Únor 2018

Dovolená hrůzy. Candy plavala ve výkalech, Jirka si hrála na písku s vajgly a okradla je opice!

23. února 2018 v 16:43 | Kojetin High Times
Tahle dovolená na kojetínskem nádraží není žádnou dokonalou idylkou v ráji. Tentokrát rodinku Rosse Hedvička šokovalo koupání ve výkalech.

"Ráno jsme jeli z našeho šumperáku autem na nádraží. Naskákali jsme do žumpy a Ross začal kopat díru. Všichni lidé stáli po prsa ve vodě a odháněli malé kousky čehosi na hladině. Okamžitě jsme poznali, že to jsou hovna a rychle jsme vylezli ven," popisovala příhodu z dovolené Candy Rodham Hedviček.

To ale nebylo zdaleka všechno!

"Najednou jsme viděli, že si Jirka Vanek nestaví hrad z písku, ale ze sraček, zátek od piva a vajglů. Nakoupili jsme tedy zásoby piva a vodky a pronajali drahou maringotku. Okamžitě mi na tašku skočila opice Russ Kurvíček a ukradla nám všechno pití. Pak nám začala brát i maryhulenu a útočit na nás. Tak jsme stihli udělat jen tuhle fotku a jeli zpátky na Floridu, v Kojetíně je to jako v Indii, " okomentoval společnou dovolenou partner Candy a Jirky, kojetínskej exot Ross Hedviček.

Osvítil mě Duch svatý

9. února 2018 v 16:23 | Prima Kojetin
Najednou je mi to jasné. Krebs je Derviš. Točí se a točí a točí až vzlítne. Poletuje ve vzduchu, ale spíše jenom v mojí hlavě, aby me svým tancem tak omámil, že řeknu pravdu o tom jak jsem se dostal na Západ? Je to šaman, stoupenec alternativní religiozity.

Musíme být opatrní. Krebs vyhlásil, že se nenechá vymazat z Agitpropu, i když nevím, jak. Na Agitpropu jsem bejk jen já, Ross Hedvicek. Samozřejme ze ho budu vymazávat protoze demokracie je zodpovednost a vy kteri mate jiny názor tudiz nesprávny, nemáte na MEM blogu co pohledávat."

Krebs ohlásil, že se bude ucházet o presidenta CS-Clubu, nebo možná, že založí novy Club, třeba SNP - Strana neúspěšných penzistů.

Když skončila debata v hospode U kulate báby, tak křepce se pohybující Krebs vyskočil a místo, aby mi přinesl pívo a držel hubu, začal poskakovat na stole a vysekával publiku gymnastické poklony, aby tak ukázal, jaký je proti Hedvickovi borec. Bylo mi ho strašně líto přesto, protože se spoustou jeho činů nesouhlasím.

A nakonec bembeci jedna dobrá rada na vikend. Banány a mrkve přímo svádějí svým tvarem či rozměry k nějaké té zábavě. Ale raději si nechte zajít chuť (i když v tom pornofilmu to vypadalo jako dobrý nápad). Nečistoty a řada bakterií, které se na povrchu plodů vyskytují, mohou být základem pro velmi nepříjemný a nebezpečný zánět.

Rosta