Květen 2018

Zrůda zaútočila na dva Kojetínce

25. května 2018 v 15:15 | Prima Kojetín
Tragédií skončil páteční výlet dvou Kojetínců k prasečáku, kde na ně zaútočila zrůda z tzv. extremistickěho CS Clubu obývající toto teritorium. Jeden z mužů při útoku šelmy zemřel, druhého zrůda vážně poranila. BIS poté zrůdu odstřelila.

Dvojice mužů se vypravila k prasečáku do odlehlé oblasti zhruba padesát metrů od kojetínské návsi. Když zjistili, že je pronásleduje zrůda z CS Clubu, zastavili a začali zpívat internacionálu.

To ji neodradilo. Nejdřív zaútočila na Russe Kurvíčka, kterého ošklivě potrhala. Tomu se však podařilo uniknout. Pak se ovšem šelma zaměřila na jeho kamaráda Erika Alskarssona a pronásledovala ho. Potom, co mu uřízla hlavu lupínkovou pilkou, jeho bezhlavé tělo odtáhla ke své maringotce.

Zraněný muž odjel z místa útoku přes tři kilometry na volském povoze, než zavolal na tísňovou linku BISáky. Podle televizní stanice Prima Kojetín se zraněný muž se záchranáři spojil krátce před jedenáctou hodinou. "Slyšíte mě? Pomoc, zrůdy!," křičel. Pak se hovor přerušil a bylo slyšet zlověstné mručení.

Když přijeli policisté ing. Viktora Krebse, nalezli povoz oběti a v nedalekém lese uviděli zrůdu stojící nad mrtvým tělem oběti. "On či ona, nevím, zda to byl samec, nebo samice, měl tělo oběti ve své maringotce a mručel "Cesi, jste pice"," popsal ing. Viktor Krebs.

Jeden z policistů poté příšeru postřelil a zrůda uprchla hlouběji do nitra maringotky. Za pomoci nano-robotických psů pak BISáci zrůdu vystopovali, dali jí klystýr, výprask gumovou hadicí a odstřelili plazmovou zbraní. Zabíjačková polívka se serviruje U kulaté báby tuto neděli. Točí se kojetínské pívo a rum.

Splašený vůl

11. května 2018 v 20:10 | Kojetín Fake News
Když se postarší vesničan Russ Kurvíček vydal ve čtvrtek 3. května s volským povozem z Kojetína do Holomoca, nic zpočátku nenasvědčovalo tomu, že by měly nastat nějaké problémy. Vůl Ross spořádaně táhl vozík a Russ pomalu a poklidně projížděl ulicemi velkoměsta a kouřil fajfku.

Jenže pro některé řidiče, kteří se za volem museli ploužit, to bylo příliš pomalu. Kojetínský hřebec ing. Viktor Krebs to následně dal najevo v Trabantu Turbo Super-Duper, když se na křižovatce pokusil hlasitým zatroubením Rosse popohnat.

Zřejmě netušil, že se mu to povede víc, než by chtěl. Vůl, který uslyšel přímo za sebou hlasité troubení, se splašil a vyrazil tryskem dopředu. Nebohý Kurvíček se pouze křečovitě držel otěží a snažil se udržet na starém vozíku. Jak dokazují záběry z bezpečnostních kamer, nepovedlo se mu to.

Poslední část svého úprku už Ross absolvoval lehčí o svého pána. Po dvou kilometrech zahnul vůl do klidnější uličky, kde se ho policistům a dobrovolníkům podařilo zklidnit a zmlátit gumovou hadicí.

Tam se posléze setkal i se svým potlučeným a velice nešťastným majitelem. Vůl vyvázl bez zranění, vážnou újmu krom zlomené fajfky neutrpěl ani Kurvíček. Jeho vozík však splašenou jízdu nepřežil a přišel o obě kola.