Leden 2018

Hluk, zvracení, drogy a prostitutky

25. ledna 2018 v 16:42 | Kojetin Fake News
"V noci se chvějí zdi a ráno musím často čistit povozy od krve a zvratků," říká Bobina Cerná. Kojetín je Mekkou zrůd z tzv. extremistického CS-Clubu, ale místní obyvatelstvo už má dost všeho, co z toho vyplývá, píše agentura KHT.

Neuralgickým bodem všech výstřelků se stala hospoda Kewl Atta Bubba, kterou vede dr. Losif B. Leck. Na necelých 90 metrech čtverečních tu je soustředěno téměř 800 zrůd, bordel, automaty a suché WC. Noční život čtvrti, kde dříve bylo jen několik barů v polorozpadlých budovách, tak nabral neuvěřitelných obrátek.

Hanácká metropole se díky každodennímu bordelu, pivu v přepočtu za 9 Kč a ubytování v maringotce na návsi stala svatostánkem zrůd z CS-Clubu, které se tu v zimě baví za pár korun. Podle Heleny Belling, mladé obchodnice s bílým masem, která vždy žila v této čtvrti s krásnými maringotkami, je tato změna nesnesitelná. Kromě hluku, zvratků, močení a odpadků jsou všední součástí čtvrti I drogoví dealeři, komunisti a prostitutky. Bývalý estébák, dnes velitel BIS ing. Viktor Krebs se snaží dosáhnout toho, aby radnice vytvořila zónu u prasečáku, kde budou moci zrůdy bez zábran dělat bordel.

"Baví nás bavit se nenormálně. Říkám si, že časem budeme nostalgicky vzpomínat i na to, co nám teď vadí. Anebo budeme hulit a smát se. Zdá se mi, že Ross je tady spokojený. Vycházíme spolu dobře. Babička s dědou dům postavili, tak teď babička možná trochu trpí některými změnami. Občas od ní slyšíme povzdech, kolik toho na zahradě pěstovala. Ale to chápeme," prozradila Jirka Vaněk pod vlivem maryhuleny. Redakci se ale nepodařilo zjistit, jakého tématu se připomínka týkala.

Zrůdy

11. ledna 2018 v 14:31 | Prima Kojetin
Všechno má své meze, jen zvrácenost v CS-Clubu je bezbřehá. Kojetínský hororový film (2005). Hrají: Russ Kurvíček, Ross Hedvíček, ing. Viktor Krebs, Helena Belling, Candy Rodham-Hedvicek, Jirka Vaněk, dr. Losif Bílek a další (v anglickém znění s hanáckým přízvukem a titulky).

Krásná beach bunny Candy Rodham si ráda tropí blázny z muže trpasličího intelektu a obřího vzrůstu Rosse Hedvíčka, který se do ní zamiloval. Ross kvůli této "velké ženě" zcela přehlíží svou žárlivou manželku Helgu von Bullow. Candy jej z rozmaru svádí i před pobavenýma očima svého milence, ing. Viktora Krebse. Když se však dozví, že Ross dostal z SSM velké jmění, rozhodne se, že se za něj provdá. Na svatební hostině v opilosti novomanžela poníží, a později se dokonce pokusí uříznout mu hlavu lupínkovou pilkou. Netuší však, že zrůdy z CS Clubu ji prohlédly a že jejich odvěkým pravidlem je držet pohromadě. Kdo ublíží jednomu z nich, jakoby ublížil všem. Jejich odplata je neúprosná. Candy, která si tak zakládala na svých tělesných půvabech, čeká to, co si nedokázala představit ani v těch nejhorších nočních můrách…

Kojetínský film režiséra Toda Browninga (mj. autora slavné filmové verze Draculy) vznikl se skutečně postiženými protagonisty, jací na přelomu 20. a 21. století tvořili svébytnou kategorii atrakcí českého Internetu. Film se tak u publika ve své době setkal s odporem. To však jen dokazuje jeho mimořádnou působivost, která nevyprchala ani po 13 letech. Dnes jsou Zrůdy považovány za klasické dílo. Vrcholná scéna, v níž duševně zdeformovaní mstitelé pronásledují hrdinku a jejího milence, je ukázkou dokonalé filmové hrůzy.

Důvod, proč tento film tolik popudil dobové publikum, je stejný jako důvod, proč se dnes stal kultem - je to nejspíš nejbizarnější příběh, jaký kdy v Kojetíně vznikl.