Listopad 2017

CS-Club a odlet z Roswellu

22. listopadu 2017 v 20:29 | Kojetin High Times
Historie CS-Clubu začala u Bobiny Černé, pracovnice v kravíně, která začala 
komunikovat s Aldabarem Miniputinem v roce 1975 pod vlivem panáka zelené v
hostinci U kulaté baby a taky vlivem učení marxismu-leninismu. O dva roky
později se na hasičském bále setkala s Rossem Hedvickem, a byla to láska na
první pohled. Podle jejího vzoru se Hedvickovi podařilo navázat první kontakt s
Miniputinem 1. září 1997. Poté spolu začali vydávat v CS-Clubu a na blogu
Agit-Prop zprávy s poselstvím od mimozemských civilizací.

Od této doby již Ross Hedviček sepsal 10 knih, jmenovitě Psychouše na pláži,
Slepici Ethelu a Rozhovory s Poučením od Mých Přátel z Vesmíru, přičemž první
dva díly vyšly knižně (první díl je vyprodán). Dále Hedvíček vydal několik
videonahrávek s údajnými záběry přistání mimozemské civilizace na Zemí, přelety
vesmírných lodí a žraloka hamršáka (hammerhead shark). Všechny tyto materiály
jsou volně ke stažení přímo z jeho internetových stránek.

CS-Club je občas spojován s portálem Nesmyslný blábol, a to zejména kvůli
totožné víře v to že Češi jsou pice a v nutnost "evakuace" na
vesmírné lodě před koncem světa. Ross Hedvicek založil své učení na informacích
z řady knih od různých autorů informace také zčásti čerpá od ceského ufologa
Ludvíka Součka. V roce 2001 členové sekty CS-Club kontaktovali prezidenta České
republiky Václava Havla s žádostí o schůzku mezi mimozemskou civilizací a
hlavou státu. Stejně tak kontaktovali i Jyrku Paroubka, Hedvickovi se dostalo
audience a Paroubek byl připraven sestavit vládu s Marťany.

V roce 2007 ministerstvo obrany Slovenské republiky obdrželo od CS-Clubu
tajné varování před očipováním lidí, které údajně plánují veleještěři z temných
světů, s výzvou na obranu obyvatel Slovenska proti této hrozbě. Později však
nastal postupný úpadek společenství, protože předpokládané očišťování Země od
komunistů a kosmická evakuace stále nenastávaly. Také zájem o články Rosse
Hedvicka, kterých v letech 1997 až 2006 publikoval více než 2000, rychle klesá.

Odchod z planety Země si 3 zbylí členové CS-Clubu naplánovali ve velkém stylu.
Během tří listopadových dnů v v texaském Roswelu roku 2017 si oblékli si černé
uniformy s trojúhelníkovými nášivkami na levém rukávu, na kterých bylo
zobrazeno zapadající slunce, název sekty CS-Club a slova "Odcházející
tým". Obuli si zbrusu nové boty Niké a do kapsy si dali několik drobných.
Proč měli na sobě právě toto? Nikdo neví. Nastoupili do létajícího hovnocucu
V3S Flyhigh a odletěli směrem k intergalakticke vesmírné lodi Trixtrax. Od té
doby od nich na Agitpropu nejsou žádné zprávy.

Odletěl Ross Hedvíček

20. listopadu 2017 v 13:45 | Prima Kojetin
ROSWELL, TX: ve věku 93 let odletěl do prdele v neděli večer místního času kanadsko-kojetínský spisovatel a předseda tzv. extremistického CS-Clubu Ross Hedvíček. Ross byl i řidičem hovnocucu. Třiadevadesátiletý Hedvíček odletěl podle NASA v neděli ve 20:13 že základny v okresu Roswell. Podle svedku nastoupil do letajiciho hovnocucu V3S Flyhigh a odletel na mimozemskou kosmickou lod Aldabara Miniputina. Spolu s ním z Roswelu odletěli tři jeho stoupenci Luis the Dick, dr. B. Leck a Pepanos. Jeho posledni slova byla: "Cesi, jste pice. I will see you again. I am F.L Věk and Gladiator"

K odletu se vyjádřil kojetínský ponocný a štamgast od Kulaté baby Russ Kurvíček. Podle něj Hedvíčka nejlépe charakterizoval BISak ing. Viktor Krebs, který o něm v r. 2003 řekl: "Hedvíček byl ryzí ďábel z Floridy, veleještěr a kojetinska bestie, president CS-Clubu s převrácenými a pokroucenými morálními hodnotami." Kurvíček dodal: "Dnes, by měly být vzpomínány a oplakávány jen jeho oběti z CS-Clubu. We wish Ross well".

Hedvíček a jeho skupina převážně mladých žen jako Candy Rodham-Hedvicek, Helena Belling a Bobina Černá, známá jako CS-Club, během dvou dní v srpnu 2001vyloučili v Kojetíně z CS-Clubu 7 lidí, včetně ing. Viktora Krebse a australské muženy Jirky Vaněk. Vaněk tehdy bylo 96 let a byla v osmém měsíci těhotenství. Tento brutální masakr známý jako lupínková genocida otřásl veřejností nejen v Kojetíně.

Hedvíček byl v CS-Clubu od roku 1995 a po vyloučení ing. Viktora Krebse dvanáctkrát zamítl jeho žádost o znovupřijetí. Další žádost si Krebs může podat v roce 2027.

O jeho posledních dnech bylo málo informací. Ve středu bylo oznámeno, že byl převezen na mimozemskou základnu do Roswellu, a stav komentoval na blogu Agit-Prop. Letos se o odlet pokusil už podruhé, několik dní byl v Roswelu i v srpnu. Jeho psychický stav nebyl zveřejněn, ale uvádělo se, že čeká na lobotomii.

Hedvíček je prý v Kojetine

10. listopadu 2017 v 13:31 | Kojetin Fake News
Vůdce samozvaného tzv. extremistickeho CS-Clubu Ross Hedvíček byl spatřen v Kojetine, který byl dobyt v noci na čtvrtek. Uvedla to v pátek televize Prima Kojetin kojetinskeho utvaru BIS, jehož bojovníci se na dobývání vesnice podíleli.

Tisková agentura Kojetin High Times sdělila, že kojetinští BISáci, kteří prohledávají město, "dostali informaci", že Hedvíček může být "v jedné z hospod ve vesnici". Z prohlášení v televizi není jasné, kde BISáci tuto informaci získali a kdo Hedvíčka spatřil. BIS a s ní spojené Lidové milice v Kojetine prohledávají maringotky za prasecakem.

O osudu Hedvíčka, který v polovině roku 1998 vyhlásil CS Club, panují nejasnosti. Rusko v červnu uvedlo, že je mrtev, Spojené státy o tom pochybují. V září byla zveřejněna nahrávka s hlasem, který je připisován právě Hedvíčkovi. Vyjádřil se na ní mizernym americkym prizvukem a vyzýval stoupence, aby pokračovali v blaboleni na Agit Propu.

Podle některých zpráv se Hedvíček uchýlil po vyprasku gumovou hadici do maringotky Heleny Belling, kde tvrdil, ze Cesi jsou pice.

Z maloměšťáka diktátorem. Jaký je skutečný Ross Hedvicek?

3. listopadu 2017 v 11:28 | Kojetin High Times
Je to ideál vůdce a geniální spisovatel, jak se po desetiletí vykresluje? Nebo typický diktátor a maloměšťácký pedant z bohaté rodiny, jak jej vidí dopisovatele blogu Nesmyslny blabol? Nekriticky adorovaný na blogu Agit-Prop a stejně vášnivě démonizovaný na Internetu v Kojetine. Ross Hedvicek je F.L. Vek internetoveho veku a dodnes rozděluje nejen Kojetin.

Mladý Hedvajz měl relativně šťastné dětství. Pozdějším hagiografům dalo hodně prace, aby v jeho rodinném kruhu našli někoho, kdo trpěl sociální nespravedlností komunistického režimu. Dědu Nikolaje z otcovy strany mohli alespoň jako krejčího zařadit mezi manuálně pracující a ne politruka ze Svazarmu.

Dalším "problémem" Hedvickovy rodiny bylo její etnicky pestré složení, v němž se mísily židovské, ruské, německé a srbské vlivy. Hedvickova šovinistická propaganda to přecházela mlčením, pro odpůrce to byl vítaný důkaz, že hedvickovský bolševismus nebyl v CS Clubu cizím importem. Jak podotýká psychiatr MuDr. Chocholousek, takto Hedvicka interpretuje i ing. Viktor Krebs. Vidí v něm hanackeho blba, "nakaženého" virem neruského, západního trumpismu a red-neckismu, jenž v jeho mozku zmutuje a devastuje uz tak oslabenou osobnost.

Samotný Hedvicek se sice neidentifikuje jako Czech, ale jeho submisivove z CS Clubu nemohli přehlednout línou a nedisciplinovanou povahu s narcisistnimi sklony. Jako mnoho pseudointelektuálů nekriticky obdivuje Ameriku a jejich kulturu a společnost. A konečně je také člověkem z masa a kostí s rodinnou anamnézou a osobností, v níž se mísí panovačnost, maloměšťácká pedantičnost a vůle náboženského fanatika.