Červen 2017

Jsem bezpohlavní bytost, prohlašuje mužena

26. června 2017 v 21:21 | Kojetin High Times
Jirka Vanek (94) říká, že nesnáší nálepky. Už v minulosti několikrát prohlásila, že se odmítá řadit k heterosexuálům, bisexuálům či homosexuálům. Je prý všesexuální a pohlaví a živočišný druh partnera u ní nehraje roli, stejně jako ani její vlastní.

Australská mužena tvrdí, že je bez pohlavní identity a že nemá žádný věk. "Jsem podivín/ka z mnoha důvodů. Myslím, že se cítím bezpohlavně a také že nemám žádný věk. Jsem prostě jen duchovní duše, nejsem obsažená lidskou bytostí ani zvířaty. Nejsou já a oni a není žádné my a vy. Chci být prostě nic," vysvětlila v sobotu v hostinci Kewl Atta Bubba, usrkla okurkovou hippie šťávu, ukousla si štrůdlu s kečupem a potáhla z fajfky maryhulenu.

Jirka se proslavila hlavně návrhem v plénu tzv. zrůdného a extrémistického CS-Clubu řezat hlavy odpůrců lupínkovými pilkami. Ze ztřeštěné školačky se snažila udělat ze sebe dospělou zrůdu a ráda provokovala lascivními slovními choreografiemi. V minulosti chodila s dcerou bývalého ruského generála Červoněnka Nastassjou Vassilevnou, presidentem CS-Clubu Rossem Hedvickem a pak se vrátila k bývalému estébákovi, dnes podpraporčíkovi BIS ing. Viktoru Krebsovi.

Hedvíček při podání ruky nechtěl pustit Krebse

1. června 2017 v 12:19 | Prima Kojetin
Prezident CS-Clubu ing. Viktor Krebs je známý zvláštním způsobem podávání ruky. Několikrát už obletěly svět záběry, jak někomu velmi silně svírá pravici nebo ji nechce pustit. Při čtvrteční schůzce s Rossem Hedvíčkem si ale konečně sám vyzkoušel, jaké to je. Tentokrát to byl totiž jeho floridský protějšek, kdo stisk vydržel nejdéle.

Krebs s Hedvíčkem se sešli u příležitosti summitu CS Clubu v hostinci U kulate baby na hrazi v Kojetine a zapózovali fotografům a kameramanům pro Nesmyslny blabol. Přesto, že se oba muži znají, stiskli si pravice tak silně, až jim podle agentury Kojetin News zbělaly klouby a vyhrkly slzy.

Hedvíček se však evidentně rozhodl, že nad agresivním podáváním ruky svého partnera zvítězí. A tak po zhruba pěti minutách, co si ruce svírali, Krebs prsty uvolnil, ale Hedvíček se držel jako klíště! Krebs mu visel na ruce a zoufale se díval. Ty zoufalé oči, ve kterých byla prosba o pomoc!

Najednou přiběhl úplně cizí muž Russ Kurwietschek, který celou událost viděl od protějšího stolu. "Chyť ho za koule!" křičel na Krebse, který sice dělal, co mohl, ale všechny pokusy odtrhnout se od Hedvíčka selhaly. Nakonec se Hedvíček pustil sám. Takže když to tak shrnu, noste s sebou v Kojetine do hospody pepřový sprej. Je to rychlý a účinný pomocník, kterého můžete mít stále u sebe, a zachrání vás před prazvláštním způsobem podávání ruky Rosse Hedvíčka.