O křeslo prezidenta CS-Clubu se utkají Krebs a Hedvicek

24. dubna 2017 v 12:34 | Kojetin High Times
V duelu prezidentských voleb do CS-Clubu se za 14 dnů střetnou byvaly estebak,dnes podpraporcik BIS ing. Viktor Krebs a byvaly clen Svazarmu a PS VB, dnes fanousek prezidenta Trumpa a zurivy antikomunista Ross Hedvicek, ktery emigroval za tajemnych okolnosti.

"Vyslyšel jsem vaše přání po změně," prohlásil před davem svých příznivců v Kojetíne Krebs. U tohoto tandemu by se přitom těžko daly hledat větší protiklady. Jsou to představitelé zcela protichůdných vizí o dalším směřování CS-Clubu jak z hlediska Pravdy a Lasky, tak v rámci Evropské unie.

Bývalý estébak Krebs chce zakazat v CS-Clubu kanibalizmus a lupinkove pilky a v zahraničí politice se hlásí k tradičnímu spojenectví se Západem a k dalšímu budování EU. Hedvicek naopak chce povolit kanibalizmus, zakazat komunizmus, a bombardovat Cechistan nebo rovnou i EU.

Jediným jejich společným jmenovatelem je, že oba maji v minulosti napojeni na StB a soudruhy, kteri se doposud střídali u moci a z nichž vždy doposud pocházel některý z prezidentů. Situace se tak přizpůsobila náladě zrůd z tzv. extremistickeho CS-Clubu znechucených stávajícím uspořádáním a toužících po vzniku nové scény.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama