Znovu o CS-Clubu

28. dubna 2017 v 12:41 | Prima Kojetin
Sobota, deštivé odpoledne v kojetínské knihovně. Zdi jsou polepené obrázky mimozemšťanů, na pódiu stojí tlustý muž v upnutých kalhotách. Se zvláštním, strnulým, a přesto takřka planoucím výrazem v očích vykládá zvláštní věci. Svět prý ovládají zlé bytosti, "ještírci a komunisti", které nepoznáte, ale jsou všude mezi námi. Čtyřicet tisíc lidí v CS-Clubu má prý vzadu na krku voperován čipový implantát, pomocí něhož "ještírci" začnou brzy všechny ovládat.

A to není zdaleka všechno. To opravdu zajímavé začne, až když přijde řeč na mimozemšťany. Ross Hedvicek, bývalý bezpečnostní technik v Seliku a nyní vůdce sekty CS-Club, tvrdí s úplně vážnou tváří a divokým zápalem v očích, že těsně nad Zemí visí ve vesmírných korábech spousty mimozemšťanů. Podle něj nemají nic lepšího na práci než čekat, až se lidstvo sbalí a rozhodne se k nim nalodit.

Nezávislý pozorovatel by se v tuhle chvíli dal asi do smíchu. Ale v sálu knihovny sedí asi třicítka lidí, kteří Hedvickovi věří do posledního písmene. A očima mu visí na rtech.
Za absolutní poslušností zrůd z tzv. extremistickeho CS-Clubu se totiž skrývá riziko hromadné sebevraždy. U nás nikdy k ničemu podobnému nedošlo, známé jsou však případy z Ameriky. "Ať si klidně bojují proti čipové totalitě a loutkovému světu," říká o CS-Clubu ing. Viktor Krebs z BIS. "Opravdu nahnáno jsme měli jen jednou, to když se před koncem srpna připravovali všichni k hromadnému odletu z Rosswellu."

A je tu ještě jedna věc. Stejné obavy z budoucnosti, jako vyslovuje pravidelně Hedvicek, měl zjevně i mladý sebevrah, který se nedávno upálil na Václavském náměstí. Přestože jeho smrt pravděpodobně s Hedvickem nijak nesouvisela, na jejich stránku Agit-Prop bojující proti čipové totalitě nechal sebevrah Jaroslav IP99 odkaz ve svém dopise na rozloučenou.
 


Komentáře

1 Já | 16. května 2017 v 10:11 | Reagovat

Josef Bílek, ten co chtěl spolu s Hedvíčkem bombardovat Tábor:
1url.cz/ytjKz

2 Já | 16. května 2017 v 10:13 | Reagovat

[1]:Tábor bomber:1url.cz/VtjKr

3 Já | 16. května 2017 v 10:16 | Reagovat

[2]: : http://hedvicek.unas.cz/2.htm
Ctrl+F+Bilek

4 Michaela Michaela | 16. května 2017 v 14:54 | Reagovat

Koukam, ze Bilek bojuje proti komunismu zakazem hudebnich skupin. Trochu to pripomina jak soudruzi zakazovali Plastiky a Black Sabbath.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama