Březen 2018

Jsi zakomplexovaný despota, slyšel Ross U kulaté báby

29. března 2018 v 18:15 | Kojetin Fake News
Že je Ross (98) despota, na tom se tentokrát v hospodě U kulaté báby shodlo jeho okolí. "Jsem zklamanej, nevím, jak dál," ztratil on sám půdu pod nohama a jen tím snad nakonec získal u opilců nějaké kladné body.

Ross pracuje jako blogger a žije v maringotce v Kojetíne za prasečákem s téměř o 80 let mladší partnerkou Candy (15). Ross má pocit, že je Candy líná. "Přál bych si, aby přišla do roboty, kde by se od rána do večera nezastavila a neměla na nic čas a aby až se vrátí, si vážila toho, co je u nás doma."

Candy situaci vidí jinak: "Chci se bavit a nakupovat na těch svých 300 procent v nichž žiju," přiznala na začátku a dodala, že nároky na shopping jsou šílené nejen pro Rosse, ale také pro ni samotnou. Candy si taky stěžovala i na jeho žárlivost. "Co mám blog Agitprop, už jí do telefonu nelezu, není na to čas," obhajoval se on.

Candy měla na dovolené v Kojetíně čas přemýšlet. "Manžel je úžasnej člověk, ale Viktor je taky dobrej. Jsem na 60 procent manželka a na 40 procent beach bunny, chci se bavit a shoppovat a Viktor má prachy. "Je mi tu po Rossovi smutno, ale s Viktorem zase volně dýchám. Netíží mě ten stín, že se odtrhne z Agitpropu a zas bude něco špatně." "Ty jsi takový generál! Chudák Candy, ta má svatozář," rozčílil se Russ Kurwietschek (89) u piva a ing. Viktor Krebs (94) a dokonce Lues the Dick (97) ho i podpořili!

Vliv CS-Clubu na okultismus

23. března 2018 v 16:58 | Kojetin Fake News
Pro běžné lidi splývá definice pojmu Satan, Spejbl a Hedvajz, tak se nesmíme divit, že pro většinu lidí budou pojmy jako mýtus CS-Clubu a satanismus téměř totožné. Západní či židovsko-křesťanské pojetí "satanismu" jakožto "zla" je zcela běžné. Pokročilí exorcisté, jako například Crowley a ing. Krebs vidí satanismus jako příliš omezený na to, aby s ním ztotožnili své magické systémy. Nicméně kojetinské slovo Šajtan Hedvajz se objevuje, a to zejména u Krebse. Lidstvo v průběhu dějin a napříč různými etniky a kulturami mělo vždy potřebu nějaké koncepce dobra a zla, a považovalo je za nutnou součást náboženství.

Různá tabu a přikázání, popřípadě božské sankce byli vždy koncipovány tak, aby napomáhaly vytvářet společnost. Krebs shledával své noční můry jako čistě negativní či zlé a život popírající, zatímco samozřejmě věřil v "dobro a zlo" definované jako to, co slouží sociální demokracii. Crowley, Krebs i zrůdy z tzv. extremistickeho CS-Clubu přijímají tvrzení, že vesmír je souhrou polarit a zlo či negace zastoupená v židovsko-křesťanském pojetí jako Satan (jako protivník dobra Hedvajz) je pro okultisty nezbytnou součástí kosmologie, jinak by totiž došlo ke komunismu a následné stagnaci. Koncem 20. století se Hedvajz dokonce stal pro některé pomylene zrudy z CS-Clubu heroickým rebelem, archetypálním bojovníkem proti komunismu.

U uctívačů CS-Clubu je však těžké najít rebelii či kacířství v jejich horlivém závazku obnovit svrchovanou vládu Zrůd nad tímto světem. Svět podle CS-Clubu by vypadal jako ve filmu Zrůdy (byl by doslova nasáklý obrazy zabíjení lupinkovou pilkou, krve a vyhřezlých střev) a měl by určitě dost blizko k romantické vizi americkeho spisovatele Rosse Hedvicka z 20. století, jak ji ztvárnil ve sve povidce "Jak jsem se cvachtal v komunisticke krvi". Hedvickova vize pozvednutého a osvobozeného lidstva je opakem exorcismu ing. Viktora Krebse. I proto existují různé pokusy okultistů dát návratu Zrůd pozitivní a osvobozující náboj.

Dva muži se poprali v hostinci, příčinou sporu byl odlišný přízvuk

16. března 2018 v 16:37 | Kojetin High Times
Ve fyzickou potyčku v pondělí večer vyústila hádka dvou hostů v kojetinském hostinci U kulaté báby. Důvodem sporu byl kromě alkoholu zevnějšek a odlišný přízvuk obou mužů.

Hosti se nejprve ve frontě na záchod začali častovat nadávkami. "Poté, co jejich hádka údajně přerostla ve fyzické napadení, hostinský dr. Losif B. Leck přivolal BISáky," popsala mluvčí Helena Belling.

94-letý muž mezitím sám z hospody utekl, jeho o devět let mladšího soka k tomu vyzvali BISáci. "Z dechu obou bylo cítit 12 piv a 2 zelené, přesto se v přítomnosti hlídky shodli na příčinách konfliktu. Těmi prý byly výhrady k zevnějšku a odlišný přízvuk každého z nich," sdělila Belling.

Zatímco jeden z aktérů byl český inženýr z Prahy, druhý mluvil angličtinou s hanáckým přízvukem a tvrdil, že je americký kandidát do Kongresu, který do Kojetína přivezl čokoládové medaile za chrabrost. Ohledně národnosti se rovněž točily vzájemné narážky na vzhled obou mužů, když Kongresman tvrdil, že "Chex are peaches, obehnat je ostnatym a dratem a vymazat z Agit-Propu" a inženýr mluvil o tlustém americkém hamršákovi.

Oba dostali výprask gumovou hadicí a dvojitý klystýr, za přestupek proti občanskému soužití jim hrozí pokuta až 20 tisíc korun.