Vyhrožoval sousedům, přišel o lupínkovou pilku

29. září 2018 v 14:44 | Prima Kojetín
Obyvatele Kojetína vyděsil v těchto dnech asi šedesátiletý muž, který s lupínkovou pilkou v ruce křičel, že někoho vyloučí z tzv. extremistického CS-Clubu. Na místo museli vyrazit policisté ing. Viktora Krebse. Zjistili, že muž se takto nechoval poprvé. V minulosti vyhrožoval na svém blogu bombardováním a obehnáním republiky ostnatým drátem.

Policisty zavolali obyvatelé maringotkové kolonie s tím, že po venku chodí agresivní muž a navíc vyhrožuje, že má lupínkovou pilku a někomu uřízne hlavu.

"Hlídka u jedné z maringotek spatřila podivína, který skutečně vykřikoval, ze Češi jsou píče a ČRáci. Nějaký předmět držel v ruce a lupínkovou pilku měl zaseknutou do špalku. Vzhledem k tomu, že se nacházel na oploceném pozemku, vyzvali ho, aby otevřel bránu," uvedla policejní Helena Belling.

Výzvu policistů muž poslechl a bránu otevřel. Tvrdil, že ho rozčílilo chování sousedů, protože se ho ptali na jeho svazarmovskou minulost a devizový příslib na cestu do bývalé Jugoslávie.

"Zároveň řekl, že chodil jen po svém pozemku. Policistům pak odevzdal lupínkovou pilku, kterou měl doma," dodala Belling.

Muž nadýchal přes dvě a půl promile alkoholu a putoval na vyšetření do psychiatrické léčebny dr. Chocholouška a Frojta. Policisté se případem nadále zabývají. Muži hrozí výprask gumovou hadicí a navinutí tlustého střeva na rumpál.
 


Komentáře

1 John C. Montgomery John C. Montgomery | 30. září 2018 v 13:35 | Reagovat

Ladies and Gentlemen,

Zde je John C. Montgomery, osobni psychiatr Rosse H. Rad bych Vas seznamil s revolucnimi zavery sveho dlouholeteho vyzkumu na svem klientu. Ackoliv puvodni diagnoza znela chronicka grafomanie, dlouholetym sledovanim tohoto vzorku se mi podarilo lokalizovat a popsat zcela novou chorobu, ktera bude brzy zapsana do seznamu psychiatricke lekarske komory pod nazvem hedvickus perversis montgomeriae.

Jedna se o tzv. literarni masochismus. Podarilo se mi totiz zjistit, ze zakladni perverzi subjektu neni poteseni z psani, nybrz poteseni z hrubosti, nadavek a a odsouzeni, ktteremu se dostava jeho spiskum. Podobne jako v pripade fyzickeho masochismu, kdy subject citi rozkos z telesneho stradani a bolesti, memu subjektu se dostava teto rozkosi ze cteni negativnich reakci na jeho clanky. Podobne jako fyzicky masochismus vychazi I tato perverze z hlubokeho sexualniho podvedomi a je nelecitelna. Jeji projevy se vsak daji omezit nereagovanim na subjektovi clanky, o coz Vas jmenem zdravotniho stavu subjektu prosim.

Your sincerely,

John C. Montgomery Psychiatrist

2 Dr. Zikmund Frojt Dr. Zikmund Frojt | 30. září 2018 v 13:35 | Reagovat

[1]: Souhlasim

Souhlasim s kolegou Montgomerym. Frustrace subjektu materializujici se v literarnim masochismu vychazi z hlubokych neresenych vnitrnich konfliktu pramenicich pravdepodobne z obdobi jeho zivota v komunismu. Muze se jednat o tak rozdilne prameny jako diskriminace komunistickou moci nebo nedostatek pohlavniho vybiti v mladi v dusledku zuzene predkozky. Skutecny zdroj frustrace bude v dusledku pokrocileho veku subjektu velmi tezke urcit.

Subjekt v podstate touzi po obejmuti, litosti a usmireni. Zaroven jej vsak neresene vnitrni konflikty zenou k agresivnimu chovani vuci tem, se kterymi hleda smireni. Utvari se tak zacarovany kruh frustrace a agrese, ktery nadale prohglubuje v subjektu uz tak tezky pripad hedvickus perversis montgomeriae.

Dr. Zikmund Frojt

dr. Zikmund Frojt, Plzak, Frojt & Co., s.r.o.

3 Lossos Lossos | 30. září 2018 v 13:47 | Reagovat

"Potoky komunistické krve" a "Upalování na špičatých kůlech":

https://1url.cz/kMucp
https://1url.cz/cMucG

4 Jaroslav Jaroslav | 30. září 2018 v 19:40 | Reagovat

Koukám vy pometla že pořád nemáte dost. Tento nesmyslný blábol už běží na různých platformách skoro 20 let.

5 Russ Kurvíček Russ Kurvíček | 1. října 2018 v 14:22 | Reagovat

[4]: A co, už se vám pometlům z Hedvíčkovy sekty, sám Veleještěr pochlubil s tím, že si vzal za ženu Korčákovou, která je nyní v USA ilegálně, nebo jak to bylo dooopravdy s předáváním "amerických" medajlí? :D
O nálezu židovského parochetu v Kanadě a namísto jeho odevzdání židovské komunitě támtéž, zasláním do nenáviděného Česka, aby se Hedva mohl zviditelnit, ani nemluvě.

6 Honix Honix | 1. října 2018 v 15:37 | Reagovat

[3]: Ross Hedvíček budující tajnou podzemní organizaci v Brně-Žiguljovsku upaluje na špičatých kůlech své odpůrce, mezi něž patří především představitelé typického čecháčkovství. Tyto informace však nejsou prokázané. Ani ing. Viktor Krebs nemá dostatek informací, přestože se mu podařilo do CS-Clubu v r. 2002 dostat. Hlavní důvod pro upalování právě na kůlech, které jsou zašpičatěné, nebyl zatím objasněn, nejspíš to bude ale zvrácenost celé té bandy zrůd z C-Clubu.

7 Nodletel ten Hedvajz s mimozemskym hovnocucem Nodletel ten Hedvajz s mimozemskym hovnocucem | 1. října 2018 v 21:11 | Reagovat

....z dosud tajne Area 88, v Arizone do souhvezdi "PRDEL"?

Mam takovy dojem ze jeho posledni clanky jiz pochazeji z vesmiru!

8 Uz se vratil, pry bude volit v Kojetine.... Uz se vratil, pry bude volit v Kojetine.... | 1. října 2018 v 21:16 | Reagovat

....to ale nebylo oficialne potvrzeno, pry se chtel pripsat na volebni kandidatku ale BIS to prohledla tak ted bude zalovat Kojetin z diskriminace !

9 Muž, který potkal Hedvíčka na cestě do Damašku Muž, který potkal Hedvíčka na cestě do Damašku | 2. října 2018 v 8:15 | Reagovat

Ross jednou bude kojetínským starostou vy bembeci. Rosstislav I. z boží vůle král.

10 Otto Otto | 2. října 2018 v 11:15 | Reagovat

[5]: Velké pantata z Kojetína - Rostislav Hedvíček [rous hidvajsek] - se svým zviditelňováním se v ČR již asi přestal. Novomanželka - pražská neúspěšná komediantka Korčáková - ho nejspíš drží zkrátka.

11 Lossos Lossos | 2. října 2018 v 14:41 | Reagovat

[5]: Ona se teď jmenuje "Hedvicek", ne? Kdysi to tady někdo postoval, její web, kde má nové jméno.
Změnila si i křestní (podobně jako Rostislav na "Ross"), z Jiřina?
Jak by to asi v angličtina bylo? "Dahlia" je pěkně blbé, "Jiri" už by bylo "lepší" :-D (Po vzoru Hedvajze), anebo což to rovnou vzít na "Candy"?!? :-)))

Ohledně "emerických" medailí je vše zde: http://hedvicek.unas.cz/onwar/hedvicek-medaile.html

12 Korcakova, dnes Hedvickova Korcakova, dnes Hedvickova | Web | 2. října 2018 v 20:43 | Reagovat

[11]:Jmeno si zmenila na Hedvickova,( see Web) ale krestni si ponechala Jirina, to by si musela nechat legalne zmenit na "Georgina" kdyby se chtela po-anglicnit.

13 Na F-Book je taky...... Na F-Book je taky...... | Web | 2. října 2018 v 20:44 | Reagovat

.....Jirina Korcakova-Hedvicek. see WEB.

14 Lossos Lossos | 2. října 2018 v 20:58 | Reagovat

Tak Jirina Hedvicek" nebo "Jiřina Korčáková-Hedvicek"???

15 Franta Franta | 2. října 2018 v 21:22 | Reagovat

[5]: Jj, Hedvíček je na ilegály vysazenej:

".. byla v USA ilegalne...."
http://jdem.cz/egph84

vs.: "Ani jediný den jsem v USA nepobývala ilegálně."
http://jdem.cz/egpjd7

Migrááááá: http://jdem.cz/egpjg5

-------------

Hlavně že si vzal ten "američan" pražandu, když tak hluboce nenávidí pražáky:

...Tvrdim, ze "prazactvi" je stejna charakterova vada jako kolaborace s nacisty nebo komunisty (to vyjde nastejno)...ona ceska zkurvenost charakteru...    Ross Hedvicek  18.05.2014  (o)

...Srazte podpatky, pozdravte vztycenou pravici a zarvete "Sieg heil!", Prazaci...     Ross Hedvicek    21.01.2013  (o)

VY, VY BANDO PRAZSKYCH CURAKU ...A vy vsichni ze mne jeste budete srat magi v kostkach, vy curaci!     Ross Hedvicek    08.10.2012  (o)

TY JEDNA SAMOLIBA SNOBSKA YNZYNYRSKA PRAZSKA PICO...     Ross Hedvicek    26.07.2012  (o)

I české ženy všeobecně:

...maji ceske zeny historicky problem: Aniz by zacaly pouzivat ty jejich zasrane hlavy....   Ross Hedvicek  13.05.2014  (o)

... ty pice komunisticke z Kojetina a Ceska vseobecne...     Ross Hedvicek  01.11.2016  (o)

http://jdem.cz/egpkt4

------
...O.K. Rossi. Vy jste byl svatý a všichni Pražáci byli svině. To už jsem od vás slyšela mockrát a nejenom od vás. Jsem tedy svině podle vás.   23.02.2013   Jiřina Korčáková   (o)
http://jdem.cz/cjyht3

16 Franta Franta | 2. října 2018 v 21:34 | Reagovat

A Korčáková je to samé:

...PdDr.Jiri Ulovec je opravdu dobytek..Jestli bozi mlyny melou, tento zmetek, spolu s panem Pecinou, by meli byt jiz davno na srot ....   12.02.2014   Jiřina Korčáková   (o) (z)

...Rossi, už zase je Ti zle! ...NEPOSÍLEJ MNE DO ŘITI. NECHCE SE MI JÍT TAM BEZ TEBE, VÍŠ. HROZNĚ, ALE HROZNĚ BY SE MI TAM STÝSKALO. :-(  04.10.2013   Jiřina Korčáková   (o)

...Prolhaný švýcarský zmetku.... můžete mi už laskavě konečně políbit p*d*l? ...Ty vole, pravole, navštívím tě ze záhrobí. Těš se na ten koitus!    18.09.2012   Jiřina Korčáková   (o)

...když blábolil...ten hajzl...šoupli jí mikrofon před hubu...mě se zmocnil amok...a šla jsem blejt...Nezbylo mi, než se vyblít pořádně nahlas...Nejradši bych mu vpálila jednu mezi oči.... 16.02.2012   Jiřina Korčáková   (o)

...jste tady banda zbabělých anonymů ...anonymnímu grázlovi ..Vy jste skutečně svině...jinak už byste mohli být jenom fízlové...kdejaký sráč...jsou to všechno kraviny a hloupé bláboly...pan Hedvíček nasratý, a nebo má pan Hedvíček pravdu...sprosté prase...a patří do báně...    31.12.2011   Jiřina Korčáková   (o)

... Zavřít toho hajzla do kufru, navlíknout mu na hlavu igelitový pytel, pohřbít ho za živa pod hromadu odpadků,ať sám okusí, ať chcípne ... takové pověsit za koule do průvanu!     28.12.2011   Jiřina Korčáková   (o)   (z)

Rossi, máte sexy hlas ...! Fakt. Pochoduje mi mráz po zádech!      09.11.2011   Jiřina Korčáková   (o)

http://jdem.cz/cjyht3

---------

To je neuvěřitelná zloba! Co to je za naprosté troglodyty? Kdo tohle může dělat a proč? Rosťa je čistý a všechno bylo tak, jak má být, a podle zákona, tady v USA všichni tu akci podporovali a měli z ní radost a v Čechách ...? A v Kojetíně ...? Proč Koječáci dovolí, aby je nějací nenávistní blázni zneužívali ke své pomstě a k ničení statečných a nevinných lidí. Co to tam je za podivné administrátory v tom nic znamenajícím časopise? Takhle se chtějí zviditelnit? Je mi z nich špatně. Opravdu, chce se mi z nich blejt. Sami nehnou prstem a neudělají nic. Nic pro dobrou věc, nic pro druhé ... Ale když jde o to urážet a ničit, to se tlačí všichni dopředu. Vždyť je to směšné a nekonečně trapné. Odebrání občanství? Na to zapomeňte, vy nenávistné figurky plné zloby. USA je stále ještě země svobodných lidí, přestože nás tam v Evropě všichni nenávidíte. Co se to stalo s mou rodnou zemí?

Jiřina

http://jdem.cz/egpny3

17 Muž, který potkal Hedvíčka na cestě do Damašku Muž, který potkal Hedvíčka na cestě do Damašku | 3. října 2018 v 13:31 | Reagovat

Když jsem byl na cestě do Damašku, kam jsem jel pronásledovat tamější členy CS Clubu, byl jsem cestou oslepen světlem z nebe a slyšel promluvit hlas: „Ty bembeku, proč mě pronásleduješ, chceš nakopat ty česká komunistická pičo?“. Tento okamžik znamenal zlom v mojem  životě. Vystoupil jsem z KSČM, vstoupil do CS clubu a několik let žil v Damašku a posléze se připojil k Rossu Hedvičkovi a začal kázat.

18 Muž který se ožral jako prase a pochcal Hedvíčkovi hlavu Muž který se ožral jako prase a pochcal Hedvíčkovi hlavu | 3. října 2018 v 13:54 | Reagovat

[17]:Jestli nekecáš

19 Karel Karel | 3. října 2018 v 14:05 | Reagovat

Rosťa Hedvíček je hodný člověk a já si chci hrát s jeho penisem!

20 Pozde bycha honit.... Pozde bycha honit.... | 5. října 2018 v 19:18 | Reagovat

[19]:to ted dela Jirinka, i na te facebook fotce ho asi drzi v ruce, jen se podivejte na jeho stastny vyraz !

21 Krasna fotka Krasna fotka | Web | 6. října 2018 v 21:45 | Reagovat

[20]:Asi ho fakt drzi za koule, vypada tak spokojene. Viz.WEB

22 Otto Otto | Web | 9. října 2018 v 9:17 | Reagovat

[20]: Myslíte, že mu Jiřka na té fotce honí 'bycha'? Na jiné fotce se cpe nějakými řízky, nebo co to je, a v té hospodě nemají ani talíře.

23 Rossomak Rossomak | 9. října 2018 v 9:29 | Reagovat

[22]: Pozde bycha honit. Spis by me zajimalo, jak dopadl Nosak ve volbach. Dostal korejtko?

24 Karel Karel | 9. října 2018 v 15:55 | Reagovat

[23]:  Nos byl u voleb zpráskán jako pes a teď někde leží a olizuje si rány po výprasku. U Hedvajze se dlouho neobjevil.

25 Emil Emil | Web | 9. října 2018 v 18:14 | Reagovat

[22]: Ta "jiná fotka" z hospody.
https://tinyurl.com/y7e6s9ha

26 Jirka Jirka | 11. října 2018 v 20:36 | Reagovat

[22]:To neni "Hospoda" ani restaurace, ale nejaky "Fast Food" jako Burger King nebo Kentucky Chicken.

27 Emil Emil | Web | 29. října 2018 v 8:12 | Reagovat

Tam tedy chodí novomanželé hodovat. Pražská komediantka na vaření asi moc není. Ta jen tlachat o blbostech, popř se vyžívat v sólovém tanci (web).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama