Jsem bezpohlavní bytost, prohlašuje mužena

26. června 2017 v 21:21 | Kojetin High Times
Jirka Vanek (94) říká, že nesnáší nálepky. Už v minulosti několikrát prohlásila, že se odmítá řadit k heterosexuálům, bisexuálům či homosexuálům. Je prý všesexuální a pohlaví a živočišný druh partnera u ní nehraje roli, stejně jako ani její vlastní.

Australská mužena tvrdí, že je bez pohlavní identity a že nemá žádný věk. "Jsem podivín/ka z mnoha důvodů. Myslím, že se cítím bezpohlavně a také že nemám žádný věk. Jsem prostě jen duchovní duše, nejsem obsažená lidskou bytostí ani zvířaty. Nejsou já a oni a není žádné my a vy. Chci být prostě nic," vysvětlila v sobotu v hostinci Kewl Atta Bubba, usrkla okurkovou hippie šťávu, ukousla si štrůdlu s kečupem a potáhla z fajfky maryhulenu.

Jirka se proslavila hlavně návrhem v plénu tzv. zrůdného a extrémistického CS-Clubu řezat hlavy odpůrců lupínkovými pilkami. Ze ztřeštěné školačky se snažila udělat ze sebe dospělou zrůdu a ráda provokovala lascivními slovními choreografiemi. V minulosti chodila s dcerou bývalého ruského generála Červoněnka Nastassjou Vassilevnou, presidentem CS-Clubu Rossem Hedvickem a pak se vrátila k bývalému estébákovi, dnes podpraporčíkovi BIS ing. Viktoru Krebsovi.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama