Samohanu v CS-Clubu trestali rákoskou

30. listopadu 2018 v 15:53 | Prima Kojetin
V roce 1998 byl na Internetu otevřen tzv. extremistický CS-Club. Během pobytu v Clubu chodily ovšem některé zrůdy i do školy nebo do práce, ale většina byla v důchodu. Zesnulý filozof dr. Losif B. Leck, jenž byl členem CS Clubul, vzpomínal ovšem i na to, že zde "byli chovány zrůdy zanedbané, sociálně defektní, ba i debilní", takže tělesné tresty byly na denním pořádku a "přes zjevnou pokrokovost zařízení byla i samohana trestána rákoskou".

CS-Club sídlil na blogu Agitprop. V jedné části bylo diskusní forum chovanců a byl spravován ředitelem neboli spirituálem ústavu Rossem Hedvíčkem, jenž byl také pantatínkem ústavu."Ředitelem mohl být jedině psychouš, tím nejznámějším byl mezi lety 1998 až 2018 Ross Hedvíček, český vlastenec z Floridy. Ten zde zrovnoprávnil češtinu s hanáckou angličtinou," zdůrazňuje B. Leck i další pozoruhodný rys CS Clubu. Hedvíček pro zdejší zrůdy dokonce vydal sbírku písní Slepice Etela a napsal román Psychouš na pláži. Estetická výchova, tedy hudba, zpěv či recitace poučných a vlasteneckých říkanek jako "Co se mě týče, Češi jste píče," spojená s každodenním uctíváním pantatínka, byly tehdy normou.

Jinak tu panoval velmi pevný řád, jenž zahrnoval budíček v šest hodin, pak mytí a ranní diskuze na Internetu, dále mši za psychouše v domácí kapli a snídani, jíž byl "fast food". Následovaly dvě hodiny náboženské výuky a kultu osobnosti R. Hedvíčka. Po "sytém obědě" z hranolek a hamburgerů, k němuž bylo ve čtvrtek a v neděli maso a o svátcích i pečeně, se zrůdy dvě hodiny odpoledne věnovali opakování učiva, úklidu a spamování, po níž měli volno k diskuzi na Agitpropu.

Pantatínek CS Clubu bohužel v červnu 2017 ve svých 60 letech totálně zblbnul a s ním se blížil i konec ústavu."Situace v něm se tak zhoršovala, že si dokonce vysloužil přezdívky jako zpustlovna nebo malý Špilberk. V roce 2019 tedy činnost CS-Clubu skončí," předpověděl dr. Losif B. Leck.
 


Komentáře

1 Michaela Michaela | 30. listopadu 2018 v 21:36 | Reagovat

Slysela jsem, ze onanie vede pry kolem 60. roku veku k problemu s erekci. Proto trestani zrud ze zpustlovny rakoskou davalo smysl, ale asi se minulo ucinkem, kdyz Hedvajz reportuje problem z Prahy.

2 Vznikla zde otazka.... Vznikla zde otazka.... | 10. prosince 2018 v 1:53 | Reagovat

zda Hedvajz onanuje pravou a nebo levou rukou. Posleze nekde prohlasil ze je to docela jednoduche, Hedvajz je prece republikansky pravicak tak onanuje pravou rukou a zadek si vytira levou !

3 Emil Emil | 16. prosince 2018 v 11:35 | Reagovat

Hedvajz má přece pražskou komediantku. Ta ledasco zařídí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama