Veleještěr z temných světů

12. června 2018 v 12:29 | Kojetin High Times
V říjnu 1998 byli z CS-Clubu vyloučeni a pak se záhadně ztratili v lesích u Kojetína Russ Kurwietschek a ing. Viktor Krebs. O 5 let později byl nalezen materiál o tajemné kanibalistické příšeře, který napsali na blog Nesmyslny blabol na Lidovkách... Podle materiálu první den začali Krebs a Kurwietschek pátrat v lesích okolo Kojetína po důkazech směřujících k existenci Veleještěra z temných světů. Na cestě je varoval místní hostinský dr. Losif Bilek, že lesy, kam směřují, jsou strašidelné.

Dobrodruzi navštívili prasečák a pak se utábořili na noc. Druhý den pokračovali hlouběji do lesa, kde náhodou nalezli něco, co vypadalo jako starý hřbitov se sedmi malými mohylkami. Nedaleko tohoto místa se utábořili a pak se na to místo vrátili po setmění. Krebs omylem narušil jednu z mohyl a Kurwietschek ji narychlo opravil.

V noci Krebs napsal do CS-Clubu, kde se ostatním, jejich rodinám i své rodině omlouvá, pak se zhroutil a říkal "My dnes v noci budeme vyloučeni z Clubu." Později uslyšel Kurwiestchkovo zoufalé volání o pomoc, tentokrát za ním šel do opuštěného prasečáku. V rámci paniky se schovali v prasečáku až do rozbřesku. Když se vrátili do kempu, zjistli, že část jejich věcí byla ukradena a Krebs na svých věcech najde něco jako modrý sliz a zpanikařil kvůli tomu. Utábořili se tedy s pocitem, že promrdali celou noc. Krebs začal hlasitě řvát, a oba byli vyloučeni z CS-Clubu. Od té doby je o nich slyšet z CS Clubu pouze ticho.

Po 20 letech je Lossos fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného CS-Club a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí (Lossos, Otto, Michaela a Rossomák) s různými náhledy na existenci Veleštěra a zorganizuje pro ně cestu do Kojetína, kde se ztratili jejich předchůdci. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně tenkrát pred 20 lety v CS-Clubu stalo a napsat o záhadě blog. Nová čtveřice chce přenocovat u opuštěné maringotky ing. Krebse.

Strašidelné místo, kde žil podpraporčík StB však přináší další záhadu... Celá skupina ráno zjistí, že vůbec nespali, že si nic nepamatují a všude leží flašky od píva a rumu a džointy maryhuleny.
 


Komentáře

1 pamětník pamětník | 13. června 2018 v 16:03 | Reagovat

Doktore Losife Bílku,
Kde máš svou lupínkovou pilku.
Až vylezeš z CS-Clubu
Tak dostaneš přes hubu
Zachrání té Hedvíček
Za tvůj pytlík kuliček
Blekoty blekoty blek
Bílku ty si změk

2 Emil Emil | 14. června 2018 v 9:26 | Reagovat

Vymýšlet takovéto kraviny dá asi dost práce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama