Srpen 2017

Hedvíček bude ke Kojetíncům promlouvat z rádia, dohání ztracenou popularitu

25. srpna 2017 v 19:30 | Kojetin High Times
Prezident CS Clubu a majitel Agitpropu Ross Hedvíček se rozhodl zapracovat na své pošramocené image a jednou až dvakrát denně bude k obyvatelům své vesnice promlouvat z rádia.

"Jupiter sešel na zem?," píše v komentáři pro kojetínský list Prima Kojetín novinář Erik Alskarsson s tím, že se Hedvíček stylizoval do role krále. To se mu však vzhledem k tomu, že je nejméně populární prezident CS Clubu za celé generace, příliš nevyplatilo a pro mnohé arogantně a necitlivě působící Hedvíček tak mění image. Před čtenáře Nesmyslného blábolu by měl předstupovat častěji a nově bude promlouvat i ke kojetínskému lidu. Sympatičtější tón si vyzkoušel už v hostinci Kewl Atta Bubba, kde se setkal s tamní pivní komunitou.

Na popularitě neoblíbenému Hedvíčkovi nepřidává ani poslední zpráva o jeho výdajích za make-up. Nejmenovaný štamgast od Kulaté báby Russ Kurvíček Primě Kojetín sdělil, že za tři měsíce Hedvíček utratil za líčení 26 tisíc dolarů (přes 670 tisíc korun).

Hedvíček bude promlouvat z rádia nejspíš jednou nebo dvakrát denně. Začne předčítáním z knihy Psychouš na pláži, která mu celosvětově přinesla nechvalnou proslulost.

Popularita Rosse Hedvíčka je stále menší

25. srpna 2017 v 17:46 | Prima Kojetin
Popularita Veleještěra z CS-Clubu Rosse Hedvíčka klesá. V době, kdy si Kojetínci připomínají 31 let od jeho "emigrace", se jen něco přes desetinu obyvatel domnívá, že Ross dělá svou práci dobře. Pouhých 14 procent by ho chtělo za starostu, ukázal aktuální průzkum, o němž v pondělí informuje list The Kojetin High Times.

V novém průzkumu si čtvrtina respondentů myslí, že Veleještěr má na Kojetín negativní vliv, což je velký nárůst od roku 2014. Podle experta na Hedvíčka Russe Kurvíčka průzkum ukazuje, že veřejnost stále cítí odpor k Hedvíčkovi kvůli narcisismu a lupinkove genocide.

Podle průzkumu k dobrému obrazu CS-Clubu a Kojetina nejvíce přispívá ing. Viktor Krebs, myslí si to 98 procent oslovených. Totéž si myslí 77 procent o Helene Belling. Krebs, který se po odchodu z StB a BIS dal na charitu, si jako jediný polepšil.

Jejich výsledek ostře kontrastuje s pouze 14 procentní podporou vyslovovanou Veleještěrovi, resp. 8 procentní podporou pro beach bunny Candy Rodham-Hedvicek.