Červen 2018

Nemocný zločinec dopaden

29. června 2018 v 16:08 | Kojetin Fake News
BISáci (do r. 1990 StB) dopadli muže ze Kojetína, který se stal v uplynulých měsících postrachem obyvatel na Holomocku

Případ se začal odvíjet koncem března, když policisté přijali oznámení ženy, která vypověděla, že ji oslovil neznámý muž a nabídl jí aby vstoupila do tzv. zrůdného a extremistického CS-Clubu. Slibil ji za to zaplatit 100 korun "Když si k němu sedla do auta, odvezl ji do internetové kavárny, kde podepsala prihlášku do CS-Clubu a pak ji nutil k praktikám, na nichž se předem nedohodli. Požadoval po ní například, by četla jeho spamy, nebo diskutovala na blogu Agit-Prop. Žena utrpěla trauma, ale nakonec se ji podařilo utéct," informovala o případu policejní mluvčí Helena Belling.

Policisté začali po bloggerovi pátrat. "Udivující bylo množství žen i mužů, kteří postupně vypověděli, že je do CS-Clubu nalákal stejný muž. Některé z nich držel proti jejich vůli v Clubu i několik let a tam je nutil k různým odporným diskusním praktikám," popsal Belling. Některé z nich muž přivedl na chlastačku do hospody U Tondy na hrázi, kde museli s rukou na levé bradavce přihlížet jak rozdává vojákům falešné medajle.

Devět zdokumentovaných případů se odehrálo od loňského prosince do konce letošního března. Policisté však upozorňují, že ani tento stav nemusí být konečný.

V dopadení muže kriminalistům pomohli i dr. Chocholoušek a dr. Frojt z Kojetínské psychiatrické léčebny, kteří pachatele dokázali velice podrobně popsat a sestavit jeho identikit. Muži totiž byla nařízena ústavní léčba, která pak přešla v ambulantní. Jakmile se ale znovu dostal k Internetu, začal s touto činností znovu.

Identikit dovedl kriminalisty k muži, který se považuje za prezidenta CS-Clubu a kandidáta do amerického Kongresu, který už byl v minulosti léčen z grafomanie a literárního masochismu," dodala mluvčí Belling. Muž byl znovu hospitalizován a v současnosti je léčen gumovou hadicí a navinováním tlustého střeva na rumpál.

Divoký tanečník

17. června 2018 v 15:32 | Kojetín High Times

Sobotní večer v baru U kulaté báby byl plný zábavy. Taneční parket podniku, který je centrem zrůd z tzv. extremistického CS Clubu, byl plný lidí. Uprostřed tancující pětadevadesátiletý agent BIS ing. Viktor Krebs, který byl v dané chvíli mimo službu, předvedl solidní výkon, jehož součástí bylo i salto vzad.

Během akrobatického kousku mu však z pouzdra na pásku u kalhot vypadla na zem pistole Luger. Když se ji následně pokusil zvednout, omylem ze zbraně vystřelil a zasáhl dr. Losifa Bílka. Podle policejní mluvčí Heleny Belling byla na místo povolána policie, hlídka dorazila během několika minut. Výstřel prý zranil Bílka v dolní části prostřední nohy a podle dostupných zpráv následky nebyly fatální.

Policie však bude celou záležitost vyšetřovat. O tom, zda bude kojetínský hřebec Krebs obviněn z neúmyslného ublížení na zdraví, rozhodne až místní prokurátor na základě zjištění vyšetřovatelů. Mluvčí Belling uvedla, že jde o soukromou záležitost agenta a počká na výsledky šetření.

Zatím není jasné ani to, zda Krebs mimo službu v baru vypil v době incidentu více než 15 piv.

Veleještěr z temných světů

12. června 2018 v 12:29 | Kojetin High Times
V říjnu 1998 byli z CS-Clubu vyloučeni a pak se záhadně ztratili v lesích u Kojetína Russ Kurwietschek a ing. Viktor Krebs. O 5 let později byl nalezen materiál o tajemné kanibalistické příšeře, který napsali na blog Nesmyslny blabol na Lidovkách... Podle materiálu první den začali Krebs a Kurwietschek pátrat v lesích okolo Kojetína po důkazech směřujících k existenci Veleještěra z temných světů. Na cestě je varoval místní hostinský dr. Losif Bilek, že lesy, kam směřují, jsou strašidelné.

Dobrodruzi navštívili prasečák a pak se utábořili na noc. Druhý den pokračovali hlouběji do lesa, kde náhodou nalezli něco, co vypadalo jako starý hřbitov se sedmi malými mohylkami. Nedaleko tohoto místa se utábořili a pak se na to místo vrátili po setmění. Krebs omylem narušil jednu z mohyl a Kurwietschek ji narychlo opravil.

V noci Krebs napsal do CS-Clubu, kde se ostatním, jejich rodinám i své rodině omlouvá, pak se zhroutil a říkal "My dnes v noci budeme vyloučeni z Clubu." Později uslyšel Kurwiestchkovo zoufalé volání o pomoc, tentokrát za ním šel do opuštěného prasečáku. V rámci paniky se schovali v prasečáku až do rozbřesku. Když se vrátili do kempu, zjistli, že část jejich věcí byla ukradena a Krebs na svých věcech najde něco jako modrý sliz a zpanikařil kvůli tomu. Utábořili se tedy s pocitem, že promrdali celou noc. Krebs začal hlasitě řvát, a oba byli vyloučeni z CS-Clubu. Od té doby je o nich slyšet z CS Clubu pouze ticho.

Po 20 letech je Lossos fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného CS-Club a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí (Lossos, Otto, Michaela a Rossomák) s různými náhledy na existenci Veleštěra a zorganizuje pro ně cestu do Kojetína, kde se ztratili jejich předchůdci. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně tenkrát pred 20 lety v CS-Clubu stalo a napsat o záhadě blog. Nová čtveřice chce přenocovat u opuštěné maringotky ing. Krebse.

Strašidelné místo, kde žil podpraporčík StB však přináší další záhadu... Celá skupina ráno zjistí, že vůbec nespali, že si nic nepamatují a všude leží flašky od píva a rumu a džointy maryhuleny.