Odletěl Ross Hedvíček

20. listopadu 2017 v 13:45 | Prima Kojetin
ROSWELL, TX: ve věku 93 let odletěl do prdele v neděli večer místního času kanadsko-kojetínský spisovatel a předseda tzv. extremistického CS-Clubu Ross Hedvíček. Ross byl i řidičem hovnocucu. Třiadevadesátiletý Hedvíček odletěl podle NASA v neděli ve 20:13 že základny v okresu Roswell. Podle svedku nastoupil do letajiciho hovnocucu V3S Flyhigh a odletel na mimozemskou kosmickou lod Aldabara Miniputina. Spolu s ním z Roswelu odletěli tři jeho stoupenci Luis the Dick, dr. B. Leck a Pepanos. Jeho posledni slova byla: "Cesi, jste pice. I will see you again. I am F.L Věk and Gladiator"

K odletu se vyjádřil kojetínský ponocný a štamgast od Kulaté baby Russ Kurvíček. Podle něj Hedvíčka nejlépe charakterizoval BISak ing. Viktor Krebs, který o něm v r. 2003 řekl: "Hedvíček byl ryzí ďábel z Floridy, veleještěr a kojetinska bestie, president CS-Clubu s převrácenými a pokroucenými morálními hodnotami." Kurvíček dodal: "Dnes, by měly být vzpomínány a oplakávány jen jeho oběti z CS-Clubu. We wish Ross well".

Hedvíček a jeho skupina převážně mladých žen jako Candy Rodham-Hedvicek, Helena Belling a Bobina Černá, známá jako CS-Club, během dvou dní v srpnu 2001vyloučili v Kojetíně z CS-Clubu 7 lidí, včetně ing. Viktora Krebse a australské muženy Jirky Vaněk. Vaněk tehdy bylo 96 let a byla v osmém měsíci těhotenství. Tento brutální masakr známý jako lupínková genocida otřásl veřejností nejen v Kojetíně.

Hedvíček byl v CS-Clubu od roku 1995 a po vyloučení ing. Viktora Krebse dvanáctkrát zamítl jeho žádost o znovupřijetí. Další žádost si Krebs může podat v roce 2027.

O jeho posledních dnech bylo málo informací. Ve středu bylo oznámeno, že byl převezen na mimozemskou základnu do Roswellu, a stav komentoval na blogu Agit-Prop. Letos se o odlet pokusil už podruhé, několik dní byl v Roswelu i v srpnu. Jeho psychický stav nebyl zveřejněn, ale uvádělo se, že čeká na lobotomii.
 


Komentáře

1 Hedvíčkovy zrůdy Hedvíčkovy zrůdy | 21. listopadu 2017 v 20:58 | Reagovat

I my chceme odletět s ufounama do píče!

2 Michaela Michaela | 22. listopadu 2017 v 10:56 | Reagovat

Na Agit Propu zadne zpravy, takze asi jeste leti.

3 Odlet do.... Odlet do.... | 23. listopadu 2017 v 6:15 | Reagovat

Proc si myslite ze se to jmenuje Ross-Well?

Mimozemstani jiz davno navstivili Kojetin kde Ross vystoupil jako meziplanetarni  zvestitel a po splneni poslani obrody naroda, se mel znovu setkat s odjizdejici V3S (Velika-Trimotorova-Sracka) na tajemnem miste kodovanem jako Ross-Well, na ceste do souhvezdi "PRDEL", je to hned vedle souhvezdi "PICA". Jestli se vrati, to nikdo zatim nevi, posledni fotograficka dokumentace ukazuje slavneho Rossa na pripravnem luzku pro meziplanetarni cestu. Tam je videt pripojni na kapavku "Antifreeze" Takto funguje kryogenita: těla jsou zachována skrz vitrifikaci. Přidá se nemrznoucí činidlo, které nahrazuje vodu v buňkách. Tkáň se pak ochladí na -220 stupňů Celsia a nekdy v daleke budoucnosti ho zase rozmrazi v Microwave, pochopitelne v Prdeli.

4 Michaela Michaela | 23. listopadu 2017 v 10:00 | Reagovat

[3]: Jak dlouho se tam leti? Jestli je to desitky svetelnych let, tak by to taky mohlo znamenat, ze od mrazeneho Rosse nase generace uz nikdy neuslysi a bude po srande. Na Jezise se uz taky ceka skoro 2 tisice let.

5 Jirka Jirka | 23. listopadu 2017 v 19:39 | Reagovat

Smankote, ze by Ross byl Jezis v incognito a my to ani nevedeli?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama