Červenec 2018

Popletený francouzák

28. července 2018 v 14:18 | Prima Kojetin
Zrůdy z tzv. zrůdneho a extremistického CS-Clubu dorazily do Kojetína. Na Kojetínských hřbitovech uctí členové nejstaršího internetového klubu památku Václava Havla. Před zahájením akce vzbudilo na místě rozruch několik zrůd, které projely kolem hřbitovů s lupinkovými pilkami a rukou na levé bradavce. Situaci musela uklidňovat BIS.

Mezi příznivci CS-Clubu byl i "Hedvíčkův Bormann" Lues the Dick. V roce 1989 ho osvobodil právě Václav Havel. "Tuhle tradici jako lampasák držím a jsem rád, že se mohu svobodně vyjádřit, přestože se to celé řadě lidí nelíbí. Po roce 1989 jsem odložil uniformu Varšavské smlouvy, odstěhoval se do Canady a stal jsem se automechanikem a internetovým antikomunistou," řekl the Dick pro Nesmyslny blabol. Pote dostal od BISáků výprask gumovou hadicí za napadení veřejného činitele.

"Nebouchli jsme do sebe hlavami, jen jsme do sebe ťukli, chtěl jsem mu dát jazyk, protože povídal, abych mu dal francouzák, tak jsem mu ho dal, ale on mi dal facku" citoval velitele zásahu mlátičku podpraporčíka ing. Viktora Krebse proruský kontroverzní server Agit Pop.

CS-Club vede z exilu tzv. R. Hedvíček, který žije na Floridě v maringotce a je považován za největšího internetového antikomunistu po pádu komunismu v roce 1989. Program zahrnuje výzvy k bombardování české republiky, její obehnání ostnatým drátem, plácání bembeků mokrým hadrem přes hubu, řezání hlav lupínkovými pilkami a roztodivné kanadské žertíky typu rozdávání čokoládových medailí českým vojákům.