Jsi zakomplexovaný despota, slyšel Ross U kulaté báby

29. března 2018 v 18:15 | Kojetin Fake News
Že je Ross (98) despota, na tom se tentokrát v hospodě U kulaté báby shodlo jeho okolí. "Jsem zklamanej, nevím, jak dál," ztratil on sám půdu pod nohama a jen tím snad nakonec získal u opilců nějaké kladné body.

Ross pracuje jako blogger a žije v maringotce v Kojetíne za prasečákem s téměř o 80 let mladší partnerkou Candy (15). Ross má pocit, že je Candy líná. "Přál bych si, aby přišla do roboty, kde by se od rána do večera nezastavila a neměla na nic čas a aby až se vrátí, si vážila toho, co je u nás doma."

Candy situaci vidí jinak: "Chci se bavit a nakupovat na těch svých 300 procent v nichž žiju," přiznala na začátku a dodala, že nároky na shopping jsou šílené nejen pro Rosse, ale také pro ni samotnou. Candy si taky stěžovala i na jeho žárlivost. "Co mám blog Agitprop, už jí do telefonu nelezu, není na to čas," obhajoval se on.

Candy měla na dovolené v Kojetíně čas přemýšlet. "Manžel je úžasnej člověk, ale Viktor je taky dobrej. Jsem na 60 procent manželka a na 40 procent beach bunny, chci se bavit a shoppovat a Viktor má prachy. "Je mi tu po Rossovi smutno, ale s Viktorem zase volně dýchám. Netíží mě ten stín, že se odtrhne z Agitpropu a zas bude něco špatně." "Ty jsi takový generál! Chudák Candy, ta má svatozář," rozčílil se Russ Kurwietschek (89) u piva a ing. Viktor Krebs (94) a dokonce Lues the Dick (97) ho i podpořili!
 


Komentáře

1 Rossomak Rossomak | 6. dubna 2018 v 8:10 | Reagovat

Hedvajz by si mel o 3 dirky povolit opasek. Ma ho nejak tesny.

2 Peter Peter | 6. dubna 2018 v 10:35 | Reagovat

Korčáková si holt Hedvušu vykrmuje.

3 Lossos Lossos | 6. dubna 2018 v 12:04 | Reagovat

[2]:Hedvíčková!
Jirina Hedvicek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama