Říjen 2017

U kulaté báby prý straší

30. října 2017 v 15:19 | Prima Kojetin
Zaměstnanci hospody Kewl Atta Bubba v Kojetíně si dlouhodobě stěžovali na paranormální jevy, které se tam prý dějí. Majitel podniku Losif B. Leck nyní zveřejnil záběry z bezpečnostních kamer, které jejich tvrzení podporují. Na záznamech se totiž hýbou předměty samy od sebe.

Videozáznamy pocházejí z období od 4. srpna do 10. října letošního roku. V jednom klipu je například vidět židle, jak se z ničeho nic odsune a zase přisune ke stolu, v dalších se pak hýbou medaile americke armády, pivo, nebo kniha Psychous na plazi.

"Pořád slyším historky o tom, že v podniku straší. Zaměstnanci stále slyší kroky, i když v provozovně nikdo není. Přímo u baru je také místo, kde je cítit smrad z huby. Zákazníci si kvůli tomu odtamtud odsedají," popsal majitel Losif B. Leck.

Uklízečka baru Bobina Cerná zase tvrdí, že byla svědkem toho, jak se z WC ozvalo "Cesi, jste pice" nebo jak se tam rozrazily dveře v okamžiku, kdy tam byla ona, a stal v nich Ross Hedvicek, ktery ale byl zrovna na Floride.

Video vzbudilo po zveřejnění velký ohlas, informovala o něm nejen kojetínská, ale i zahraniční média. Samozřejmě se objevily i spekulace o tom, že se jedná o podvod, podle podpraporcika BIS ing. Viktora Krebse je ale záznam autentický. Případem se chystá zabývat místní organizace BIS.

Žena týrala partnera, spal v chlívku a musel plnit rozkazy

18. října 2017 v 14:13 | Kojetin High Times
Dlouhé měsíce týrání snášel od své partnerky Candy Rodham-Hedvicek (17) nejmenovany untermensch R.H. (94) v Kojetíně . Musel plnit její rozkazy, když neposlechl, zbila ho gumovou hadici. Žena ho take nutila psat pitomosti na Internetu na blog Agit-Prop.

Candy dala nejprve muži válendu do kuchyně maringotky, kde bydlela. Později ho však přestěhovala do chlívku, kde musel spát na matraci.

"Přístup do maringotky měl jenom se souhlasem obviněné ženy. Zdržovat se tedy mohl jen v chodbě a chlívku a čekat na rozkazy obviněné. Žena ho nutila vykonávat domácí práce, a pokud nebyla spokojená s jejich provedením, fyzicky jej napadala údery gumovou hadici na zadek a tělo. Když chtěl muž po napadení zajít na ošetření, zamkla ho v chlívku ," popsal ženiny praktiky host v hostinci U kulate baby Russ Kurwietschek (98 let, 7 piv a 2 zelene).

" Obviněná navíc každý měsíc s poškozeným docházela na poštu, a když si vyzvedl důchod nejlepe placeneho bloggera na CS Internetu, sebrala mu jej i s kanadským průkazem. Tímto jednáním způsobila poškozenému hmotnou škodu přesahující 65 korun a morální škodu 30 korun způsobenou chováním a jednáním z její strany," řekl Kurwietschek.

Kojetinští kriminalisté ing Viktora Krebse (96 let) nyní ženu Candy obvinili hned z několika zločinů, a sice týrání osoby žijící ve společném obydlí, vydírání, podílnictví na pitomostech na Internetu. Hrozí jí až čtyřicetileté vězení.