Působí dojmem psychopata, dostane výprask, zapsala si StB o Hedvickovi

28. září 2017 v 13:04 | Kojetin Fake News
Spisovatel Ross Hedvicek ještě před odjezdem z Československa spolupracoval s komunistickou tajnou službou. StB jej chtěla v 80. letech získat ke spolupráci, jelikož byl ve Svazarmu a PS VB. Na spisovatele nasazený estébák ing. Viktor Krebs ho ve své zprávě počastoval jako zbabělce a psychopata.

Podpraporcik StB ing. Viktor Krebs se s Hedvickem poprvé sešel 21. srpna 1982 v Kojetine v hospode U kulaté báby. Estébák Krebs byl přesvědčený, že se mu podařilo na Hedvicka zatlačit díky informaci o jeho členství ve Svazarmu. "Jednání proběhlo bez rušivých jevů, seriózně a velmi otevřeně. Lze dokonce říci na přátelské bázi," pochvaloval si v hlášení Krebs. Hedvicek během setkání vypil osm piv a čtyři becherovky, za něž i přes protesty agenta sám zaplatil. Krebs proto Hedvicka, který na večerní schůzku přijel vlastním hovnocucem V3S, upozornil, aby druhý den ihned zatelefonoval, "bude-li muset foukat do balonku."

Optimismus ing. Krebse však neměl dlouhého trvání. Na příští schůzce mu Hedvicek vyprávěl o svých plánech : "já se tohle září chystám do Roswell, New Mexico, kde přistane vesmírná loď s extraterestriály a všechny nás vyvolené vezme na palubu a konečně poletíme do prdele".

"Kromě toho to byl psychopat," zapsal si Krebs. Nakvašený estébák uzavřel svoji písemnou zprávu o Hedvickovi doporučením "připravit opatření k k výprasku gumovou hadicí, navinutí tlustého střeva na rumpál a vyslat do Kanady jako uloženku." Americe zůstal Ross Hedvicek věrný i po sametové revoluci. Na dotazy, jestli by se do České republiky vrátil a delal v Kojetíně starostu, odpovídal stručně: "Cesi, jste pice!"
 


Komentáře

1 Jirka Jirka | 29. září 2017 v 5:49 | Reagovat

Hedvicek: “Triska nebyl emigrant, ale exulant. To se urcuje nejen tim, zda se osoba stehuje nekam s umyslem vratit se po zmene rezimu a nebo za sebou poradne boucha dverma, ale je to definovano i pozdejsimi ciny te ktere osoby. Triska zil kratce v Canade a potom v USA.  Tak jako HEDVICEK, ale do Ceska se uz na trvalo nevratil.  Je Hedvicek EXULANT???
“Emigrant o nejake vraceni se do zeme sveho puvodu nema zajem - exulant se do zeme odkud prisel, vzdy vratit chce. Jan Triska se tam ultimatne vratil. “
Tak nevim zda Hedvicek pise o Triskovy nebo sam o sobe.  Porad se tam vraci, kdyz ne osobne tak pouzitim internetu ale porad tam je.  Vycitat Triskovy ze se tam vratil je sprostarna,  zkratka zemrel pri pracovni navsteve, coz mohlo byt i v Parizi u Notre-Dame! (nevime dne ani hodiny)  
To ale i Hedvickovy za 20 let dojde az bude stejneho veku jako Triska, staly se uz vetsi zazraky, ze ano?
http://hedvicek.blog.cz/1709/jan-triska-a-emigrace

2 Michaela Michaela | 29. září 2017 v 20:46 | Reagovat

Hedvajz pravdepodobne svym blabolum sam veri. Jako kolaborant,ktery se zapletl se soudruhy by samozrejme v Americe neudelal stesti ani jako emigrant, ani jako exulant, takze se neustale tvari jako kdovijaky odbojar a na vsechny kolem sebe, kteri meli v Cesku mnohem horsi situaci neustale hazi spinu. Ale takova psychologicka blokace je dost casta, Hedvajz by v podstate ztratil celou svou spolecenskou i vnitrni identitu, kdyby si pripustil kym ve skutecnosti je.

3 Schneebrunzer Schneebrunzer | Web | 30. září 2017 v 10:34 | Reagovat

Článek "Předchozí děj" (říjen 2012) dokazuje, že Hedvovi začalo strašit ve věži již před lety. Ukázal tak i svůj zavrženíhodný charakter.

http://tomaskrystlik.blogspot.co.at/2012/10/normal-0-21-false-false-false_4101.html

4 Schneebrunzer Schneebrunzer | Web | 30. září 2017 v 11:07 | Reagovat

Na mnoho mail. adres doručený oběžník (viz Web), kde Hedvajz učinil otočku o 180° a popírá svou konfabulaci, že kdy byl antikomunistou. Řekl pravdu, neboť ve skutečnosti čs. komunistickém režimu pomáhal ze všech sil.

5 Rino Rino | Web | 2. října 2017 v 11:40 | Reagovat

Difamační koutek aneb Dichtung und Wahrheit

http://slepeckahul.pecina.cz/2011/09/difamacni-koutek-aneb-dichtung-ung.html

6 Jirka Jirka | 4. října 2017 v 20:56 | Reagovat

Nejvice jsem se pobavil kdyz Hedvicek zverejnil odpoved STB ve ktere zadal o zaslani vedenych spisu tykajici se jeho osobnosti.
Odpoved byla radsi strucna: Nepodarilo se nam najit zadne spisy tykajici se Vas a Vaseho domeleho sledovani prislusnymi organy STB.
Ovsem Hedvicek to pokladal za neochotu, ale po pravde receno koho by dneska zajimalo utajit spisy na nejakeho Hedvicka?

7 Rino Rino | 9. října 2017 v 15:45 | Reagovat

[6]: Hedvíček zdaleka nemá čisté svědomí. Obsah své StB-složky tehdy neznal, měl obavy, co na něj praskne, takže svoji spolupráci s StB tímto nepřímo potvrzuje.

Vše nasvědčuje tomu, že za hranice byl s celou rodinou vysazen čs. soudruhy. Proto je možné i to utajení spisů. Hedvíčka a hlavně jeho děti lze dnes takto lehce vydírat.

8 Jirka Jirka | 10. října 2017 v 3:56 | Reagovat

[7]:Bohuzel s tim nesouhlasim. Nevim jaky by byl ucel vydirat Hedvicka a navic jeho deti? Na Hedvicka ani Krystlik, ani ten radoby-pravnik Pecina nic nenasli.
Obcas se objevi ze Hedvicek pasoval elektronicke cips z Jugosky do CSSR ktere byly zablokovane zapadem na vyvoz do Lido-Demo.
Kdyby to byla pravda, tak se musim zeptat, proc prave on, protoze slo pouze o nakup v Jugosce a od tamtud by to diplomaticky kuryr dovezl do CSSR bez problemu. Ale i tento scenar je uplne amaterska blbost.
Pasovat do JZD Krusovice na vyrobu pocitacu? Kalkulacek? to nedava smysl, jelikoz se to vse pro potrebu komunistickeho statu dalo lacineji dovezt.
Tak ze i Tato teorije nedava smysl.  Zustava je par faktu ze si Hedvicek zil docela dobre v CSSR, nad pomery, mel dobre zamestnani, byl spolehlivy, komunisti ho meli radi a jako nestranik slysel na ulici vice nez ostatni, ty informace meli vetsi cenu nez nejake chips! Nezapomente, zilo se v TOTACI a kazdy donasel na dalsiho k svemu prospechu. Takovy jsme narod.

9 Michaela Michaela | 10. října 2017 v 13:19 | Reagovat

[8]: Myslim,ze Hedvajz je prilis male pivo na to, aby ho mel nekdo zajem vydirat. Stejne je ale zajimave, ze ze sebe neustale dela tvrdeho komunistobijce zatimco z toho co je o nem fakticky znamo vyplyva, ze to byl kolaborant se soudruhy. Bud je to ta jeho ulisna povaha, nebo je za tim neco hlubsiho, ted nemyslim psychicky, ale neco s tou StB.

10 Rino Rino | 10. října 2017 v 15:00 | Reagovat

Hned zpočátku byl na Hedvíčkovi nápadný jeho primitivní antikomunismus navozující aut. podezření, že s ním, respektive v jeho minulosti, nebude něco v pořádku.

Před svojí údajnou emigrací byl Hedvíček aktivním podporovatelem země Tábora míru. Pomáhal represivním složkám státu a čs. reálně soc. průmyslu v jeho přežití tím, že ze SFRJ skrytě dovážel pro země RVHP embargované integrované obvody a mikroprocesory.

Aby se na porušení embarga nepřišlo, nemohly být tyto součástky použity v obyčejných zařízeních a přístrojích denní potřeby. Rozsah odběratelů se tedy zúžil na ministerstvo národní obrany a ministerstvo vnitra, v jejich podniky, vývojová pracoviště a ústavy.

Vytvořilo se obchodování přes vybrané bazary - podniky jim dodávaly seznamy jimi požadovaných součástek i s maximální cenou, kterou jsou za ně ochotny zaplatit, a vracející se z Jugoslávie součástky bazarům prodávali. Tato činnost byla často organizována, což vysvětluje, že Hedvíček neměl potíže se získáním výjezdních doložek, a aby se nepřepracoval, dostal pohodlné místo v SELIKO.

V srpnu 2011 se Hedvíček vyjádřil, že nemůže říci, co dělal 5x za sebou v Jugoslávii - jisté osoby v Česku si to prý nepřejí. Je to divné, vždyť svými činy a majetkem se po převratu kasal kdejaký vekslák, zelinář, pingl, taxikář a další, kteří z režimu tyli. Jediná schůdná odpověď je, že těm "jistým osobám" by bylo nepříjemné, kdyby se okolí dovědělo, jakým způsobem přišli k majetku ještě za ČSSR. Také by i dosvědčili, co Hedvíček za bolševika tropil. Tím mohlo být jedině něco, čím účinně pomáhali bolševickému režimu v jeho přežívání a ještě na tom značně vydělávali.

11 Rino Rino | 10. října 2017 v 15:08 | Reagovat

Hedvíček měl "vedlejšák" ve Svazarmu - učil brance jezdit s náklaďákem a měl protekci k získání zájezdu do SFRJ se svazarm. cestovkou 'Autoturist', tedy nepotřeboval devizový příslib. Znám pár zaměstnanců Svazarmu, všichni byli v KSČ.

Marie H. z Jugoslávie své matce v dopisu klidně oznamuje, že po dovolené chtějí odejít do Kanady. Nacházet se v komunistické zemi a takto psát do ČSSR bylo tehdy pro budoucího utečence velmi nebezpečné, mohl být zatčen a eskortován do zpátky do vlasti. Hedvíčkovi ale věděli, že se jim nemůže nic stát, klidně si užívali dovolené, aby pak zašli na kanadské zastupitelství. Turisté měli tehdy spec. šedivé cest. pasy, které platily pouze pro SFRJ a tranzitní MLR. Hedvíček několikrát zdůraznil nesmysl, že odmítl nabízený polit. azyl. O ten se ale muselo žádat, což byla podmínka k registraci v rak. utečeneckém táboře Traiskirchen. Hedvíčkovi v tom lágru byli a polit. azyl nejspíš nedostali. Tamní imigrační úředníci totiž nebyli žádní blbci, Hedvova minulost, jeho prac. zařazení i časté cesty do YU jim musely být velice podezřelé.

12 Rino Rino | 10. října 2017 v 15:14 | Reagovat

Hanácká pohádka

Urostlý Hanák šmelil, což mu umožňoval reálný socialismus a vztahy, které si vybudoval. Navíc k tomu měl vyšší plat, než měli inženýři, plynoucí z nomenklaturního místa bezp. a požárního technika rezervovaného pro členy KSČ, kteří něco provedli nebo svým intelektem nestačili na svou funkci, a z instruktorství ve Svazarmu. Náklaďák patřící Svazarmu měl k dispozici pro různé fušky, které též něco přinesly. Manželka přispívala do domácí pokladny sice skromným platem z cukrárny, ale i výnosem ze zmrzliny nastavované vodou. Měl peněz, o kterých se běžným smrtelníkům ani nesnilo. Každoročně u Jaderského moře. Uměl v tom chodit, řeklo by se.

Najednou se začala stahovat smyčka proti jeho druhu šmeliny a Hanák i s rodinou byl nucen se z republiky vzdálit. Ocitl se v úplně neznámém prostředí Rakouska bez známostí, na které byl zvyklý. O jeho fušky nikdo nestál, kšeftovat nebylo s čím, vše bylo k mání, nic nebylo nedostatkové. Bez azylu, který nedostal, nemohl legálně pracovat ani podnikat.
Rozhodl se pro Kanadu, kde měl příbuznou. Tam zažil další zklamání. Sestřenice neměla na rozdávání, Hanák měl na krku manželku a děti, musel začít něco dělat. S jazykovou vybaveností to nebylo slavné a tak se protloukal, jak se dalo. Co vlastně uměl? Řídit nákladní vozy? To je ale na severoamerickém kontinentu zcela běžné.
Všechno, co si na Hané vybudoval, bylo pryč – životní úroveň, postavení, vzdávaná mu úcta vyplývající z jeho zámožnosti. Musel si zdůvodnit, proč o to všechno svým útěkem do ciziny před československou justicí přišel, kdo je toho vinen. Našel si viníka: systém panující v ČSSR, komunisty, kteří tam vládli. Potlačil vzpomínky na to, že právě onen systém mu umožnil jeho kriminální činnost, že vlastně byl jeho součástí, v paměti mu zůstalo pouze to, že musel ze země uprchnout, nechtěl-li se ocitnout za mřížemi. Tedy ho ze země vlastně vypudili komunisté a jejich přisluhovači.

Stal se tedy zavilým antikomunistou. Pro nedostatek svého formálního vzdělání začal nenávidět i všechny české vysokoškoláky.

13 Rino Rino | 10. října 2017 v 16:02 | Reagovat

[8]: Hedvíček i jeho potomci jsou pro určité lidi zdrojem informací, popř. mohou v USA i ledasco zařídit.

O svojí minulosti v ČSSR Rostík i Mařenka imigračním úředníkům  nestydatě lhali a dětem tedy dnes stačí pohrozit, že se to proflákne i se všemi pro ně nepříjemnými důsledky.

14 Jirka Jirka | 10. října 2017 v 22:15 | Reagovat

To jsou pouze spekulace.
1. "Hedvíček několikrát zdůraznil nesmysl, že odmítl nabízený polit. azyl. O ten se ale muselo žádat, což byla podmínka k registraci v rak. utečeneckém táboře Traiskirchen".>>>To neni pravda, v Traiskirchenu nemusel byt, pokud si nasel ubytovani jinde. O nejakem "Politickem Azylu" vubec nejde rec. To nikdo nemusel a nikomu to nenabizeli. Mel status uprchlika pod OSN uz jen tim ze byl z Komunistickeho statu, kam se nechtel vratit. Vic nepotreboval, v Rakousku nemel umysl zustat a to stacilo. Kdyby mel Rakouske turisticke viza na pul roku tak ani o nem Rakusaci nevedeli.  Pracovat mimo tabor mohl, tak jako vsichni kdo byl schopny a par tech Silinku si mohl vydelat. Treba v nedalekych vinicich jako spousta dalsich. Jelikoz mel rodinu a male deti tak nebyl vystaven tomu hnusu z dalsich zemi tretiho sveta.
2. Pokud CSSR potreboval nejake Microprocessory, tak by si tajna sluzba nasla zpusob jak je dostat a nikdy by se nejakeho civilistu neptala. Nakonec kdyz Americani dali navigacni pocitac Rusakum pro Vesmirne lety tak to taky nikdo nevedel.  
3. Hedvickovy deti nemuze nikdo vydirat, ti byli nezletilety a nic nevi. Jediny problem by Hedvicek mohl mit kdyby utajil clenstvi v KSC pred US emigraci a naturalizaci, pokud je vubec US Obcanem. Mam takovy dojem ze je Kanadsky obcan a jezdi na Kanadsky pas. Ma take narok na CS penzi ktera podle let odpracovanych by mohla byt az 5 tisic korun mesicne. Dost na to aby tam kazdorocne jezdil za KORUNY.. Zda dostava vdovsky priplatek za manzelku je otazka pro CS pravniky.

Tak ze bych souhlasil s tim ze tam dobre zil, kdyz mu rekli vyskoc tak se akorat zeptal jak vysoko soudruhu? Nejake kecy ze chodil na vyslechy na STB do Prerova kde ho porad sikanovali je nesmysl. Pokud tam chodil tak prinasel informace, nic vic.
3. Se sestrenici v Kanade nepocital, to bylo i jim jasne, jinak by byla jejich rucitelkou (Sponsorem) a jejich pobyt v Rakousku by byl mnohem kratsi.
4. Zacatek asi nebyl lehky ale podle toho co sam o sobe napsal a mnozi kdo ho znali  v te dobe, tak jezdil s nejakym nakladakem. To rodinu uzivilo, neco nasetril a premistnil se na Floridu po nekolika jinych mistech v US. Zda zelenou kartu vyhral v loterii to nevim, ale je to docela mozne. Znam par Cechu kteri se tak dostali rezidenci. (Loterii poradalo Velvyslanectvu US kazdorocne, stacilo jen dat prihlasku)  Tak mozna ze byl jeden z tech vyhercu, cert vi.

Tak ze bych zase z nej nedelal nejakyho agenta 007, ale cloveka ktery ma mentalni nutnost dokazat nekomu ze je zkratka MACHR!
V dobe pred Internetem to neslo, ale pak mu pocitac umoznil dosahnout vetsi radu  posluchacu, bud jako "Spammer" a nebo prez "CS Magazin" ktery asi zalozil. A od te doby mu vlastni egoismus nedovoli delat nic jineho.

15 Rino Rino | 11. října 2017 v 11:03 | Reagovat

O polit. azyl (statut uprchlíka) jsme tehdy v Rakousku museli žádat všichni, do jeho obdržení jsme neměli ani žádný os. doklad, soukromé ubytování ani legální zaměstnání nebylo možné. Rakousko má dodnes přihlašovací povinnost.

Integrované obvody vykupovaly tenkrát v Praze dva bazary. Příbuzný je oba navštívil.

Pro získání určitých výhod manželé Hedvíčkovi podvedli migr. úředníky a to je rozhodující. Když se na to přijde, následuje tzv. "dominový efekt".

Také si myslím, že Hedvíček cestuje na kanadský pas. Kdo tehdy celé rodině cestu do Kanady sponzoroval nevím, velké pantata tvrdí, že si to vše platil sám.

O pobytu v Kanadě se bajkař Hedva nijak moc nevyjadřoval, že by tam jezdil s náklaďákem si nepamatuji. Protloukal se tam asi jak se dalo a pak se nějak záhadně zmohl.

16 Otto Otto | Web | 11. října 2017 v 11:31 | Reagovat

ROSTISLAV HEDVÍČEK - AGENT STB? (Web)

17 Jirka Jirka | 12. října 2017 v 5:01 | Reagovat

Ja jsem si nasel zamestnani u sedlaka mimo Viden, nikde jsem se nehlasil, po nekolika navstevach ruznych velvyslanectvi jsem si jedno vybral, po lekarske prohlidce jsem dostal datum a cas a cislo letu. Po 6ti mesicich jsem dostal uctenku za letenku na splatky, Vse zaplatil a byl jsem volny jako nikdy v zivote. Kamarad delal chodici reklamu pred domem Herczmansky na Marie Hilfer Strasse, bylo to bez reci a bez otazek a bez Traiskirchenu.Bydleli jsme spolu v podnajmu jeste s dalsim parem, vraceli se z Italie kdyz Rusaci vtrhli, chodili jsme spolu na CHARITAS pro almuznu. To ovsem bylo 20 let pred Hedvickem. Podle stanov OSN jsme ani nebyli politicti uprchlici, v CSSR nam nic nehrozilo. Byli jsme proste EMIGRANTI a to stacilo. S nejmladsim klukem ktery odesel sam jsem setkal ve Vidni, bylo mu 17 a chtel do Kanady k pribuznym, a pak tam byl kluk ktery zdrhnul z vojny, zkratka prez caru, v Srpnu kdyz tam sekali travu v pasmu. Odjel taky do Kanady. Akorad mel jeste "KANADY" vojenske boty a opasek si nechal, maskace vymenil za civil v Armade Spasy.  

Hedvickovy verim ze si to splatil sam, Kdyz ho Canada vzala, tak mel dost emigracnich bodu protoze mel deti. To stacilo. Zrejme z Vidne Air Canada, po case splatil cestu, do vecerni skoly ho nahnali aby se naucil anglicky, to se da docela zvladnout za 6 mesicu a pak na manualni praci. Deti sli do skoly hned a rodina zila ten prvni rok na socialni podpore. Nic neobycejneho. Ale pamatuji si ze psal nekde na blogu jak jezdil v St.Catrines nakladakem.
Koluje po internetu nejaky blby spis "Spoluprace s STB", nekdo to zrejme stvoril protoze ani STB takovou volovinu nepsali. Je tam ale Hedvickuv podpis, zrejme napodobenina nicmene vypada stejne jako jeho podpis na vojenskych Certifikatech co rozdaval veteranum Afghanistanu v Kojetine. Zajimave je to proto ze casovy rozdil mezi obema dokumenty je cc 10 let a podpis je stejny. :-)

18 Rino Rino | Web | 12. října 2017 v 11:38 | Reagovat

Situace čsl. tzv. "osumašedesátníků" zde i celé záp. Evropě byla tehdy úplně jiná, asi o dost lepší. Za mne tu převládali Poláci a místní lidé již začínali mít všech emigrantů plné zuby.

Vázací akty a spolupracovníci StB - viz Federální shromáždění ČSFR, pátek 22. března 1991 (Web).

19 Schneebrunzer Schneebrunzer | Web | 12. října 2017 v 11:57 | Reagovat

[17]: Zmíněný 'Závazek' ke spolupráci - web

http://tinyurl.com/y84qtt69

20 Jirka Jirka | 12. října 2017 v 23:23 | Reagovat

[19]:Diky, skoda ze je to nekolikrat okopirovane, tak neni detail. Nezda se ze by to bylo falzifikovane jak jisty pan Pecina napsal.

Je to velice podobne jinemu dokumentu ktery byl publikovan v Idnes podle info z webu. Tak nevim co si o tom myslet. Je to dost primitivni i na tu dobu. PS.Datum neni stejne ac podobne, jedine co je stejne je text a razitko s podpisem za spravnost, je v podobne poloze na dokumentu ale neni v presne te same.
http://i.idnes.cz/06/063/maxi/MIZ13f24e_filip_zavazek.jpg

21 Jirka Jirka | 13. října 2017 v 2:24 | Reagovat

Zrejme je to podvrh. Ty dve dirky po "Staple" v levem hornim rohu jsou identicke.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/soud-potvrdil-ze-filip-byl-donasec/r~i:article:190767/

22 Rino Rino | 13. října 2017 v 13:05 | Reagovat

Závazek ke spolupráci je napsán sice jednoduše, ale jednoznačně. Kulaté i hranaté razítko, jako i podpis (dole vpravo) by na každé fotokopii měly být logicky stejné. Všechny tři jsou pokaždé v jiné poloze (také logické) a rukou tam vepsané datum se liší. Identické dírky od sešívačky jsou asi náhoda, nebo opomenutí při falšování.

O závazku Hedvíčka si tedy lze myslet všelicos, ale dnes známá fakta o jeho minulosti mluví za vše.

23 Rino Rino | Web | 13. října 2017 v 13:12 | Reagovat

[22]: Viz 17. komentář ve starším článku - web.

24 Hedvicek chce pocikat hlavu Hedvicek chce pocikat hlavu | 14. října 2017 v 23:30 | Reagovat

Hedvicek chce pocikat hlavu!

25 Jirka Jirka | 15. října 2017 v 4:02 | Reagovat

2001 News-Press: KATEGORIE DISASTRACE VE VNITŘNÍM PROSTORU: Správce počítačových systémů Ross Hedvicek pracuje na stránkách HTML pro webovou stránku společnosti John Scanlon Auto Group v obchodním zastoupení společnosti Lincoln Mercury ve Fort Myers.

Myslim ze tam porad dela.

26 Rino Rino | 15. října 2017 v 8:40 | Reagovat

Svým příznivcům na cs-clubu ale tenkrát tvrdil, že v té firmě dělá ředitele.

27 Rino Rino | Web | 15. října 2017 v 9:41 | Reagovat

Ředitel společnosti John Scanlon Auto Group - Mr. Ross Hedvicek - ve své firemní honosné kanceláři (viz Web).

28 Jirka Jirka | 15. října 2017 v 19:52 | Reagovat

Firma ma take zastoupeni LEXUS, Tady je ten clanek s jeho fotkou.
https://www.newspapers.com/newspage/221953861/

ROSS neni blbec, zrejme zmenil carieru a dal se na IT, vzal si par kurzu a je to. Programator neni, to je jasne. To taky vysvetluje jeho nenavist k APPLE, a taky tu fotku LEXUS LX-350 SUV s kterou vozil Korcakovou po Floride.

29 Jirka Jirka | Web | 16. října 2017 v 19:41 | Reagovat

Neveříš? Funguje to parádně a proto to posílám. Klikni na nemovitost a znáš majitele...
Nezapomenout, že je nutné zvětšit mapu na úroveň katastrální mapy. Už nikdo nikoho neokecá, že je dům jeho nebo ne !

http://www.ikatastr.cz/ikatastr.htm#zoom=20&lat=49.35473&lon=17.29544&layers_3=000B00FFTFFT&ilon=17.296487
Pak mi dal adresu: Kojetín, Polní č. 124

30 Rino Rino | 17. října 2017 v 10:36 | Reagovat

Hedvíčkův intelekt je diskutabilní. Zdá se, že žádný velký myslitel nebude.

Hledání v katastru nemovitostí je celkem známá věc.

31 Otto Otto | 17. října 2017 v 11:00 | Reagovat

[30]: Však to Dědík z Kanady u Hedvy loni i potvrdil: "V pásmu IQ 60 - 80 nemívají dotyční komplexy. To nastává až u vyšších IQ. U debilů je primární sebejistota a spokojenost sám se sebou [...]".

32 Jirka Jirka | 17. října 2017 v 21:02 | Reagovat

[30]:Ja nevedel ze tam vlastni Hedvicek 3 parcely s barakem. Psal prece ze nema ani CS obcanstvi, natoz nejake nemovitosti ci Firmu.

33 dr dr | 17. října 2017 v 22:12 | Reagovat

Pokud vim, tak se tam tim sumperakem Ross uz nekde chlubil.

34 Otto Otto | 18. října 2017 v 8:38 | Reagovat

[32]: Velké pantata je prolhaný hanácký vejtaha, který píše pokaždé něco jiného. Své lži si ani nepamatuje.

35 Rino Rino | Web | 5. listopadu 2017 v 17:04 | Reagovat

[33]: Hedva vulgo "Hamršák" v Kojetíně (web).

36 Otto Otto | Web | 6. listopadu 2017 v 10:24 | Reagovat

Na fotce před svým kojetínským domem ještě nemá ten svůj oblíbený "floridský opasek", který nyní nosí neustále.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama