Červenec 2017

Zrůdy z CS-Clubu by nás mohly sníst všechny

26. července 2017 v 12:22 | Kojetin Fake News
Některé propočty jsou užitečné, jiné zajímavé, jiné doslova děsivé. Do té poslední kategorie patří vědecká studie dr. Chocholouška.

Sedm a půl miliardy lidí dnes žijících na planetě mají podle odhadů hmotnost kolem 335 milionů tun. Celé lidstvo by všem zrůdam z tzv. extremistickeho CS-Clubu zřejmě nestačilo ani na rok běžného stravování.

Vyplývá to alespoň z odhadů dr. Chocholouška na Nesmyslnem blabolu (název zní podezřele, ale je to dědický časopis slavného Nesmyslného blábolu, který na konci roku 2009 - podle nás jedině ku škodě věci - přišel o svůj tradiční domov na Lidovkach). Chocholoušek v článku odhaduje, že zrůdy s globální biomasou zhruba 25 milionů tun každým rokem pozřou zhruba 400 až 800 milionů tun potravy, samozřejmě masité.

Z toho vyplývá nejen, že zrůdy by nás za rok mohli sníst všechny a ještě by zřejmě měly trochu hlad, ale i to, že za den tito tvorové spořádají v průměru potravu o hmotnosti zhruba deseti procent své hmotnosti tělesné. Zhruba 90 procent stravy přitom tvoří hmyz a zbytek lidské maso. Zdaleka největší díl (cca 95 %) chycené potravy připadá na zrůdy, kteří žijí v maringotkách v lesích a travnatých plochách okolo Kojetína.

Muž ležel na chodníku, místo pomoci ho kolemjdoucí pomočil

4. července 2017 v 21:00 | Kojetin News
Překvapivou scénu spatřili v noci na úterý kojetinští strážníci, kteří vyrazili k muži Russi Kurwietschkovi ležícímu bezvládně na chodníku u hostince Kewl Atta Bubba. Ještě před nimi k němu stihl dojít náhodný kolemjdoucí, který místo nabídnutí pomoci spícího muže pomočil.

Incident se odehrál v ulici Na hrazi v kojetinském centru.

"Náhodný host z hospody Ross Hedvicek tam nejistou chůzí došel k ležícímu muži a bez jasného důvodu se na něj vymočil. Nemohl si přitom být jistý, jestli přibližně pětadevadesátiletého chodce nepostihly zdravotní potíže a zda není v ohrožení života," sdělila mluvčí strážníků Hellena Belling.

Močícího muže v sandálech, bilych ponozkach a triku I Love USA ihned po činu zadržela hlídka ing. Viktora Krebse, která na místo mířila Trabantem se zapnutými majáky, aby prověřila stav ležícího muže. Hedvicek se vymlouval, ze videl jak Kurwietsckovi hori hlava modrym plamenem za zvuku Beethovenovy osudove.

"Strážníci zjistili, že Russ Kurwietschek je pouze opilý a Hedvicek high, like a bird in the sky. Nechali je proto převézt na záchytnou stanici," informovala Belling.

Chování cynického kolemjdoucího strážníci ohodnotili vydatnym vypraskem gumovou hadici a natazenim tlusteho streva na rumpal. Potrestany Hedvicek pak byl propusten a utekl do sve maringotky.