna připravovali všichni k hromadnému odletu z Rosswellu."

A je tu ještě jedna věc. Stejné obavy z budoucnosti, jako vyslovuje pravidelně Hedvicek, měl zjevně i mladý sebevrah, který se nedávno upálil na Václavském náměstí. Přestože jeho smrt pravděpodobně s Hedvickem nijak nesouvisela, na jejich stránku Agit-Prop bojující proti čipové totalitě nechal sebevrah Jaroslav IP99 odkaz ve svém dopise na rozloučenou.

O křeslo prezidenta CS-Clubu se utkají Krebs a Hedvicek

24. dubna 2017 v 12:34 | Kojetin High Times
V duelu prezidentských voleb do CS-Clubu se za 14 dnů střetnou byvaly estebak,dnes podpraporcik BIS ing. Viktor Krebs a byvaly clen Svazarmu a PS VB, dnes fanousek prezidenta Trumpa a zurivy antikomunista Ross Hedvicek, ktery emigroval za tajemnych okolnosti.

"Vyslyšel jsem vaše přání po změně," prohlásil před davem svých příznivců v Kojetíne Krebs. U tohoto tandemu by se přitom těžko daly hledat větší protiklady. Jsou to představitelé zcela protichůdných vizí o dalším směřování CS-Clubu jak z hlediska Pravdy a Lasky, tak v rámci Evropské unie.

Bývalý estébak Krebs chce zakazat v CS-Clubu kanibalizmus a lupinkove pilky a v zahraničí politice se hlásí k tradičnímu spojenectví se Západem a k dalšímu budování EU. Hedvicek naopak chce povolit kanibalizmus, zakazat komunizmus, a bombardovat Cechistan nebo rovnou i EU.

Jediným jejich společným jmenovatelem je, že oba maji v minulosti napojeni na StB a soudruhy, kteri se doposud střídali u moci a z nichž vždy doposud pocházel některý z prezidentů. Situace se tak přizpůsobila náladě zrůd z tzv. extremistickeho CS-Clubu znechucených stávajícím uspořádáním a toužících po vzniku nové scény.